Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е готварската ви печка ?

Гласували
286. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    40 13.99%
  • Amica

    9 3.15%
  • Beko

    18 6.29%
  • Bosch

    19 6.64%
  • Candy

    1 0.35%
  • Crown

    4 1.40%
  • Diplomat

    3 1.05%
  • Eldom

    8 2.80%
  • Electrolux

    36 12.59%
  • Fagor

    6 2.10%
  • Finlux

    1 0.35%
  • Gorenje

    76 26.57%
  • Hotpoint-Ariston

    9 3.15%
  • Indesit

    14 4.90%
  • KTN

    0 0%
  • Neo

    4 1.40%
  • Zanussi

    5 1.75%
  • Други

    33 11.54%
Страница 4 от 65 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 963
Like Tree96Одобрявам

Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #46

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте! Искам да попитам какво е мнението ви за готварските печки "Дипломат"- имам предвид големите (85х60х60). За съжаление имам възможност да отделя около 400-450 лв. и следователно не мога да си купя "Горение" или "Елекролукс". Питах вече в един магазин и ми казаха, че големите готварски печки "Дипломат" са турски, само малките били българско производство. И въпросът ми е дали си заслужават? Разбира се имайки предвид по-ниската цена не може да очаквам кой знае какво, но все пак, ако ще е турско дали точно "Дипломат" да бъде?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #47

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    A аз искам да попитам какво ще кажат хората, които са по-навътре в нещата, за Mastercook печките? В магазина казаха, че са английска марка, произвеждани някъде в Центр. Европа.
    Заслужава ли си?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #48

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от t_lady
    Здравейте! Искам да попитам какво е мнението ви за готварските печки "Дипломат"- имам предвид големите (85х60х60). За съжаление имам възможност да отделя около 400-450 лв. и следователно не мога да си купя "Горение" или "Елекролукс". Питах вече в един магазин и ми казаха, че големите готварски печки "Дипломат" са турски, само малките били българско производство. И въпросът ми е дали си заслужават? Разбира се имайки предвид по-ниската цена не може да очаквам кой знае какво, но все пак, ако ще е турско дали точно "Дипломат" да бъде?

    в момента има на промоция 'Елекролукс' за 489 лева в техномаркет
    и като характеристики е много добра погледни е модела е 5613

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #49

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от metesator
    A аз искам да попитам какво ще кажат хората, които са по-навътре в нещата, за Mastercook печките? В магазина казаха, че са английска марка, произвеждани някъде в Центр. Европа.
    Заслужава ли си?
    полска марка - произведени в полша

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #50

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от aram
    полска марка - произведени в полша
    Ок, полски. А братята поляци как са се справили? Готварската печка не е върхова технология, сигурно няма много възможности за издънки, мм?
    Питам, защото в магазина ми прдлагат Mаstercook със стъклокерамика на много добра цена. И съм на ръба да си направя коледен подарък.
    Препоръки?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    41
    #51

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    колега,вземи си горение и не се занимавай с други простотии.просто застани до двете печки отвори и затвори няколко пъти вратите им,поогледай окомплектовката им и сам че стигнеш до извода ми.не знам дали е случайно но на немския пазар конкурент на немските марки е именно горение а не мастъркучета някакви

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #52

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от deli
    колега,вземи си горение и не се занимавай с други простотии.
    Това е ясно. Ама разликата е около 200 лева (които със сигурност са оправдани; едва ли се дават просто ей-така), а това не са малко пари. Мога да ги дам за нещо друго обаче.
    Та мисълта ми е - печката не е върхова технология, дали мога да заложа на нещо полско?

    От друга страна за едни и също пари (почти) мога да си взема Горение с котлони или Мастеркук с керамика. Кое е по-удачно?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    41
    #53

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    вземи си "нещо полско" и като ти се разтопи примерно едно копче или на 6тия месец се разтрака вентилатора може и да се запиташ за това дали всъщност произвеждането на една печка е станало толкова "просто" пък те в сервиза само тебе чакат

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #54

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от deli
    вземи си "нещо полско" и като ти се разтопи примерно едно копче или на 6тия месец се разтрака вентилатора може и да се запиташ за това дали всъщност произвеждането на една печка е станало толкова "просто" пък те в сервиза само тебе чакат
    Човеко, ако всеки можеше да си взима мерцедеси, нямаша да е зле. Ама има и хора, дето са с опелчета. И им казват "абе, вземи си опел, та да те видим като почне да гние". И са прави. Но въпреки това не всеки може да си купува само Бош и Сименс. Нали така?

    Баба ми е с печка на 20 години и копче не се е разтопило. Така че не ми казвай, че всичко, което не е немско, е боклук. Ако имаш впечатления от мастеркучетата, казвай. Ако просто ме убеждаваш, че скъпото е по-хубаво - няма смисъл, знам си го

    Продължавам да мисля, че една пералня, например, е по-сложно изпълнение от готварската печка с 4 котлона, фурна и перка. Може и да греша. Какво ще ми препоръчаш - Мастеркук с керамика или Горение с котлони?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    41
    #55

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    не говоря за мерцедеса на печките защото това не е горенйе а са няколко немски марки.имам впечатления и от мастъркук и от горенйе,и докато след покупка на горенйе клиенти които по някаква причина пак са се върнали казват че са доволни и т.н ,то имам поне десетина случая с недоволни клиенти от мастъркук.лошото при последните е че в заводите в коити са произведени в полша се правят и марки като снайге примерно-т.е. печки с вървят на конвейра и всеки си плаща и си лепи своята марка.мисля че по горе досттъчно изчерпателно те посъветвах да застанеш до двете печки и да ги поразгледаш и отвътре-сам ще се убедиш.а,и имай предвид че има и разните му там схеми на изплащане които биха ти позволили покупка на по качествен уред.а за 20 годишната печка на баба ти си мисля че всичко което се произвеждаше преди 20 години беше качествено но струваш в пъти повече отколкото сега.успех

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #56

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения


    Deli, благодаря ти за съветите, ще си имам едно на ум. Че и повече от едно
    Не ми се ще да купя нещо и след месец-два да ходя до сервиза

    Поздрави!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #57

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Няма много богат избор на печки с керамичен плот. На повечето модели са сложили таймери с някакви ужасни стърчащи клатещи се навсякъде копченца. Само заради тях веднага се отказах от повечето марки и останаха само AEG и Blomberg. По ваша препоръка си взех пералня blomberg и съм доволна засега. Мисля да взема тази печка:
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=40&f=5262

    но много ми харесва и това AEG:
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=40&f=3703

    Разликата в цената е доста голяма, а AEG-то няма нищо повече, освен таймер, а аз не държа да има.
    Този blomberg има голям обем на фурната, което ми харесва, няма излишни екстри, но има всичко, което може да се иска от една печка.
    Някой може ли да ми каже какво е каталична задна стена и телескопични системи?
    Някакви отзиви за тази печка или марка (blomberg)?

  16. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #58

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Телескопичните системи това са рейките, на които ляга скарата или тавата.
    Те се плъзгат, което е удобно, когато я вадиш частично от фурната.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    41
    #59

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    blomberg е немска марка която сравнително отскоро се произвежда в турция но с качество отговарящо на немските стандарти.добър избор е.модела на aeg има охлаждащ вентилатор разположен над горната стена на фурната подобно на фурните за вграждане .бломберга си струва но мисля че описанието на технополис е сгрешено:hkn 1030 няма дисплей и останалите му "екстри" и няма тези плъзгачи на тавата.моделът който ги има е "hkn 1430 a".

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #60

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Благодаря за отговорите.
    Още нещо ме притесни. Може ли да нагрява само отгоре?
    Ето тук има доста точно описание:
    http://www.megavolt.ru/goods/detail/6431.shtml?from=ya


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 65 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Strong / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 21
    Последно: 19-03-24, 11:10
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  4. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе