Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 45

Перални Indesit - боклуци ли са ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #16

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Цитат Първоначално публикувано от 220voltov
    ..... Ако някой знае,нека да каже къде ги сглобяват сега и с какво отстъпват по качество на други водещи марки.
    Примерно в *****, но в момента не знам дали се внасят партиди от там.

    http://www.prontosofia.com/special/?ArticleID=12792
    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=765718&pp=31

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    54
    #17

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Цитат Първоначално публикувано от @nGell
    220voltov Каква марка пералня смяташ да си вземеш ?
    ...За марка не знам ,но мисля да е за 6 килограма пране,до 1000 оборота, може и до 800.За сега още не мога да се навия да е комбинирана със сушилня,въпреки че като се замисля не е лошо да го има.Е в тия големите студове....си е нужно понякога,особено с малки деца. ...Кумовете са с комбинирана Индезит от 97-ма година и съжаляват само ,че е за 2,5 кг сушене.Познат който взе преди 4 години Канди и жена му е доволена от нея,сега ми препоръча Бош и Уирпул.... ...При мен ще е монтирна в отделно помещение,едната баня е преустроена в дрешник, та не ми пука за външния и вид.Аз и жената ще си я гледаме само.Искам да е практична и здрава.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #18

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    До преди 3 месеца имахме "Индезит" 600 оборотен на около 7-8 години.Не се е развялял никога.Вече имаме AEG и разбирам ,че не сме имали пералня поради следните причини:
    1 не изпира добре/и не изплаква/ в това вече съм сигурен!
    2.шуми и трака при работа.Шумна е много!
    3.600 те оборота не стигат да се изцедят дрехите достатъчно.
    4.Кекави пластмаси,капаци и т.н.
    Добре ,че се отървахме!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #19

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    От 5 г имам индесит 800 - нямам забележки.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    66
    #20

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Имам переалня Индезит от 1998 г. с 400 об. на центрофугата и единствено се наложи да сменя лагерите защото беше пропуснал семеринга и блокираха.
    Цена на ремонта 20 лв. за части .Работи безпроблемно.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    91
    #21

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Цитат Първоначално публикувано от @nGell
    Искам да знам пералните Indesit боклуци ли са ???
    Имам INDESIT WIN 600.Изпира много добре дрехите,но е много шумна и цикъла на изпиране е много дълъг.Взех я за 419лв.Сега съжалявам че не взех за 200лв отгоре AEG.Най-вече заради шума-много ме дразни-шуми и центрофугата и водната помпа при източване на водата.Исках тиха пералня....

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #22

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Аз пък не се сещам за АЕГ под 750 лв, а ти казваш,че за 600 си щял да вземеш. Може би имаш предвид 2ра ръка? И все пак се съмнявам Индезита ти да шуми колкото една стара Перла

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    20
    #23

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Никога, ама никога Индезит! Много близки приятели изгърмяха 2 (ДВА) пъти с НОВИ(!) перални за по-малко от 5 години.
    Минаха щастливо на АЕГ.
    А пык ние сме на Miele, втора ръка, но това едруга тема..

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #24

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Е тва не мога да проумея у българите от де тоя мерак да ползваме втората употреба на европейците. Нищо лично, всеки сам си решава, ама аз бих предпочел да си взема някоя евтина, но нова пералня, пред това да ползвам втора употреба. Аналогия при колите - някой за 15 000 лв си взема втора употреба мерцедесче или бмв, или квото му е кеф, а пък други за тия пари си взимат нова шкодичка. Шкодичка, ама нова; Мерцедесче, ама старо - въпрос на избор. Всеки сам си решава, но аз винаги бих залагал на новата техника, просто не харесвам да ползвам нещо употребявано от друг.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    20
    #25

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Цитат Първоначално публикувано от Stanley
    Е тва не мога да проумея у българите от де тоя мерак да ползваме втората употреба на европейците. Нищо лично, всеки сам си решава, ама аз бих предпочел да си взема някоя евтина, но нова пералня, пред това да ползвам втора употреба. Аналогия при колите - някой за 15 000 лв си взема втора употреба мерцедесче или бмв, или квото му е кеф, а пък други за тия пари си взимат нова шкодичка. Шкодичка, ама нова; Мерцедесче, ама старо - въпрос на избор. Всеки сам си решава, но аз винаги бих залагал на новата техника, просто не харесвам да ползвам нещо употребявано от друг.
    Ами виж какво сым писал за новите Индезит... А за Мииле (не Миеле) не знам дали си слушал.

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #26

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Слушал съм, но втора употреба не бих си взел. Както казах - някои си взимат нова Шкода, други си взимат стар Мерцедес, всеки според вкуса и разбиранията си. Аз си взимам новото, пък който иска няма лошо да взима старото, изборът си е негов.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #27

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Ще се повторя от общия форум за пералните, но пак ще кажа - стойте далеко от бившото Мерлони сега Индезит (Индезит, Аристон и Хотпойнт). Всяка седмица пералнята ми (Indesit WIL 105Х купена 2003 г.) показва грешки и трябва да я ресетирам от захранването. Всякъкви проверки поkазват, че на чарколаците им няма нищо. Очаквам да си гръмне. Плaтка + памет около 200 лева. Дискотеката започна 2 седмици след гаранцията. Всичко е изчислено по 3.14...
    Бих прибавил и показаното от колегите тук http://tehcomservis.com.typhoon.host...um=1&topic=212 за да добиете представа какво е положението сега, особено при евтините машини. Добре че моята е с неръждаем казан. Лошото е че и другите марки почнаха да бълват еднодневки.
    Иначе пералнята е с добре измислени програми и пере отлично.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    20
    #28

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Цитат Първоначално публикувано от Stanley
    Слушал съм, но втора употреба не бих си взел. Както казах - някои си взимат нова Шкода, други си взимат стар Мерцедес, всеки според вкуса и разбиранията си. Аз си взимам новото, пък който иска няма лошо да взима старото, изборът си е негов.
    Напълно съгласен съм. Просто проблемът е ..., е знаем къде е...не, не е в парите, а в количеството им, да ге...
    Но има и късмет. Само като пример - микровълновата я взехме нова, след дълго питане, най-много хора със същия модел. Пет години по-късно - ние сме с 4 ремонта, а те - пак без проблеми. Както се казва да се таковаме У късметО...

  17. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    3
    #29

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    аз си имам една на 3 години, която в момента ползвам за поставка... изгоря ми платката и след мноооого търсене, четене и сблъсъци със сервизи (вкл "оторизирания" от гаранционната карта) разбрах, че или трябва да си купя нова платка за 230лв! или да се простя с нея. май ще избера второто.
    междудругото - някой иска ли да я купи за части?
    моделът е WIDL 106

  18. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #30

    Re: Перални Indesit - боклуци ли са ???

    Цитат Първоначално публикувано от Stanley
    ...някои си взимат нова Шкода, други си взимат стар Мерцедес, всеки според вкуса и разбиранията си. Аз си взимам новото, пък който иска няма лошо да взима старото, изборът си е негов.
    Не знам как може да го кажеш тва
    Всеки ден карам нова фабия и стар(20г) пасат. Нямат нищо общо. А за мерцедес да не говорим. Там разликата е още по-голяма. За нищо на света не бих сменил пасата, който карам с удоволствие за фабията, коята карам по задължение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 17-01-13, 16:43
  2. Asrock-боклуци
    От nothd във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 23
    Последно: 01-02-12, 21:59
  3. Боклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ
    От ya във форум Климатици Midea
    Отговори: 45
    Последно: 04-01-11, 21:44
  4. почистване на харда от боклуци
    От IBANEZ_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 20-04-08, 21:52
  5. RAM боклуци
    От Lamia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 13-02-01, 16:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе