Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 45 от общо 45
Like Tree2Одобрявам

Избор на аудиос-ма вкъщи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #31

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    1/2 бройки , отдавна ги няма ! Иначе за тази цена си е сделка , макар и по-стар модел .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    14
    #32

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Би ли ме светнал кой е магазина в мол сердика дето го има за 700 това Sony str dh1060. От краткия search in Google ми излезе само в технополис за хилядарка.

    Намервх 2 магазина avitel в Лагера и besthifistore някъде на околовръстното. Понеделник съм следобед на работа и мидля,че ще имам време да отида и до двата и да гледам и да се ориентирам.

    civica - да кажем 700 за рисийвър? Щото ако дам и толкова за колонки ще се надхвърля,но едното без другото не може нали? Ще ги взема просто за два месеца единия едното и др. другия и така

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #33

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Ако ще наблягаш на стереото, за какво ти е многоканален ресивър? Обикновен стерео усилвател за същата сума ще свири в пъти по-добре . Вече ако все още е останало нещо от оная оферта на Сони Център ...

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #34

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Цитат Първоначално публикувано от Mshinoda Виж публикацията
    Би ли ме светнал кой е магазина в мол сердика дето го има за 700 това Sony str dh1060. От краткия search in Google ми излезе само в технополис за хилядарка.

    Намервх 2 магазина avitel в Лагера и besthifistore някъде на околовръстното. Понеделник съм следобед на работа и мидля,че ще имам време да отида и до двата и да гледам и да се ориентирам.

    civica - да кажем 700 за рисийвър? Щото ако дам и толкова за колонки ще се надхвърля,но едното без другото не може нали? Ще ги взема просто за два месеца единия едното и др. другия и така

    Веднага те светвам - Сони център в мола , ама не четеш какво съм писал - Няма !
    За 700 лв нещо начален клас , ако ще е , Ямаха да е ! И както се каза , ако няма да си правиш дом .кино , търси стерео вариант .
    Ти отиди и чуй и онези колонки и ще минеш много ниско , на първо време ! Ако ти харесат , де !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    14
    #35

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Е,видях ама човека каза *предната седмица* и реших,че може би вчера не си ходил и не си гледал точно това? А мисля ако взимам ресийвър да е веднъж (да си е 5.1 след време може пък да допълня с др. колонки с времето, но това ще реша.

    По принцип както казах самата ми идея беше ресийвър с тонколони,но поради трупането на техника се бях сепнал и му ударех една мисъл и в последствие се регистрирах и тук..

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #36

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Пак да споделя - докато беше активна брошурата и за два часа вече нямаше такъв ресивър , проверено .
    Аз разбрах идеята ти като система за музика - нещо по-добро от телефон , хах .... И затова предлагам такъв вариант , но не е задължително да е така .
    Студийните монитори на Ямаха са добре , ама + дак + кабели + стойки = 2000 лв , примерно .
    Има и втора ръка прилична техника като за добро начало и после надграждаш .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #37

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Така де в Сони център, предният петък синът ми избираше слушалки и обикаляхме, ресивъра тогава го видях, но щом civica е проверил значи вече няма.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    14
    #38

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Ахааа. Аз просто много рядко ходя в тия молове(киното не се брои) и не съм много наясно кое къде е и к'во има в тях.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    14
    #39

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Привет

    Избора беше Dali Zensor 3 + Yamaha RX-V 581

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #40

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Не е зле ! Важното е, ти да си доволен !

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #41

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Честито и със здраве да си ги ползваш !

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,405
    #42

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Хубави колони под 1000 лв няма и ресивър средна хубост 1000 лв , къде си тръгнал не знам. За кабели , банани и т.н. няма да споменавам.С тоя бюджет - базар.бг. Или едно радио.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #43

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Колега , парите са похарчени , не го мисли повече . За всеки влак си има пътници ! Хубавото е субективно усещане - колкото хора ,толкова мнения и прочее , ... .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    14
    #44

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Хубави колони под 1000 лв няма и ресивър средна хубост 1000 лв , къде си тръгнал не знам. За кабели , банани и т.н. няма да споменавам.С тоя бюджет - базар.бг. Или едно радио.
    На лов за калинки съм тръгнал...

    За да не е спам, ще кажа че почти успях да науча функциите на ресийвъра и съм си доволен страшно от тонкуонките

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #45

    Отговор: Избор на аудиос-ма вкъщи

    Ама ич да не ти пука ! Важното е на теб да ти харесва .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  2. избор на ТВ, кой ли от голямия избор на пазара
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-11, 19:49
  3. мрежа вкъщи
    От arhivator във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 17-04-07, 23:10
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-09-06, 01:35
  5. wi-fi вкъщи
    От pro във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 21-07-05, 18:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе