Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
269. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.19%
  • Beko

    27 10.04%
  • Blomberg

    2 0.74%
  • Bosch

    58 21.56%
  • Candy

    7 2.60%
  • Electrolux

    19 7.06%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.55%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.69%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.64%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.95%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 14 от 84 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 1253
Like Tree230Одобрявам

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #196

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    @kokovox, ползваме машина Зануси, от евтинджоса. Дрехи не гладим и надеждите ни бяха оправдани.
    kokovox и its large харесват това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    2
    #197

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,

    Да попитам като цяло за марката на whirlpool какво мислите. В момента на пазара whirlpool и моделите на аристон се предлагат с 5 години пълна гаранция.

    Ако може някой да даде мнение за тези модели и като цяло за марката или да препоръча нещо друго до 1000лв. ще съм благодарен.

    Поздрави и лек ден!
    https://www.tehnomix.bg/whirlpool-hscx-90420

    Whirlpool - Сушилни - Сушилня с термопомпа - AZA 999

    https://www.tehnomix.bg/whirlpool-hscx-10431

  4. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #198

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Добър избор

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    24
    #199

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,
    някой може ли да даде мнение за следната сушилня: Whirpool HSCX 10432. Не робувам на марки и подобни неща, привлече ме цената и гаранцията иначе се бях засилил за Бош. Ще съм благодарен на всякаква информация.
    Поздрави

  6. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #200

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от ronim Виж публикацията
    Здравейте,
    някой може ли да даде мнение за следната сушилня: Whirpool HSCX 10432. Не робувам на марки и подобни неща, привлече ме цената и гаранцията иначе се бях засилил за Бош. Ще съм благодарен на всякаква информация.
    Поздрави

    В двата поста над вашия какво пише?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    24
    #201

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от avenger Виж публикацията
    В двата поста над вашия какво пише?
    Колегата пита за 3 модела различни от тази за която питам аз. Да не говорим, че едната от тези за които говори той изобщо не се вижда каква е /вече не се продава/. Аз не съм капацитет и предпочитам да ми се отговори точно, понеже в други области една буква разлика в името е като разликата между лада и мерцедес.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,224
    #202

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Колко човека от форума мислите, че имат сушилня машина, че и точно този модел? Обикновено всички модели на една марка се правят в един завод и разликата в буквите се отнася до екстрите. Изглежда добре на хартия, на добра цена е, с дълга гаранция и би трябвало да е ок. По-важното е, ако се развали, сервиза който обслужва марката да е добър. Всички марки се развалят. Аз купих Горене от високия клас миналата година и дойде с дефект - виеше като работеше. Дойдоха от сервиза и я оправиха. Сега дали всички сушилни Горене са боклуци не знам, но имат бърз сервиз и аз съм доволен засега.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    24
    #203

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Честно казано си нямам идея колко са и дали изобщо има потребители със същата машинка. Но при пералните на Бош примерно всяка буква си е важна, от там се разбира дали е правена в Турция, Германия или Полша (така ми обясниха). Може и за тези сушилни да има нещо такова. Както казах лаик съм, но преди да си дам парите питам. Отделно това, че на този етап съм "харесал" тази съвсем не значи, че при едно аргументирано мнение не бих я сменил за друга...

  11. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #204

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    А какъв бюджет си приготвил?За цената на https://www.tehnomix.bg/whirlpool-hscx-10432 с нейния капацитен по-добра няма да намериш.
    Цитат Първоначално публикувано от ronim Виж публикацията
    Честно казано си нямам идея колко са и дали изобщо има потребители със същата машинка. Но при пералните на Бош примерно всяка буква си е важна, от там се разбира дали е правена в Турция, Германия или Полша (така ми обясниха). Може и за тези сушилни да има нещо такова. Както казах лаик съм, но преди да си дам парите питам. Отделно това, че на този етап съм "харесал" тази съвсем не значи, че при едно аргументирано мнение не бих я сменил за друга...
    - - - - - - - - - -

    10кг ли трябва да е сушилнята?
    Този пост е редактиран от bagerista9; 27-09-16 в 08:08.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    24
    #205

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от bagerista9 Виж публикацията
    А какъв бюджет си приготвил?За цената на https://www.tehnomix.bg/whirlpool-hscx-10432 с нейния капацитен по-добра няма да намериш.
    10кг ли трябва да е сушилнята?
    Пералнята е за 8 кг пране, но рядко се пълни до пълният и капацитет, но до колкото знам 8 кг сухи дрехи са ~ 10 кг мокри и поради тази причина се хвърлих на тази. Предполагам, че и 9 кг ще ми вършат работа. Бюджета ми е до 1300 лв. Поздрави!

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    2
    #206

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте, да попитам за последно

    Какво мислите за моделите на Беко и по-точно за http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/...-GXB1/p/680627
    Сушилня BEKO DPY 8506 GXB1


    и другия модел между който се колебая е на Електролукс
    http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/...87RDE/p/688304



    ако може за мнение като изпълнение, гаранция за качество за сервиз и части евентуално.

    Бекото е по-добре изолирано и направено като система за филтриране на въздуха, който преминава през нея, филтриращите елементи преди да попаднат към ламелите е много по-добро от Електролукса.

    За Електролукса единствено тази поставка за обувки и разни деликатни неща вълна, играчки или неща, които не е препоръчително да се търкалят.

    Като цяло съм за Бекото спрямо изпълнение и цена, но искам някой по-запознат с марката и моделите ако има да сподели, дали ли ще издържи тези две години гаранция или ще трябва да я правя още преди това.


    Поздрави и благодаря!
    Този пост е редактиран от avenger; 07-10-16 в 22:07.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,224
    #207

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Нямам впечатление от тези марки и сушилните им, но имам Горене сушилня, която е с абсолютно същите характеристики като Бекото. Дали ще се развали скоро е божа работа. Моята дойде дефектна, бучеше, когато работеше. Дойдоха и я оправиха. Ще видим докога. Вижте в Интернет мнения за сервиза на Беко и електролукс. Ако са свестни взимайте. Ако не избягвайте. Аз бих си доплатил за по-дълга гаранция. Моята беше с 3 години. По-малко от 2 няма никъде, защото ЕС задължава минимум 2 години гаранция за електроудите. Разликата в електропотреблението между въпросните 2 модела няма да я усетите.

    Аз лично съм доволен от гаранционното обслужване на горене. Да си пазите касовата бележка/фактура и гаранционната карта след покупката до края на гаранционния срок. И двете ще ви трябват, ако не дайси боже нещо се развали. Иначе без тях нямате гаранция.

  16. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #208

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    За тези пари има доста по-добри машини в момента на пазара с гаранция 5г.
    Цитат Първоначално публикувано от pr0inov Виж публикацията
    Здравейте, да попитам за последно

    Какво мислите за моделите на Беко и по-точно за http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/...-GXB1/p/680627
    Сушилня BEKO DPY 8506 GXB1


    и другия модел между който се колебая е на Електролукс
    http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/...87RDE/p/688304



    ако може за мнение като изпълнение, гаранция за качество за сервиз и части евентуално.

    Бекото е по-добре изолирано и направено като система за филтриране на въздуха, който преминава през нея, филтриращите елементи преди да попаднат към ламелите е много по-добро от Електролукса.

    За Електролукса единствено тази поставка за обувки и разни деликатни неща вълна, играчки или неща, които не е препоръчително да се търкалят.

    Като цяло съм за Бекото спрямо изпълнение и цена, но искам някой по-запознат с марката и моделите ако има да сподели, дали ли ще издържи тези две години гаранция или ще трябва да я правя още преди това.


    Поздрави и благодаря!

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    6
    #209

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,

    Предстои ми избор на сушилня и нямам никакъв опит с този тип уреди.
    Какво мислите за този модел:
    AEG T-8DEC49S - Технoмаркет - онлайн магазин
    Мога да го купя за около 1100 лв. В момента са с 5 години гаранция (на уреда пише, че при регистрация в сайта мога да получа 10 години гаранция на мотора). Заслужава ли си за тези пари?
    Предварително благодаря и успешен ден!

  18. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,224
    #210

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    По-скоро си заслужава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 84 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 10:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 21:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе