Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 245

Перални,Препоръки 2008г

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1
    #16

    Перални,Препоръки 2008г

    Здравейте!

    Искам да питам за този модел пералня http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09009714 INDESIT WIL-85
    -ПЕРАЛНЯ
    -800 ОБ./МИН
    -КАЗАН ОТ ПОЛИПЛЕКС
    -РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
    -4 СЪКРАТЕНИ ПРОГРАМИ ПРОГРАМИ
    -ОТЛОЖЕН СТАРТ
    -АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ
    -В/Ш/Д-85/60/55
    какво означава казана да е от полиплекс? Това добро ли е или не?

    Двоумя се и за този модел http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09022860 WHIRLPOOL AWO/D-41135. Моля за мнения,предимно за Индезита ако някой има този модел моля да сподели. Благодаря!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1
    #17

    Перални,Препоръки 2008г

    Споделете впечатления за пералня със сушилня AEG.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    42
    #18

    Перални,Препоръки 2008г

    Здравейте,
    Имам пералня Whirlpool AWT 7125/S и от известно време започна да се държи странно. Не искаше да балансира добре дрехите при центрофугиране, системата за дебаланс не реагираше и като взех да я заглеждам, установих, че електрониката и се е смахнала (въпреки, че не даваше съобщения за грешки). Не искаше да отлага старта на програмата, при избор на програма и задаване на температура дисплея за температурата изгасваше, продължителността се нулираше и всякакви такива шантави показания. След няколко опита да я рисетна (спиране на захранването за кратко и продължително време и т.н.) се ядосах и развъртях здраво селектора за програмите и май се рисетна, защото започна да се държи нормално, да дава правилни показания за температура, време и доп. функции, както и да центрофугира, без да играе ръченица.
    След дългото встъпление, искам да попитам, знае ли някой процедура за рисетване - примерно комбинация от бутони или нещо такова, защото развъртането (бързо и няколко пъти) на селектора, едва ли е начина за рисетване/изчистване на сервизни грешки.
    Благодаря предварително.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    2
    #19

    Перални,Препоръки 2008г

    Питах за Хюндай-пералня,но няма нищо.Сега ще питам за LG моделите,които са с капацитет 7 кг.В Техномаркет има 2 модела,които са приемливи за мен-WD-10256TR и WD-80150TR.Предпочитам този ,който има терморегулатор и могат да се регулират оборотите.Ще съм благодарна ,ако има отзиви и от използващи тази марка .Благодаря.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1
    #20

    Перални,Препоръки 2008г

    Здравейте,
    Имам следния въпрос: Имаме пералня Индезит WIA 82 и нещо се повреди. Първо индикаторът "люк блокиран" започна да свети постоянно, после започна да бърка програмите и накрая отказа да работи. От сервиза ни казаха , че платката е "заминала" и не може да се поправи . Предлагат нова за 180лв + 20 лв памет + ...лв. за труд. Пералнята е на две години и струваше навремето 449лв. Въпроса ми е дали си струва да се вземе нова платка за такава сума, и какво би било правилното решение в този случай?
    Ще съм благодарен ако споделите мнението си!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    24
    #21

    Перални,Препоръки 2008г

    вземи си нова пералня защото ако след някой месец ти се скапят лагерите ще трябва да си купиш комплект казан с барабан тъй като при този модел не се сменят лагери
    цената на казана е колкото на платката

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1
    #22

    Перални,Препоръки 2008г

    Здравейте на всички, изправен съм пред избор между тези две перални цената е почти една и съща /около 500 лева/ с единствената разлика че Занусито е на 1000 оборота а Bosh по малко от 1000 , прочтох доста за препоръките но не намерих много информация за Зануси.
    Ще съм Ви безкрайно благодарен ако ми посъветвате коя от двете да си купя.
    Трябва да реша днес!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    51
    #23

    Перални,Препоръки 2008г

    Ползвах до скоро едно Зануси.Разбивах го от експлоатация и беше желязно.Само че не знам дали е показателно, защото моето беше стар модел и беше на малко обороти.Не знам длаи сегашното им производство има нещо общо със старото.В общи линии- примири се че всичко е въпрос на късмет Успех с покупката!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    17
    #24

    Перални,Препоръки 2008г

    купих пералня от техномаркет във вторник (whirlpool awe 6516), но едва снощи успях да я монтирам.
    още на първото пране изпод нея започна да излиза вода и като я огледах видях една доста голяма пукнатина на казана, точно над противотежестта. изглежда е някакъв транспортен дефект, въпреки че беше опакована и ми я докараха от магазина

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    3
    #25

    Перални,Препоръки 2008г

    кажете мнението си за тези две перални http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09022860 и http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09024521

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    3
    #26

    Перални,Препоръки 2008г

    коя марка е по добра Whirlpool или ELECTROLUX

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    3
    #27

    Перални,Препоръки 2008г

    Според мен Електролукс. Но виж коя пералня къде е произведена и колко гаранция й дават.

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #28

    Перални,Препоръки 2008г

    По принцип Електролукса май беше в Унгария, а Уърпула в Словакия, а гаранцията им е по 2 години, ако не бъркам или ако не са на някаква промоция.

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1
    #29

    Перални,Препоръки 2008г

    моля, помогнете! След дълго обикаляне по магазините и изчитане целия форум относно предлаганите на нашия пазар перални машини не мога да си избера какво да закупя. Нищо не разбирам от техника, а каквото и да купя все се разваля бързо. Моля, предложете ми марка и модел пералня, естествено в границите на възможното за мен - някъде докъм 800 лева. Благодаря предварително!

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #30

    Перални,Препоръки 2008г

    големия избор в момента наистина обърква хората.навремето като имаше само перли, не беше така.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Перални,Препоръки 2010г
    От gpp във форум Бяла техника
    Отговори: 152
    Последно: 14-12-10, 22:56
  2. Перални,Препоръки 2009г
    От vermouth във форум Бяла техника
    Отговори: 297
    Последно: 31-12-09, 12:04
  3. Газов котел - мнения и препоръки 2008г
    От karim във форум Отопление
    Отговори: 115
    Последно: 26-12-08, 00:34
  4. Перални,Препоръки 2007г
    От badr във форум Бяла техника
    Отговори: 362
    Последно: 31-12-07, 13:23
  5. Перални,Препоръки 2005г
    От veszxr във форум Бяла техника
    Отговори: 27
    Последно: 12-12-05, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе