Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 284 от 348 ПърваПърва ... 234274282283284285286294334 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,246 до 4,260 от общо 5213
Like Tree1053Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #4246

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Не е точно така. Аз купувах преди няколко месеца уреди с 5 години гаранция от друга марка и при регистриране на допълнителната гаранция, изрично беше упоменато, че уреди, закупени от Емаг, не участват в кампанията.

    Освен платежния документ трябва да посочиш и откъде си го купил ( избира се от падащо меню с предварително въведени от системата магазини и Емаг липсва в него)

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #4247

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Гаранцията от 5 години за пералнята и втората, за 10 години на мотора, се получават директно от Бош - България, след онлайн регистрация на продукта. Няма никакво значение от кой магазин е закупена стоката, при регистрацията е необходима датата на платежния документ. За да са валидни двете гаранции, към тях се прилага стоковата разписка и платежния документ.
    Днес питах Бош-България не важи гаранцията за Емаг от 5г , за тях обслужват само 2г.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #4248

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Промоциите на българските "клонинги" на фирмите важат само и единствено за определени български магазини, за указаните период от време и модели/ модификации на продуктите.
    Четете условията на промоциите, които са задължени да публикуват на сайтовете си както представителствата, така и магазините.
    Не е нужно да питате по телефона никого.
    Някога имаше международни гаранции, ама те пък не важаха за подотчетната ни територия.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    46
    #4249

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Случайно някой да има наблюдения върху тази пералня за вграждане WHIRLPOOL BI WMWG 91484E EU - https://www.technomarket.bg/peralnia...e-eu-09181069? Може ли да се разчита на нея или ще се берат ядове? Като функции ме устройва напълно. Блазни ме добрата цена - 899 лв. и 6-годишната гаранция.

    Другото, което харесах е AEG L8FBE48SI - https://www.technopolis.bg/bg/Peraln...E48SI/p/687512 . Мога да я взема за 1320 лв. (а не за 1499 лв, както е обявена на сайта), но гаранцията е само 2 г.

    Дайте съвет.


    Този пост е редактиран от blacksea; 06-02-21 в 21:43.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #4250

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    По добър вариант е AEG L8FBE48SI но гаранцията е проблем , след няколко месеца пак ще има промоция да са с 5г гаранция.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #4251

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Гаранцията от 5 години за пералнята и втората, за 10 години на мотора, се получават директно от Бош - България, след онлайн регистрация на продукта. Няма никакво значение от кой магазин е закупена стоката, при регистрацията е необходима датата на платежния документ. За да са валидни двете гаранции, към тях се прилага стоковата разписка и платежния документ.
    това не е баш така .. понеже взех 3 уреда АЕГ миналата година като имаха 5г гаранция ,имаше магазини партньори на тази промоция ,и други за които тя не важи така че е добре да се провери

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #4252

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    миналата година закупих 8-ма серия на АЕГ.преди месец закупихме и сушилня същата серия.писах на вносителя,че съм доволен от уредите и като лоялен клиент, те ми удължиха гаранцията,макар и да бе изтекла промоцията.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #4253

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    това не е баш така .. понеже взех 3 уреда АЕГ миналата година като имаха 5г гаранция ,имаше магазини партньори на тази промоция ,и други за които тя не важи така че е добре да се провери
    Напраних го преди десетина дни, писах мейли до тях и магазина, от който поръчах уреда за родителите ми (бях извън страната). Липсваше оригинална гаранционна карта. Такава вече не се издавала. Препредадох това, което ми отговориха.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #4254

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    А какво има вместо нея?
    По закона за защита на потребителите са длъжни да издадат такава.

    Между другото в Метро видях slim пералня AEG произведена в Украйна. Така, че имайте едно на ум.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    151
    #4255

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Електролукс имат завод в Украйна. Явно са почнали да внасят насам, така че може да се случи и с АЕГ и с Електролукс. Особено със слим модели. Те са на голяма почит в постсъветското пространство. Явно ще трябва да свикваме. Аз си купих бойлер Аристон и пише.... Made in Russia.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    46
    #4256
    Цитат Първоначално публикувано от ste1 Виж публикацията
    По добър вариант е AEG L8FBE48SI но гаранцията е проблем , след няколко месеца пак ще има промоция да са с 5г гаранция.
    Най-вероятно промоцията с 5-годишна гаранция на АЕГ ще е от месец май, поне миналата и по-предишната година е било така. Само че на мен не ми се чака до тогава. Това са почти 3 месеца. Другият вариант е да платя 108 лв за застраховка Удължена гаранция на Технополис за 3 г., но тогава цената ще се вдигне. Затова и питам дали Уърпула става или е проблемен уред/бранд като цяло? Защото да не стане така, че през тези 6 г. гаранция пералнята ще е 2-3 г. извън строя и по сервизи.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #4257

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от blacksea Виж публикацията
    Случайно някой да има наблюдения върху тази пералня за вграждане WHIRLPOOL BI WMWG 91484E EU - https://www.technomarket.bg/peralnia...e-eu-09181069? Може ли да се разчита на нея или ще се берат ядове? Като функции ме устройва напълно. Блазни ме добрата цена - 899 лв. и 6-годишната гаранция.

    Другото, което харесах е AEG L8FBE48SI - https://www.technopolis.bg/bg/Peraln...E48SI/p/687512 . Мога да я взема за 1320 лв. (а не за 1499 лв, както е обявена на сайта), но гаранцията е само 2 г.

    Дайте съвет.


    Аз я имам. Купих я миналата година. Засега съм доволен как пере, но я ползвам от около 4 месеца, та мнението ми не е меродавно по отношение на надеждност. Мога да кажа, че по-тиха пералня досега не сме имали. Работи незабележимо с изключение на центрофугирането.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #4258

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    А какво има вместо нея?
    По закона за защита на потребителите са длъжни да издадат такава.

    Между другото в Метро видях slim пералня AEG произведена в Украйна. Така, че имайте едно на ум.
    При потвърждението на поръчката на Bosch от магазина ме предупредиха че нямало гаранционна карта само касова бележка , незнам дали е така.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #4259

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    5 години гаранция на перални и сушилни машини с марка Bosch (bosch-home.bg)
    Регистрация на уреда и условия на промоцията


    За валидност на гаранцията е достатъчен оригинален покупен документ и Сертификат за гаранция, отпечатан след регистрация на уреда и активиране на гаранцията в секцията MyBosch на сайта в рамките на 4 седмици след покупката.
    Това е само за текущата промоция!!!

    Вероятно и за AEG е така, защото общите условия са с гаранционна карта: Гаранционна информация | AEG






  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    46
    #4260
    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    миналата година закупих 8-ма серия на АЕГ.преди месец закупихме и сушилня същата серия.писах на вносителя,че съм доволен от уредите и като лоялен клиент, те ми удължиха гаранцията,макар и да бе изтекла промоцията.
    Наистина ли? Май и аз ще пробвам да си изпрося една удължена гаранция.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе