Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
269. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.19%
  • Beko

    27 10.04%
  • Blomberg

    2 0.74%
  • Bosch

    58 21.56%
  • Candy

    7 2.60%
  • Electrolux

    19 7.06%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.55%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.69%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.64%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.95%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 64 от 84 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 1253
Like Tree230Одобрявам

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #946

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Зависи как се използва. Ако е на по-кратка програма, обикновено суши на по-висока температура. От друга страна термопомпата би трябвало да охлажда въздуха около нея. От моя опит не загрява много около нея, но моята е в голяма стая. Възможно е да загрява около нея, но със сигурност по-малко от тези, които нямат термопомпа.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2016
    Мнения
    18
    #947
    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Зависи как се използва. Ако е на по-кратка програма, обикновено суши на по-висока температура. От друга страна термопомпата би трябвало да охлажда въздуха около нея. От моя опит не загрява много около нея, но моята е в голяма стая. Възможно е да загрява около нея, но със сигурност по-малко от тези, които нямат термопомпа.
    Идея нямам...не съм ползвал до сега. Програма си беше стандартна за коприна. Два часа и нещо, но ги изсуши за час и нещо. Сложена е в един ъгъл....Оставил съм почти педя разстояние зад нея до стената и също толкова от другата и страна просто ми направи впечатление, че температурата в стаята се повиши. Или...така ми се струва. Ще стане ясно

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от iaskoto Виж публикацията
    Идея нямам...не съм ползвал до сега. Програма си беше стандартна за коприна. Два часа и нещо, но ги изсуши за час и нещо. Сложена е в един ъгъл....Оставил съм почти педя разстояние зад нея до стената и също толкова от другата и страна просто ми направи впечатление, че температурата в стаята се повиши. Или...така ми се струва. Ще стане ясно
    И след второто пускане на програма Микс.....имаме скъсени фанелки и един панталон, който се превърна в клин....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    23
    #948

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте, имам проблем със сушилня Candi cs h7a2de-s при автоматична програма като я настроя на степен на сушене гардероб или слънце където дрехите трябва да са най сухи работи до степен ютия най ниската степен на сушене и изключва така дрехите са леко влажни. Не може да премине към степента която съм настроил.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2021
    Мнения
    12
    #949

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте. Ползваме сушилня. ПРедното ни Беко се повреди след 8 години вярна служба и си взехме ново, защото на мъжът ми не му се занимаваше да се пробва с ремонт.
    Новото Беко - се повреди след два месеца ползване. Просто спря да работи насред едната програма. Дойде техник. Констатира, че може да е от платка или мотор и ги поръча. Тъй като не отстраниха повредата във вече над 40 дневен срок, в момента се разправяме със сервиза и Технополис за уреда.
    Чудя се, ако изобщо имам тази възможност дали да не избера друг уред. Дали да е друг модел на Беко или направо друга марка. При този модел - DF 7412 PA дотук установихме, че производствено липсва 4 краче за нивелация, а нашето мокро помещение е с голям наклон и това създава проблеми. Също така филтърът не обира достатъчно добре мъха и слиза надолу към тези метални реотани (не знам как се казват) и това за сравнитено кратка употреба.
    Може ли да ме посъветвате. Някой, който е купувал през последната година друг модел на Беко, дали е доволен?
    Досега ползвахме основно тази марка за всякакви уреди, но имам чувството, че новите са доста по-некачествени от тези, купувани преди 8-10 години.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #950

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    И аз съм с Беко, само заради размерите, но ако нямах ограничения, никога не бих си взел нещо с тази марка. При мен също липсва уплътнение на филтъра и всичко се просмукваше и отиваше при кондензатора, след като сложих такова си реших проблема.
    За сега съм доволен, суши добре и нямам проблеми, но не бих я препоръчал.
    Вижте някой Аег за около 1000лв.
    ПС: Ето това е прилична машина за парите си https://www.technopolis.bg/bg/Sushil...BG48S/p/687476
    Щом е минал законовия 30 дневен срок, отивайте в магазина и изискайте да ви възстановят парите. Длъжни са по закон!
    Този пост е редактиран от Rakeem; 13-05-21 в 10:12.
    kokovox и zazu харесват това.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    2
    #951

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от dss Виж публикацията
    Здравейте, купих тази сушилня на Бош WTX87M90BYhttps://www.bosch-home.bg/productlis...heatpumpdryers.
    Изведох дренажният маркуч директно в канализацията, защото не исках да се занимавам с изпразване на казанчето с конденз след всяко сушене, но още след първото сушене забелязах, че контейнера е пълен със вода, въпреки, че маркуча е откачен от него и включен в канализацията. В магазина ми казаха, че пак ще има вода в контейнера, която се използва за почистване на кондензатора, но не предположих че чак ще се напълва?! Странно от къде се пълни, защото освен една клапа от долната му страна не виждам друго място (маркуча към него е изваден). Та нека някой със свързана в канала сушилня да сподели опит. Мисля да не го изливам следващият път за да видя дали ще спре машината или ще си го излее сама за да се почиства?



    Има черно малко гумено уплътнение отдолу, маха се и се слага отгоре, пак се пълни но малко.

    Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    37
    #952

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте, предстои ми закупуване на сушилня и тъй като до сега не сме притежавали такава изникват няколко въпроса. Първият и най-сложен е от към място. В момента пералнята, която имаме се намира в малко мокро помещение, като искаме сушилнята да е върху нея. Добре, само че се оказа, че пералнята ни е по плитка от стандартните (50см дълбочина), което силно ограничава избора. В магазина ми казаха, че мога да си взема свързващ комплект, само че те са по марки и в случая при пералня Беко, трябва да си взема комплект за свързване на Беко и сушилня отново Беко. В момента бюджета е малко ограничен и ще видя и втора употреба какво се предлага и тогава новите, та не ми се иска да съм ограничен от към марка.
    Та главно какви варианти бихте предложили за пералня и сушилня едно върху друго, така че да имам свободата да избера различни марки и повече от 50см дълбочина? Гледах вариант, за нещо от типа на маса което да е над пералнята и на него да легне сушилнята, но стандартните крака са с височина от 72см а за нашата пералня трябва поне 85см височина.
    И отделно ако се насоча към нещо втора ръка, добър избор ли ще е по-качествена марка, но само кондензационна пред това да е нещо ново но по-нисък клас и с термопомпа?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #953

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Сушилня под 60см няма и само Беко предлагат подобни.
    Има тема за плитки сушилни, прочети я.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #954

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    сушилнята е птица спокойна и дори да е по-плитка от пералнята, няма да избяга...

    на вилата съм си сложил така миялната върху пералнята, хем е далеч по-тежка от сушилня, и мога да ти кажа, че сънят ми не е пострадал от притеснения

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    37
    #955

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Сушилня под 60см няма и само Беко предлагат подобни.
    Има тема за плитки сушилни, прочети я.
    Това ми стана ясно, затова питам какви са вариантите за да не е под 60см или Беко. Просто пералнята е 50см, не че искам такава сушилня.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    сушилнята е птица спокойна и дори да е по-плитка от пералнята, няма да избяга...

    на вилата съм си сложил така миялната върху пералнята, хем е далеч по-тежка от сушилня, и мога да ти кажа, че сънят ми не е пострадал от притеснения
    Обратното е при мен колега. Пералнята ще е по-плитка и няма как да стъпи без нещо върху пералнята.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    52
    #956

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Аз не бих взел такава по ред причини, но ето това Candy ще пасне. По-добре е да вземеш голяма сушилня и ако наистина няма как да стане по друг начин, да измислиш нещо такова .

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #957

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от bladyle Виж публикацията
    Това ми стана ясно, затова питам какви са вариантите за да не е под 60см или Беко. Просто пералнята е 50см, не че искам такава сушилня.
    Обратното е при мен колега. Пералнята ще е по-плитка и няма как да стъпи без нещо върху пералнята.
    Щом нямаш ограничение в дълбочината на сушилнята, значи нямаш проблеми да вземеш колкото дълбока си поискаш.
    Поъчваш си една плоскост от МДФ слагаш я върху пералнята и отгоре директно сушилнята, можеш и да захванеш плоскостта за пералнята, но според мен няма да мръдне.
    Какъв ти е бюджета?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    37
    #958

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    Щом нямаш ограничение в дълбочината на сушилнята, значи нямаш проблеми да вземеш колкото дълбока си поискаш.
    Поъчваш си една плоскост от МДФ слагаш я върху пералнята и отгоре директно сушилнята, можеш и да захванеш плоскостта за пералнята, но според мен няма да мръдне.
    Какъв ти е бюджета?
    Така задните крачета ще са легнали само на плосткосста нали? Звучи лесно но дали няма да се хлъзга когато пералнята центруфугира? Варианта с тоя модул който @Plamen11 е казал изглежда добре, но не знам дали ще издържи. Бюджета е до към 800лв със всичко което трябва да взема за монтаж.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #959

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Зависи от сушилнята. Ако стърчат отвъд пералнята слагаш двойна плоскост, може и от ПДЧ. Това ти е най-евтиният и естетически издържан вариант.
    Ако пералнята е идеално нивелирана няма мърда, но винаги можеш да я фиксираш, самата сушилня е с гумирани крачета и залепва за повърхността.
    С този бюджет виж някое Беко с термопомпа, към момента са с 5г. гаранция.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    37
    #960

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    Зависи от сушилнята. Ако стърчат отвъд пералнята слагаш двойна плоскост, може и от ПДЧ. Това ти е най-евтиният и естетически издържан вариант.
    Ако пералнята е идеално нивелирана няма мърда, но винаги можеш да я фиксираш, самата сушилня е с гумирани крачета и залепва за повърхността.
    С този бюджет виж някое Беко с термопомпа, към момента са с 5г. гаранция.
    Все си мисля че при центруфуга на пералнята това ПДЧ ще се плъзга. Бекотата ги видях и ги обмислям ама гледам в олх има за на половината пари. Какви проблеми може да има при втора ръка машина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 64 от 84 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 10:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 21:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе