Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 23 от 348 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 5218
Like Tree1054Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    39
    #331

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравеите,бихте ли казали каква е разликата м/у тази и тази пералня,освен в цената.Коя от двете е по-добре да се купи.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    119
    #332

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Според това мнение Bosch WAE 20467ME http://www.ceneo.pl/;0159443319-10.htm е турска сглобка.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    17
    #333

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте. Други предложения от магазина които получих са.

    LG F-1056ND или LG F-1256QD.
    Не съм запознат с ЛГ някакво мнение да кажете.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    41
    #334

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Според един консултант - корейските ЛГ-та са супер, китайските са ужасни. Много капризна електроника, най-вече на инверторните мотори. Чувствителни на падове и свръхнапрежения, на влага и т.н.
    Това според консултанта, на мен ми беше основен избор ... преди да реша да оставя Санг-а на доизживяване

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    119
    #335

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Аз четох лоши мнения за един модел на LG 1268-LD - че не плакнела добре, на мен един консултант в Техномаркет ми препоръча Електролукс пред LG.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    39
    #336

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Добре, а Сименс пералните как са, задрави ли са?

  8.  
     
  9. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #337

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    То май всеки консултант дава различно мнение. От всички ел. уреди най-трудния избор е на пералня. Като купувахме нашата направо се бях побъркал. Един вика едно, друг друго. Като влезнеш в магазина едни лъскави, хубави и всички с много екстри. Накрая като ти писне вземаш, което ти хареса и веднага прочиташ, че някой оплюва точно твоята марка. Така, че вземай, което ти хване окото и има необходимите ти функции.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #338

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Консултантите са да продават.А тенденциата е да се кръстосва пералнята с лаптоп-едни дисплейчета,цифрички,буквички,красиво светят и при среща с вода/пара/става бау и се изваждат едни хубави пари за ремонт.За това уред с най-голяма гаранция и това е.А ако някой иска истинска пералня за малко пари-втора употреба MIELLE.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    33
    #339

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svt11
    Аз четох лоши мнения за един модел на LG 1268-LD - че не плакнела добре, на мен един консултант в Техномаркет ми препоръча Електролукс пред LG.
    В Техномаркет и Технополис консултантите предлагат най-много Електролукс като марка, защото на техните уреди слагат най-голяма наценка. Такива са им нарежданията (знам го от вътрешно лице).
    В Зора предлагат Аристон и Индезит най-много. Предполагам по същата причина.

  12. zzz
    zzz е офлайн
    Member Аватара на zzz
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    БУРГАС
    Мнения
    405
    #340

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    едно питане към разбиращи от перални предлагат ми този модел http://translate.google.bg/translate...26prmd%3Dimvns втора употреба на що годе добра цена кажете нещо за модела или ако ли не то поне за марката плюсове миноси

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #341

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Bauknecht е търговска марка. Може да е Бош, Сименс, АЕГ, Зануси, но така като гледам май е Уърпуул.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    33
    #342

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Bauknecht и Whirlpool са едно и също (на един производител). Правят се в едни и същи заводи. Просто за различните пазари се слагат различни марки. Това в горния пост са глупости - не може Bauknecht да е Bosch, Siemens, AEG иили Zanussi, защото това са марки на други производители.

  16. zzz
    zzz е офлайн
    Member Аватара на zzz
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    БУРГАС
    Мнения
    405
    #343

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    e кво прайм ся нищо не чух нит убаву нит лошо ама тя нагледно е убава

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    119
    #344

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Кажи какъв бюджет имаш? Общо взето около 600-700 можеш да си вземеш качествена пералня без сушилня. Bosch, Siemens са една марка. По-ниските класове са от Турция или Испания, от 700-800лв нагоре се правят в Полша и вече най-скъпите са немски. Доколкото съм чувал Bosch и Siemens са по-тихи. AEG, Electrolux и Zanussi също се правят в един завод - в Полша, Италия, Словакия или Унгария. Има някои Zanussi та които са китайски и доколкото съм чувал не са качествени. Аз си купих Electrolux EWF 127440W - полска, с инверторен мотор и Direct Spray и съм много доволен. http://www.technopolis.bg/b2c/detail...X-EWF-127440-W Тиха е като центрофугира, има един отвор от горната част на уплътнението, от който дрехите директно се поливат с вода, има много програми, Time Manager, с който намаляваш времето на пране в зависимост от замърсяването и като цяло съм много доволен.
    Препоръчвам ти от тези марки пералнята да е произвеждана в Полша, защото съм живял там и знам, че не претакват нещата. По отношение на функциите и електрониката мои познати са ми казвали да не си купувам сложна, защото по-бързо се разваляли, а на всичкото отгоре по-опростените вършели същата работа.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #345

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zzz
    e кво прайм ся нищо не чух нит убаву нит лошо ама тя нагледно е убава
    Баукнехт за Уирлпул са като Лексус за Тойота-качествена техника за хора с възможности които не правят компромиси.Уреди втора употреба е добре да се купуват от вносители които извършват и профилактика преди продажбата-смяна на ремъци и четки на двигателите ако е необходимо,преглед на връзки ,окачване и др. ,а не само да ги позамият и давай.Това е свързано с безпроблемната работа и гаранцията която в някои случаи е две години.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 348 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе