Страница 4 от 25 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 363

Перални,Препоръки 2007г

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    21
    #46

    Перални,Препоръки 2007г

    Как така? Аз си мислех за нещо като пиадестал направен от итонг или тухли с размер малко по-голям от този на пералнята.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #47

    Перални,Препоръки 2007г

    И така може.Просто ти казвам къде е опората.Как и с какво конкретно ще я повдигнеш вече ще решиш сам.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    21
    #48

    Перални,Препоръки 2007г

    А ако се направи такава плоча от итонг, но не се циментира към самия под за да може някога да се махне, дали ще се тресе от пералнята?

  5. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #49

    Перални,Препоръки 2007г

    Няма да се тресе.Също не е проблем да остане наклонена когато не работи.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    21
    #50

    Перални,Препоръки 2007г

    А ако остана наклонена през нощта проблем ли е?

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    1
    #51

    Перални,Препоръки 2007г

    Здравейте, моля дайте ми компетентно мнение кой между тези два модела да избера : ARISTON AQXL-109 за 670 лв. или DAEWOO WM DWD-F1022 за 589. Има ги и двете в Техномаркет.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    1
    #52

    Перални,Препоръки 2007г

    Каква пералня ми пртепоръчвате за сумата от 450 до 500лв. Предварително благодаря.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #53

    Перални,Препоръки 2007г

    Зануси или електролукс ,само дето някои модели ги правят на едно място.Може и дори и всички.Все са правени в източна европа, в последните години.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    6
    #54

    Перални,Препоръки 2007г

    Здравейте,

    Следя темите свързани с домакинските електроуреди и съм се ориентирал към марката Electrolux, както за пералня машина, така и за друга техника(хладилник, печка и съдомиялна), която предстои да се закупи. В резултат на прочетеното тук достигнах до извода, че модела който би ни удовлетворил вкъщи е Electrolux EWF-1030 с дисплей, тъй като има отделен терморегулатор и 1000 оборота.

    Проблемът е, че тази пералня е по-стар модел, а официалният вносител на Electrolux(Техномаркет) от няколкото си магазина в София не можеда ми я осигури всички били дефектни ! Има вариянт да бъде доставена от магазините в провинцията, но вече цяла седмица се мотаят, а цената за този модел и за възможностите е много добра според мен - 600лв.!

    Бих искал да попитам дали този модел си заслужава парите, а също така при създалата се ситуация дали има съвременен модел със сходните характеристики на търсения и посочен от мен Electrolux.

    EDIT: Досетих се, че огледах и един Siemens WM 10A260 BY за около 660лв., който има аналогични характеристики, но е по-скъп с 10%, но все пак предпочитам Electrolux-a и заради естетиката, другите уреди ще са същата марка! Трудно се намират уреди на Siemens в ценовия диапазон на уредите от шведската марка.

    Интересно ми е дали някой от четящите се е сблъсквал със сервиза на Electrolux, тъй като официалния сервиз на фирмата се грижи за поддръжка на професионална техника и не поправя битова техника. От серзвиза ми обясниха, че е по-добре човек да си купи Zanussi и то колкото се може да се избягва електрониката, а и качеството им е сходно с това на Electrolux, при това на по-ниска цена. Бих искал да обобщя питането си, има ли адекватен и качествен гаранционен и извън гаранционен сервиз на Electrolux(AEG, Zanussi)?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    11
    #55

    Перални,Препоръки 2007г

    Здравейте.Скоро си взех пералня от чужбина,втора употреба естествено: WHIRLPOOL AWD-337.Има книжка,но на немски и не разбирам добре.Рових в и-нет,но намирам все статии на испански или друг,но не и на англииски.Може ли някои да даде инструкции на англ. или български.Освен това пералнята е комбо със сушилня.как да разбера на какъв принцип суши и има ли нужда от извеждане на парите или нещо подобно дето четох в предишни публикации тук.Благодаря ви предварително.........

    P.S. Дайте и мнения за марката и модела ако имате че неразбирам нищо от перални..................

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    10
    #56

    Перални,Препоръки 2007г

    Здравей те,
    Четох във форума , но не открих нищо по въпроса който ме интересува – имам пералня с два входа за вода /топла и студена/ .Днес спрях студената но на топла изобщо не тръгва.В упътването не пише защо има и вход за топла вода.Ако може някой да даде отговор и какво е предимството и как работи входа за топла вода ще съм благодарна

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    31
    #57

    Перални,Препоръки 2007г

    Здравей ivobs
    Пералнята пълни ли се от входа за топлата вода? Ако се пълни водата, която подаваш на пералнята не е достатъчно топла за съответната програма на пералнята и не може да сработи датчика за температура, за да продължи програмата.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,246
    #58

    Перални,Препоръки 2007г

    Както обещах пиша за закупената пералня.
    Забавих се, защото колежката трябваше да свикне с нея и тогава да сподели впечатленията си.
    Последно се е спряла на Zanussi ADV 86 за 529лв. - 850 оборота, регулируеми от 500 до 850, допълнително изплакване, автоматично дозиране на водата, електронен програматор, отложен старт, казан карборан. Консултантът и я препоръчал вместо Whirpool AWO D-41115, която е на същата цена. Тя пък си харесала дизайна повече от този на Whirpool и всичко паснало.
    За сега няма проблеми и даже е тихичка при центруфугирането, въпреки, че по сайтовете я дават с 4db отгоре спрямо Whirpool. С две думи колежката е доволна много!

    Когато ходих по магазините този модел го нямаше, та не мога да кажа личните си впечатления. Видях по-стария ADV 105 (100 оборота), но дизайна му не ми хареса.
    Свалих си User Manual на български за ADV 86 и според него не е лоша машина. Озадачи ме само, че за "белите" държави и забележете - *****, моделите са с други означения Z нещо си и този модел съответства май на Zxx832. В ръководството не пише никакви технически параметри освен инсталиранат мощност и оборотите. Нито консумация на вода, ток, ниво на шум - нищо! Сигурно го има в доставеното с пералнята - не знам!

    Успех на всички в покупката!

  17. Novice
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    1
    #59

    Перални,Препоръки 2007г

    зравейте,и аз имам нужда от съвет за пералня.проблема ми е в това,че мястото е ограничено-макс.45 см.дълбочина и е в един шкаф в коридора,който е част от портмантото.спряла съм се на два модела от различни марки-SAMSUNG F 1045 AV и LG WD 10302 NP.кажете ми нещо за тези модели и кой от двата е за предпочитане,или ми предложете някои други модели и марки,но да са със същите габарити.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    11
    #60

    Перални,Препоръки 2007г

    Пералнята ми пропуска вода точно при последното плакнене. Водата тече от канчето (незнам как се казва) където поставям праха и омекотителя. Водата шурти леко нaдолу, стича се по ръба на машината и образува локвичка на теракота. Мястото е чисто, няма наслоявания от прах, не виждам някакви механични повреди по самото "канче". Някакви идеи за това какъв е проблема и има ли нужда от сервиз?

    Освен това разбрах че е трябвало да си заверя гаранцията в Интернет, но не го направих при покупката, а от тогава мина година. Дали ще е проблем да регна сега картата?


    Благодаря ви.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 25 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Перални,Препоръки-2010
    От Danri във форум Бяла техника
    Отговори: 267
    Последно: 23-11-16, 17:51
  2. Перални,Препоръки 2010г
    От gpp във форум Бяла техника
    Отговори: 152
    Последно: 14-12-10, 22:56
  3. Перални,Препоръки 2009г
    От vermouth във форум Бяла техника
    Отговори: 297
    Последно: 31-12-09, 12:04
  4. Газов котел - мнения и препоръки 2005-2007г
    От lsabg във форум Отопление
    Отговори: 151
    Последно: 16-12-07, 18:04
  5. Перални,Препоръки 2006г
    От XaMaB във форум Бяла техника
    Отговори: 532
    Последно: 27-12-06, 19:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе