Страница 5 от 25 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 363

Перални,Препоръки 2007г

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #61

    Перални,Препоръки 2007г

    Извади това "канче" напълно и огледай дюзата, която пуска вода за отмиване на омекотителя, маркуча, който води до нея и връзката между тях. Проблема ти е някъде там - спукан маркуч, лоша връзка или повредена дюза, която разпръсква вода и в страни от отделението за омекотителя.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    21
    #62

    Перални,Препоръки 2007г

    Здравейте, най-накрая взехме Electrolux 10470W. Пералнята изглежда много добре, но имаме проблевм с нивелирането. Нагласих крачетата и пералнята си стои добре. Обаче като пере 2-3 пъти и започва отново да е нестабилна. Явно при центрофуката се променя височината на крачетата. В упътването пише да се стабилизират с някакви болтове. Ама в комплекта нямаше никакви болтова, а и не виждам как може да се сложат болтове там. Някой да има представа какво трябва да направя?? Много е неприятно така, след всяко пране трябва да нагласям крачетата! Какво да ги правя??

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #63

    Перални,Препоръки 2007г

    Самите крачета са болтове,на тях има контрагайки,след нагласяне на необходимата височина,затегнете контрагайките и този проблем ще престане да ви тормози.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    11
    #64

    Перални,Препоръки 2007г

    Здр.Може да даде някой мнение за тази пералня: http://www.technopolis.bg/big_prod.p...625&cat=60&o=m
    или за марката като цяло.Колебая се дали да не дам повечко пари за хубава пералня и да си взема сушилня втора употреба за около 100лв или да дам 800-900 за някое комбо.Дайте мнения моля

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    1
    #65

    Перални,Препоръки 2007г

    здравейте
    някой ще ми каже ли нещо за марката Амика. Ще си купувам пералня и един приятел горещо ми я препоръчва. А тук нищо не прочетох за тази марка. Някое компетентно мнение?

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #66

    Перални,Препоръки 2007г

    Тази тема не беше ли "Перални,Препоръки"
    От кога е и продавам

    mod edit/badr
    Не е купувам и продавам,а няма и да бъде.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    1
    #67

    Перални,Препоръки 2007г

    Здравейте!
    Имам от две години пералня Gorenje WA 1184. Като цяло съм доволен от нея, но при центрофугиране се получават много силни вибрации (не всеки път). Пералнята е нивелирана добре. Моля някой запознат ако може да помогне .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    13
    #68

    Перални,Препоръки 2007г

    Решили сме да си купуваме пералня, бяхме се спрели на АЕГ L66610 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09025496
    Но от Техномаркет ни разубедиха и казаха, че ги произвеждат в Полша и поради тази причина не ни ги препоръчват и ни препоръчаха ELECTROLUX EWF-16981W http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09025080 Последно се спряхме на нея, заради допълнителните функциите които има. Но реших да се допитам до вас за да чуя и други мнения, там и 3-мата мъже които се занимаваха с бялата техника ни препоръчаха едно и също нещо, бяха доста убедителни и успяха да ме разубедят, а аз бях твърдо за АЕГ. Какво ще ми кажете вие за тази пералня и за марката Електролукс?

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #69

    Перални,Препоръки 2007г

    Цитат Първоначално публикувано от Tinka79
    Решили сме да си купуваме пералня, бяхме се спрели на АЕГ L66610 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09025496
    Но от Техномаркет ни разубедиха и казаха, че ги произвеждат в Полша и поради тази причина не ни ги препоръчват и ни препоръчаха ELECTROLUX EWF-16981W http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09025080 Последно се спряхме на нея, заради допълнителните функциите които има. Но реших да се допитам до вас за да чуя и други мнения, там и 3-мата мъже които се занимаваха с бялата техника ни препоръчаха едно и също нещо, бяха доста убедителни и успяха да ме разубедят, а аз бях твърдо за АЕГ. Какво ще ми кажете вие за тази пералня и за марката Електролукс?
    Какво да ти кажа,АЕГ и Електролукс се произвеждат в едни и същи заводи,по простата причина,че и двете марки са собственост на концерна Електролукс.
    Сама може да се досетиш,тия там тримата,що отбират от битова техника.
    В твоя случай АЕГ-то е по-надеждно.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    13
    #70

    Перални,Препоръки 2007г

    badr би ли се аргументирал, по спецификации Електролукса изглежда страхотно??? Аз не разбирам особено затова те питам? За печката категорично ми казаха АЕГ понеже все още ги произвеждали в Германия, но за пералнята имат съмнения. Още повече, че и двете перални са произведени в Полша, не знам защо наблегнаха на тази и на един модел на Зануси, но аз съм скептично настроена към Зануси и отказах категорично да ме убедят.

  13. Novice
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1
    #71

    Перални,Препоръки 2007г

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Gena_bs.Ето няколко модела които се вместват в цената и са сполучливи модели.
    WHIRLPOOL FL-5085
    WHIRLPOOL FL-5083
    WHIRLPOOL FL-5105
    BOSCH WAA-20160BY
    BOSCH WAA-16160BY
    Една от тези по горните ли перални да взема(както саветва по горе badr) до към 500 и малко лева или...

    какво мислите за този магазин в Люлин кадето предлагат Фагор и други перални които са с транспортни дефект и са по ефтини.Притеснява ме факта само че са с 1 година гаранция.
    мерси

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #72

    Перални,Препоръки 2007г

    Цитат Първоначално публикувано от Tinka79
    badr би ли се аргументирал, по спецификации Електролукса изглежда страхотно??? Аз не разбирам особено затова те питам? За печката категорично ми казаха АЕГ понеже все още ги произвеждали в Германия, но за пералнята имат съмнения. Още повече, че и двете перални са произведени в Полша, не знам защо наблегнаха на тази и на един модел на Зануси, но аз съм скептично настроена към Зануси и отказах категорично да ме убедят.
    По спецификации може да изглежда страхотно,но наличието на ИНФОРМАЦИОНЕН ДИСПЛЕЙ
    -ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ
    -ФУНКЦИЯ TIME MANAGER - ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРОМЯНА НА ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТТА НА ИЗБИРАНАТА ПРОГРАМА,ИНВЕРТОРЕН МОТОР.
    -ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАПАМЕТЯВАНЕ НА 3 НАЙ-ИЗПОЛЗВАНИ ПРОГРАМИ говори за безсмислени екстри,които само оскъпяват и усложняват евентуален ремонт.Особено инвертора е чувствителен към промени в захранващото напрежение.При влошените параметри на ел.захранването за битова консумация това е реална възможност за възникване на повреди,които не се покриват от гаранцията.И ти по-никакъв начин няма да разбереш каква е разликата м/у "инверторен мотор" и обикновен,по простата причина,че мотора не е инверторен,а се захранва от инверторен преобразувател.
    Информационен дисплей -- Аз зяпам понякога "По-света и у нас",но не държа да го гледам на пералнята.Какво мислиш ще те информира пералнята,че пере ли?
    Но за сметка на това пералнята вибрира,вибрациите се предават на платките и дисплея,температурата и влажността се променят,а това са неблагоприятни режими на работа за електрониката.И без това в новите перални електрониката е достатъчно,та и друга електроника която допълнително само влошава надежността.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    15
    #73

    Перални,Препоръки 2007г

    Цитат Първоначално публикувано от Tinka79
    Решили сме да си купуваме пералня, бяхме се спрели на АЕГ L66610 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09025496
    Но от Техномаркет ни разубедиха и казаха, че ги произвеждат в Полша и поради тази причина не ни ги препоръчват и ни препоръчаха ELECTROLUX EWF-16981W http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09025080 Последно се спряхме на нея, заради допълнителните функциите които има. Но реших да се допитам до вас за да чуя и други мнения, там и 3-мата мъже които се занимаваха с бялата техника ни препоръчаха едно и също нещо, бяха доста убедителни и успяха да ме разубедят, а аз бях твърдо за АЕГ. Какво ще ми кажете вие за тази пералня и за марката Електролукс?
    Аз имам същата пералня, само че е на 1200 оборота. Имам я от март 2006 и не я жаля. Да чукна на дърво, смятам да я ползвма дълго. На самия панел отпред и вътре някъде на вратичката пише, че е произведена в Германия и това беше едно от водешите неща при избора ми тогава. Консултантът също ми я препоръча, като една от последните "made in Germany".

  17. pc
    pc е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    2
    #74

    Перални,Препоръки 2007г

    Здравейте всички.

    Купих си пералня ELECTROLUX EWT-10120W от Техномаркет миналата седмица. Извикахме водопроводчици да ни я свъжат и всичко изглеждаше наред докато не я пуснахме. Веднага щом започна да пълни водата започна буквално да се излива съдържанието на водата отдолу от пералнята. Изчаках я да завърти няколко пъти, но продължи да тече много обилно и я спрях. След като я отворих в казана беше останало страшно малко вода, целия се беше изтекъл на пода. Направихме рекламация в магазина и те ни доставиха нова от същата марка и модел. НО И ТЯ ПРОТЕЧЕ, веднага след първото пускане! В магазина казаха че тези перални били много здрави и за първи път им се е случвало такова нещо. Иначе сме спазили абсолютно всички стъпки по монтирането на пералнята, както пише в ръководството. Сега вече съм напълно отчаяна .. или ние не правим нещо както трябва по тази пералня или имаме невероятно лош късмет! Сега чакаме техник да дойде да диагностоцира проблема , за да може в магазина да ни я заменят с друга марка, защото те не вярват че проблемът е в пералнята. Ако имате някакви идеи какво може да сме сбъркали при монтирането или експлоатацията моля ви кажете.

  18. pc
    pc е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    2
    #75

    Перални,Препоръки 2007г

    Дойде техника....оказа се че целият казан е раздран при транспортирането. Не си купувайте този модел ELECTROLUX EWT-10120W от техномаркет в скоро време, явно цялата партида е дефектна. Може би и затова са я пуснали на промоция!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 25 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Перални,Препоръки-2010
    От Danri във форум Бяла техника
    Отговори: 267
    Последно: 23-11-16, 17:51
  2. Перални,Препоръки 2010г
    От gpp във форум Бяла техника
    Отговори: 152
    Последно: 14-12-10, 22:56
  3. Перални,Препоръки 2009г
    От vermouth във форум Бяла техника
    Отговори: 297
    Последно: 31-12-09, 12:04
  4. Газов котел - мнения и препоръки 2005-2007г
    От lsabg във форум Отопление
    Отговори: 151
    Последно: 16-12-07, 18:04
  5. Перални,Препоръки 2006г
    От XaMaB във форум Бяла техника
    Отговори: 532
    Последно: 27-12-06, 19:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе