Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Избор на бойлер?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    19
    #16

    Re: Избор на бойлер?

    Здравеите имам нужда от съвет за тоя проточен бойлер http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1005&id=834 .Пише че е предназначен за "под налягане''мисля да го сложа на местото на стария обемен бойлер,ще върши ли работа или да се замисля за друг -все пак е 6 кв.Предварително благодаря на отзовалите се.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,258
    #17

    Re: Избор на бойлер?

    Прочети ТУК е обсъждана тази тема.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    19
    #18

    Re: Избор на бойлер?

    Благодаря,беше сторено.Друг беше въпроса- става ли 6 кв проточен бойлер под налягане за централен монтаж.И ще мога ли да се изкъпя с нормално топла вода в малката баня.

  5. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,258
    #19

    Re: Избор на бойлер?

    Добре де,нещо не разбирам - ТОВА не е ли задоволителен отговор на двата въпроса?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    15
    #20

    Re: Избор на бойлер?

    Ще си купувам бойлер и искам да попитам специалистите дали този модел на Елдом го бива:
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=21&f=3855

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    26
    #21

    Re: Избор на бойлер?

    Даа, доста е добър !
    Всъщност, със серпентина не съм имал досега, но в момента съм с почти същия - 80л., вертикален, 3 KW, с неръждаем водосъдържател, на Елдоминвест. Терморелето и термозащитата му не са български - издържат ток до 20А, а не както българските - до 16А. Мога да ти кажа че не съм имал никакви проблеми с него вече 6-та година. За това време съм го отварял 2 пъти - да го почистя от котления камък, който неизбежно се натрупва по нагревателя, както и за да сменя анодния протектор, което си е напълно нормално.
    Неръждаемите водосъдържатели са най-доброто нещо, измислено досега при бойлерите - затова и на тях им дават 10г. гаранция на водосъдържателя, докато при всички останали гаранцията е 5 г.
    Поздравления за избора - според мен е мнооого разумен !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    15
    #22

    Re: Избор на бойлер?

    благодаря за информацията!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    76
    #23

    Re: Избор на бойлер?

    Поостаряла темичка, но някой може ли да каже какво мисли за бойлерите на Аристон? Добре е и да ги е пробвал. Дали има файда да се залага на вносна марка или да караме на Елдом/ Теси?

    Thanks

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #24

    Re: Избор на бойлер?

    Aз изхвърлих АРИСТОН.За 4 години работа 5 пъти го чистих ,накрая се проби някаква тръба вътре във водосъдаржателя и край.Преди 3 години си взех елдом и рахатясах.Има и хубави български неща.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #25

    Re: Избор на бойлер?

    Гледам че моето мнение е последно и бързам да кажа ,че откакто ги похвалих вече 3 пъти се разваля.Снощи за последно се стопиха кабелите на нагревателя(щяхме да се запалим) И така ,днес отивам и вземам ЕДЕСА-299лв,пък дано рахатясам Става въпрос за Дипломат

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    91
    #26

    Re: Избор на бойлер?

    Днеска един 50 литров на Елдоминвест даде фира....на година и 8-9 месеца. Смених го с нов от Зора. Парадоска е че гаранцията не покрива идване на техник, сваляне, качване на новия. А иначе този избушилия дойдоха и го монтираха. После при констатацията че е за смяна също дойде техник и отсече че е за смяна. Протокол и айде новия. Дано той поне издържи. Сега проблема ми е че не мога да го вържа сам, а ми искат 60 лв. за монтаж.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на нов бойлер?
    От shanto във форум Бяла техника
    Отговори: 41
    Последно: 23-01-24, 11:01
  2. Избор на бойлер хоризонтален
    От ilia1984 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 14
    Последно: 14-04-11, 18:32
  3. Избор на бойлер за около 200лв
    От stn във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 21
    Последно: 04-04-11, 18:25
  4. Какъв избор на бойлер да направя?
    От stennnly във форум Бяла техника
    Отговори: 16
    Последно: 03-07-08, 00:09
  5. Помощ при избор на бойлер
    От Nic във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 06-06-06, 21:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе