Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
269. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.19%
  • Beko

    27 10.04%
  • Blomberg

    2 0.74%
  • Bosch

    58 21.56%
  • Candy

    7 2.60%
  • Electrolux

    19 7.06%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.55%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.69%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.64%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.95%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 61 от 84 ПърваПърва ... 1151596061626371 ... ПоследноПоследно
Резултати от 901 до 915 от общо 1253
Like Tree230Одобрявам

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #901

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Мийлето у дома е с 5 г гаранция. Така я купихме.Ама като давам една торба пари първо гледам.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    107
    #902

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте! Днес закупихме сушилня https://www.gorenje.bg/produkti/golemi-domakinski-uredi/peralni- … i/da83il-i/729363.
    Разопаковахме я и веднага я включихме в мрежата, без да включваме да работи. След това прочетохме в книжката с инструкции, че не трябва да се включва 2ч в мрежата и да не се използва 24ч. Дали ще има проблем, за това, че не изчакахме 2ч за да я включим в мрежата? Друго нищо не сме правили. И още, за транспотра пише, че трябва да лежи на лява страна, а мойте хора, са я сложили легнала на дясна страна! също така пише, че не трябва да се вклчва с удъжител, а направо в контакт. Аз купих удължител със защита специално за нея и пералнята, може ли да го използвам? Благодаря преварително, весели празници на всички!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #903

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Всеки производител на техника изисква в ръководствата определени начини на пускане в експлоатация - някои са доста придирчиви с условията , заради възможни гаранционни претенции. При хладилници, климатици и перални са свързани с наличиета на течни агенти - масла в компресори , фреон , остатъчна вода от проби. При други - темпериране на техниката при доставка в зимни условия. Повечето са застраховки при евентуални повреди.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #904

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    АЙ ЗА МНОГО ГОДИНИ.за коледа нова готварска печка за ШЕФКАТА,а за мен страхотен сет на АКАЙ(1976 година),дойде НОВА ГОДИНА и решихме да си закупим сушилня,а водещата причина бе мъха и космите по дрехите(3 казанджийки и един ДЖАК ДАНИЕЛС(РЪСЕЛ).иначе си имаме двор и място за простиране,ма да сме ФИЬЕШЪН............https://sushilni.pazaruvaj.com/aeg/t8dbg49s-p420372735/
    избрах този модел и имам няколко въпроса.проблем ли е след сушене да стоят известно време в барабана,макар и вече да е изтекъл периода,мога ли да си я ЪПНА до 5 години гаранция и има ли някаква специфика за този модел.имал съм ЗЕРОВАТ(комбо),но това бе преди 20 години и не бях особено доволен.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #905

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    АЙ ЗА МНОГО ГОДИНИ.за коледа нова готварска печка за ШЕФКАТА,а за мен страхотен сет на АКАЙ(1976 година),дойде НОВА ГОДИНА и решихме да си закупим сушилня,а водещата причина бе мъха и космите по дрехите(3 казанджийки и един ДЖАК ДАНИЕЛС(РЪСЕЛ).иначе си имаме двор и място за простиране,ма да сме ФИЬЕШЪН............https://sushilni.pazaruvaj.com/aeg/t8dbg49s-p420372735/
    избрах този модел и имам няколко въпроса.проблем ли е след сушене да стоят известно време в барабана,макар и вече да е изтекъл периода,мога ли да си я ЪПНА до 5 години гаранция и има ли някаква специфика за този модел.имал съм ЗЕРОВАТ(комбо),но това бе преди 20 години и не бях особено доволен.
    Честито!
    За това истински ти завиждам.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #906

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    то там ми отива заплатката-ЧОРБА вече ги правя,ма като видя СЕТ.............бе страхотно е,особенно когато са и с ОТ
    tony34al одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Летница
    Мнения
    11
    #907

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Докладвам!
    След доста четене тук във форума и къде ли още не, взех решение и си купих сушилня Sharp https://zora.bg/product/kd-ghb8s7gw2 . След две сушенета на различни дрехи мога да кажа, че за първа сушилня в нашия дом съм страшно доволен,защо? Ами дрехите си излизат напълно сухи-не намачкани,много меки и много преди началното стартово време. При първото пускане на различни по тип дрехи ги сложихме на програма микс, в началото отчете 112 мин. до края на програмата, след 60 мин дрехите бяха сухи и меки (преди това бяха центрофугирани на 1000 оборота в пералнята) т.е за 20 стотинки всичко беше на шест, а сушилнята е за 649 лв. Тук във форума постоянно се пише за AEG и Miele, но за средните марки почти нищо,хора не всички можем да се допрем до тези марки, пък и маи не е необходимо! Поздрави!
    Zubcho, Plamen11, emil22 и 1 други харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    27
    #908

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от batboqn Виж публикацията
    Докладвам!
    След доста четене тук във форума и къде ли още не, взех решение и си купих сушилня Sharp https://zora.bg/product/kd-ghb8s7gw2 . След две сушенета на различни дрехи мога да кажа, че за първа сушилня в нашия дом съм страшно доволен,защо? Ами дрехите си излизат напълно сухи-не намачкани,много меки и много преди началното стартово време. При първото пускане на различни по тип дрехи ги сложихме на програма микс, в началото отчете 112 мин. до края на програмата, след 60 мин дрехите бяха сухи и меки (преди това бяха центрофугирани на 1000 оборота в пералнята) т.е за 20 стотинки всичко беше на шест, а сушилнята е за 649 лв. Тук във форума постоянно се пише за AEG и Miele, но за средните марки почти нищо,хора не всички можем да се допрем до тези марки, пък и маи не е необходимо! Поздрави!
    Здравейте, да ви е честита придобивката и дълго време да й се радвате. Ще помоля ако има начин да споделите каква е консумацията на ел енергия, при ползване.

    Само ще споделя, че от близо 2 г също сме със сушилня в апартамента. Марката е Хувър, 9 кг. Аз лично много се кефя на уредът, защо дрехите не ги мачка и излизат напълно сухи. Според мен много важно е и каква е пералнята, колко добре ги изсушава. Та което ми направи голямо впечатление, че от както е налична сушилнята, генерирания прах в апартамента е в пъти по-малко :-) Като се има предвид, че се ползва 2-3 пъти на седмица, увеличението на консумацията на ел енергия е около 20 лв. Според мен си е иконоомичен уред.
    Поздрави :-)
    batboqn одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #909

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте! Обмислям покупка наСушилня BEKO DS 8439 TX КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА, А++, 8.0 kg
    https://www.technopolis.bg/bg/Sushil...%A0TX/p/680725. Нов модел е, на промоция с 5г. гаранция. Наследник на BEKO DS 8433 RX, към който се бях насочил, https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-BEKO-DS-8433-RX/p/680665 Обаче новата няма "автоматична програма" и "програма бебе". Ще ми трябват ли, при положение, че нямаме бебе вкъщи? Вие за какво ги използвате тези програми? Досега не съм имал сушилня, така че, нямам база за сравнение. Препоръчаха ми марката, като по-ремонтнопригодна /по-лесно се ремонтира, когато и дойде времето/. Така ли е? Ако някой майстор има мнение, ще се радвам да го чуя.
    Този пост е редактиран от diverpro; 01-02-21 в 18:44.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #910

    Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Основно трябва да е това:
    Baby Clothing

    This program uses longer exposure to hot water and additional rinsing stages to remove bacteria and allergens.

    Източник: https://www.beko.com/us-en/Support/h...rams-explained

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #911

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Как е хем кондензационна, хем термопомпа?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    52
    #912

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Първият линк, който отворих при търсене в Google.
    Всичко, което искате да знаете за сушилната машина

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #913

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Благодаря за коментарите, но поста ми беше по-скоро за собственици или сервизи на сушилни BEKO с термопомпа. Чел съм в нета за сушилни, но информацията е доста обща, не намирам конкретно за марката.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #914

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    По колко време си сушите дрехите в сушилня ? Пере се основно памучно у нас, понякога и смесено, като на сушилнята (beko ds 8444 rx) избирам Памучно или Микс, като и на двете отнема по над 2 часа за да ги изсуши, като дори повечето пъти след като изтекат нормалните за програмата 2 часа и 15минути, тя си върти още неопределено време докато не прецени че всичко е сухо, понякога дори са леко влажи след като изцвърка че е готова и трябва да пускам наново. Нормални ли са тези времена ? Дрехите винаги като писне че е готова са много топли. От пералнята ги вада след центрофуга на 1000 оборота и в редки случаи 1200

  18. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #915

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Да нормални неща споменавате. Сегашните сушилни имат сензори за влажност и сушат, докато влажността в барабана не падне под определено ниво. Тези сензори за влажност не работят супер точно от моя опит, но по-добре от нищо. Температура на сушене се определя от програмата.
    Ако центрофугирате на по-високи обороти сушилнята ще работи по-кратко.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 61 от 84 ПърваПърва ... 1151596061626371 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 10:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 21:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе