Страница 5 от 20 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 298

Перални,Препоръки 2009г

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3
    #61

    Перални,Препоръки 2009г

    След дълго мислене каква пералня да си купя се спрях на следните модели Electrolux:

    ELECTROLUX EWF-12470W - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09024523
    или
    ELECTROLUX EWF-10470W - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09024244.

    Почти са еднакви, но ако някой има някакви впечатления, моля да ги сподели. От AEG се отказах защото са полски /имам предубеждение за сглобката/. Благодаря!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1
    #62

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте на всички! От месец новата ми пералня започна да издава багажа.При стартиране на програмата изкарва половината и после старт/палуза започва да мига и тя спира. При стартиране отново на цялата програма без проблем изпира и така аз никога не зная кога ще имам изпрани дрехи и кога не. Ако имате някаква идея моля ви помогнете. Благодаря предварително на всички.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    4
    #63

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте!
    Предстои ми закупуване на пералня, и моля за препоръки и съвети. С моите опити за търсене в BG попаднах на 2 модела на Gorenje, и един на LG. Не е възможно да няма по-голям избор, но явно или аз не търся както трябва, или в магазините са некомпетентни и нямат информация за вноса на определен вид пералня. Изчетох доста по разни форуми, но и информацията е по-старичка и се надявам в момента разнообразието да е по-голямо.
    Имам ограничения по отношение на размерите - да е плитка 40 или 44 см дълбочина, с люк отпред. Предпочитам да не е с електроника и да има регулация на оборотите и температурата.
    Предварително благодаря на отзовалите се.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #64

    Перални,Препоръки 2009г

    Някво тънко БЕКО гледам в Технополис:
    Пералня
    WML 15065 D
    600 оборота/мин.
    Slim Дизайн широчина 45 см.
    Капацитет на пране 5 кг.
    Eнергиен клас А
    Клас на изпиране А
    Кратка програма Бутон „Допълнително
    изплакване“ Бутон „Без центрофуга“
    Размери 85 / 60 / 45
    Гаранция 24 месеца
    369 лв.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    4
    #65

    Перални,Препоръки 2009г

    Благодаря, и тази я бях виждала.Дали защото са турски не мога да се доверя на тази марка?! Някой има ли подобна?
    Щеше ми се да е по-изпитана, защото у нас пералнята трябва да върти по 2 пъти дневно.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #66

    Перални,Препоръки 2009г

    90% от техниката е турска, 9 е китайска и ако нацелиш друго си късметлия Аз почвам да си мисля, че БЕКО с 3 г. гаранция е по-добре от също турски БОШ с 2 години и на двойна цена.

  8.  
     
  9. geriko
    Guest
    #67

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте! Имам проблем със сушилната на комбо Индезит WIDL 126. Бях пуснал перална+сушилна когато погледнах видях ,че машината нещо е зациклила и светеха 3-4 бутона. След като я рестартирах няколко пъти включително и с изключване на захранването от контакта започна да пере нормално ,но два пъти се опитвам да комбинирам със сушене и изкарвам дрехите по-мокри. Пробвах отделно самостоятелно сушене но пак нищо не стана. Какъв може да е проблема, скъп ли е ремонта или да си карам докато спре и пералната и после ще го мислим. Моля за професионално мнение.

  10. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #68

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от freakobg
    90% от техниката е турска, 9 е китайска и ако нацелиш друго си късметлия Аз почвам да си мисля, че БЕКО с 3 г. гаранция е по-добре от също турски БОШ с 2 години и на двойна цена.
    И във този 1 % влиза полска техника,от която аз съм много доволен.Изразява се в 1 пералня "Ханса".Също там влизат унгарска,румънска,холандска,словенска,словашка техника и т.н.,но наистина иска повечко обикаляне,особено ако търсиш словенска техника например.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #69

    Перални,Препоръки 2009г

    Да бе, знам че има. Ето и Занусито част от моделите са полски, Амика са си чисто полска фирма, но са с 2 години гаранция. Всичко е до късмет Аз като взех телевизор един и същи модел в 2 магазина го имаше произведен в Малайзия и произведен в Китай така че гледаш цената и колкото $ имаш това купуваш

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    18
    #70

    Перални,Препоръки 2009г

    Аз имам едно питане, може и малко да ми се смеете,ама по-добре така,отколкото да тъна в неведение. Та купих си Candy GO 510. Oт Технополис. Беше на примоция,ала бала. Докараха ми я и сега е монтирана, нивелирана и всичко както си трябва. Но нещо ме озадачава. Майка ми и баща ми имат пералня Candy на повече от 20 години, сигурно е "корекомска" и като се пусне някоя кратка програма на 40 градуса, да речем, за синтетика или каквито и да е там деликатни материи, естествено без предпране, за най-много час пералнята е приключила. След това следва преместване на ръка и още няколко минути "изцеждане" с кратка центрофуга в края и това е.
    А тази новата вече 2 пъти я пускам на 2 различни програми и ми се струва, че пере ужасно дълго.И избирам все програми без предпране. Снощи бях я сложил на "Памук, смесени ", устойчиви цветове, 40 градуса и докато приключи,минаха 2,30 часа. На мен ми се струва ужасно много. Според вас не е ли?
    Онази вечер я сложих на "Смесени,синтетични деликатни", устойчиви цветове, 30 градуса, и пак пра много дълго. Защо е тази разлика във времето за пране между старата и тази пералня и нормално ли е новата да се "жабури" толкова дълго време?Новото Канди също има някаква 32-минутна програма,но тя е за половин пералня и пере на 50 градуса.
    И защо в упътването не пише коя програма е по-кратка, коя по-дълга и т.н.?

  13. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #71

    Перални,Препоръки 2009г

    А имате ли бутон "бързо пране"?Доколкото знам,той се прилага за почти всяка избрана програма и вместо 2 часа,програмата е 1,15 мин да речем.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    18
    #72

    Перални,Препоръки 2009г

    Няма такъв. Има "Лесно гладене", някаква функция "Aquaplus" за по-добро изплакване - с повече вода,бутонът за "Отложен старт", бутон "Много мръсно", както и за центрофугата.

  16. il
    il е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    20
    #73

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте! Бихте ли ми помогнали с избор на пералня със сушилня ELECTROLUX EWW-12470W, BOSCH WVD-24520EU? Благодаря!

    Помагайте, ако някой може да изкаже мнение.От дни мисля и се побърках.Днес трябва да взема решение.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    18
    #74

    Перални,Препоръки 2009г

    А защо не ARISTON AQGMD-129/B - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038123, имаме такава вече половин година, само добри отзиви

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #75

    Перални,Препоръки 2009г

    Най-малкото защото е италианска. Взимай или електролукса или боша!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 20 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Перални,Препоръки 2010г
    От gpp във форум Бяла техника
    Отговори: 152
    Последно: 14-12-10, 22:56
  2. Газов котел - мнения и препоръки 2009г
    От Saint във форум Отопление
    Отговори: 821
    Последно: 29-12-09, 23:43
  3. Перални,Препоръки 2008г
    От tyo_bg във форум Бяла техника
    Отговори: 244
    Последно: 28-12-08, 21:07
  4. Перални,Препоръки 2007г
    От badr във форум Бяла техника
    Отговори: 362
    Последно: 31-12-07, 13:23
  5. Перални,Препоръки 2005г
    От veszxr във форум Бяла техника
    Отговори: 27
    Последно: 12-12-05, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе