Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 175
Like Tree1Одобрявам

Съдомиялна машина

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #16

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7
    Трябва да си купя съдомиялна ,но парите ми са ограничени .До сега ползвах горна малка Колениано и съм много доволна (6г.).Колебая се между Beco и Midea (45 см.).Ако някой може нещо да напише предимства и недостатъци,ще бъда благодарна.
    Аз имам Beko 1500DSF (май това беше модела). Предпочетох я защото има 4 температури (При Мидеа май бяха 3...). И двете са с електронен програматор... и са от един дол дренки. По- важен е препарата: най- добре таблети 3 в 1.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #17

    Re:Съдомиялна придобивка

    Подкрепям llll за препарата/таблетките :Super:

    За `евтини` марки винаги предпочитам механичните програматори, щото... абе китайци/турци и електроника - айде по-нататък...

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    6
    #18

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от toto1
    Мисля да си закупя съдомиялна машина .
    Моля за препоръки.
    Не купувай само малка машина. Безмисленно е.

  5. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #19

    Re:Съдомиялна придобивка

    Bosch или Siemens това е истината. малко по скъпи са но за сметка на това качество и дълъг живот. Около 500-600 лв. В къщи ползваме Siemens вече 1 год. , като преди това е ползвана около 3 г. никакви грижи.

    http://www.911.bg/a2/offers.asp?m=6&id=3116&grid=12177

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    59
    #20

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от echo
    @ceco7
    Не мисля, че има сериозни разлики между двете - доколкото имам впечатления...
    Относно Мидеа - едни и същи модели можеш да ги видиш и с марка Хайер, и като Нео...
    Neo-да,на Haier са съвсем различни и си имат собствено производство-малко са дървени на дизайн.Conegliano също са Midea
    Цитат Първоначално публикувано от echo
    Подкрепям llll за препарата/таблетките :Super:

    За `евтини` марки винаги предпочитам механичните програматори, щото... абе китайци/турци и електроника - айде по-нататък...
    Честно казано BEKO(Турция) е доста по-качествено от китайските марки при миялните,Пък и не забравяйте,че сега турската стока няма нищо общо с боклуците,които се внасяха преди 10-15 години в България

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    15
    #21

    Re:Съдомиялна придобивка

    Здравейте, така и не разбрах какво е най-важното при избора на миална машина...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #22

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от sanita
    Здравейте, така и не разбрах какво е най-важното при избора на миална машина...
    Да ти мие чиниите
    А по- сериозно: разходи се по магазините, поразучи кои машини най- добре покриват изискванията ти ( за колко комплекта, разни екстри...,ЦЕНА) и пиши към какво си се ориентирал/а...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    15
    #23

    Re:Съдомиялна придобивка

    Харесах си една аег за около 900-930 лв, за 9 комплекта. Добре ли е кошниците да са метални, а не боядисани бели?

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #24

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от sanita
    Харесах си една аег за около 900-930 лв, за 9 комплекта. Добре ли е кошниците да са метални, а не боядисани бели?
    за тази ли питаш?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    15
    #25

    Re:Съдомиялна придобивка

    нее, за вграждане ще е, 3-4 температури, функция 3 в 1

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #26

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от sanita
    нее, за вграждане ще е, 3-4 температури, функция 3 в 1
    Аха-аа, значи тази ! При такива пари мисля, че грешка не може да има. Все пак имай си едно на ум, че АЕГ, Електролукс и Зануси (май тия бяха) са под една шапка. Поогледай и модели на тези марки- вероятно в тях са използвани еднакви компоненти с АЕГ...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    15
    #27

    Re:Съдомиялна придобивка

    Най ми е важно да е издържлива и да няма проблеми с ремонти! гледах и на електролукс подобна но при нея кошницата е бяля, т.е. не е хромирана май....и това ме възпира, иначе е с около 200 лв надолу като цена.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #28

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от sanita
    Най ми е важно да е издържлива и да няма проблеми с ремонти! гледах и на електролукс подобна но при нея кошницата е бяля, т.е. не е хромирана май....и това ме възпира, иначе е с около 200 лв надолу като цена.
    Че за разлика от 200 лв. тези кошници трябваше да са позлатени Поразгледай и Бош (май са по- немски от АЕГ) и Бранд (Френски)- тея ги има в Денси, ама дали има вариант за вграждане- не знам... А ако парите не са проблем- Миеле (имат център на "Цар Освободител"- ъгъла с "6 септември")

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    15
    #29

    Re:Съдомиялна придобивка

    Оооо проблем е вече разлика от 1000 лв за Миеле, защото толкова съм отделила за хладилник но мисля че нещо дето е боядисано с лющи и ръждясва ....нали така

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #30

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от sanita
    Оооо проблем е вече разлика от 1000 лв за Миеле, защото толкова съм отделила за хладилник но мисля че нещо дето е боядисано с лющи и ръждясва ....нали така
    Ти пак за кошниците ли? Те не са "омазани" с блажна боя, а си с покритие (пластмаса)- не е толкова лесно да падне... Особено на машина за ~900 лв... По- добре помисли дали си "уцелила" капацитета на машината...(9 комплекта), предпочети и повече температури,програми...и която ти хване окото (все пак ще си я гледаш в кухнята* ) вземай! УСПЕХ и пиши!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялна - сол ?
    От penchev79 във форум Бяла техника
    Отговори: 10
    Последно: 23-09-17, 13:57
  2. Отговори: 1
    Последно: 24-11-14, 16:32
  3. Отговори: 2
    Последно: 27-03-11, 23:36
  4. Отговори: 6
    Последно: 02-10-07, 23:06
  5. Отговори: 9
    Последно: 14-12-06, 11:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе