Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
268. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.27%
  • Beko

    27 10.07%
  • Blomberg

    2 0.75%
  • Bosch

    57 21.27%
  • Candy

    7 2.61%
  • Electrolux

    19 7.09%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.58%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.72%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.69%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.97%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 10 от 84 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 1251

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #136

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Това, с малките дупчици, се е появявало и при мен. Особено, когато пералнята не е съвсем пълна, предимно на работните тениски. Но от погрешно зададена температура на сушене или от недобре изчистен филтър, два чифта гащи станаха от L- ки на XXXL- ки и ластиците им заминаха. Не знам каква температура вдига и какъв е фреона, но стават бели със сушилните.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    138
    #137

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Това е невъзможно да е от люка эащото тои е вдлъбнат бутона за висока температура ти го активираш по скоро гладна пералня а какъв модел е тя

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    1
    #138

    Отговор: Re:Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    HOTPOINT.ARISTON TCD-971 6HY1 EU- за този модел е гадно, че не предлагат актуална брошура към най-новият си модел. Затова като спре да отделя вода в контейнера ви, не търсите филтъра ОТПРЕД НА МАШИНАТА, а точно отзад. Въоръжавате се с винтоверт и търпение, сваляте горния капак, страничния десен капак и отвивате металния капак върху пластмасова кутия в ДОЛНИЯ ДЕСЕН ЪГЪЛ ОТВЪН. ТАЗИ КУТИЯ ИМЕННО Е ПОМПАТА И ФИЛТЪРА НА ТОВА ИЗДЕЛИЕ. ВНИМАТЕЛНО ОТКАЧАТЕ чопчетата от задния капак на сушилнята, отваряте кутията отляво-надясно и избърсвате до сухо филтъра. Вътре има поплавък, който като се напълни филтъра с мъх и боклуци, вдига се нагоре и изключва помпата. Времетраене-2 часа, щото трябва да пипате много внимателно иначе хилядарката ви отива на кино! Други проблеми засега няма, суши иначе перфектно!
    Този пост е редактиран от avenger; 24-12-15 в 19:46.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #139

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,
    предстои ми покупка на сушилна машина. От онова, което прочетох из темата , разбрах, че е по-добре да е с термопомпа. Тази Gorenje D7564J заедно с няколко BEKO и Indesit е сред най-евтините с термопомпа на пазара. Следващият модел GORENJE D 8665N или
    ELECTROLUX EDH-3684PDE са със 100-ина лева по-скъпи. Виждам, че Gorenje D7564J има 15, а не 27 програми и някои други малки разлики (или аз поне така си мисля). Колко по-голямо удобство са повечето програми т.е. ползват ли се често другите програми над тези явно базови 15? Фатално ли е, ако не са 27? Съпругата ми е съгласна да си вземем и някаква за 5-600лв., но на мен ми се ще да е с термопомпа, а не разполагаме с особено голям бюджет. Какво бихте ме посъветвали за тези трите машини или пък добавете друга. Предимства и недостатъци? Имаме малко дете.
    Този пост е редактиран от avenger; 04-01-16 в 16:03.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #140

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Нашата сушилня е с 11 основни програми и 5-6 допълнителни.....реално ползваме 3 , с термо помпа машините са по-икономични, дали е по-добре си е субективен избор. Лично аз бих избрал кондензаторна, но от висок клас отколкото бюджетна с термо помпа. Мърфи не знам от кой град си, но тук в Пловдив има един магазин, докарват уреди от Германия с нарушени опаковки и транспортни дефекти има и употребявани, преди време аз когато търсих сушилня харесах една нова, но леко надраскана отстрани на цена три пъти по-ниска от модела направен и продаван на нашият пазар. Според мен има разлика в уредите правени за Германия и западна Европа и тези правени за пазари като нашият.

    П.П. Електролукса е именно такъв пример, с пластмасова врата е (след време пластмасата се деформира от топлината и почва да капе конденз) търси такава със стъкло, барабана доколкото виждам е с покритие , а не е иноксов.

    - - - - - - - - - -

    Мърфи, получих съобщението ти, но по неизвестни за мен причини не мога да ти отговоря- излиза някаква грешка. Моля модератор или админа да погледнат защо е така.

    - - - - - - - - - -

    Сега видях, че всъщност пощата ти е пълна и трябва да освободиш място за да получаваш нови съобщения.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #141

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    има един магазин, докарват уреди от Германия с нарушени опаковки и транспортни дефекти има и употребявани
    Ходих до такъв магазин. Имат няколко налични - Горение, Самсунг, Бош, Привилег и още някаква. Цената им е от 720 до 840лв. с две години гаранция и собствен сервиз. За Привилег ми каза, че била марка на АЕG за Германия. Горението беше почти същото като Gorenje D7564J на цена от 720лв. с барабан от галванизирана стомана. Всичко обаче е на немски, без книжки на английски, а тези със дисплей и менюто им там също ще е на немски. Точните модели не успях да видя.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    138
    #142

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    https://istatic.bazar.bg/photosbazar...26435cfaa1.jpg Имам същата перфектна е а ползваме само 2 програми
    Този пост е редактиран от fen./hitachi; 05-01-16 в 22:21.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #143

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от fen./hitachi Виж публикацията
    https://istatic.bazar.bg/photosbazar...26435cfaa1.jpg Имам същата перфектна е а ползваме само 2 програми
    Toва Сименс ли е? Магазин за внесени от Германия ел. уреди?

    ELECTROLUX EDH3487RDE

    GORENJE D-8665N

    AEG T-76385AH3

    Какво мислите за тези трите? Защо? Предимства?
    Този пост е редактиран от myrfi12; 06-01-16 в 18:49.

  11. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #144

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    последната

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #145

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Или първата

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    138
    #146

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Тази последната което намерих за нея разход на ел.енергияза един цикъл сушене смесени тъкани 2.65kw.за време2.30мин-2.45мин средно1.90kw не намерих компресора какъф е фреона стария модел ли е R134 или е нов .Относно Електролукса не мисля като качество да е нещо по различно

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #147

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от fen./hitachi Виж публикацията
    Тази последната което намерих за нея разход на ел.енергияза един цикъл сушене смесени тъкани 2.65kw.за време2.30мин-2.45мин средно1.90kw не намерих компресора какъф е фреона стария модел ли е R134 или е нов .Относно Електролукса не мисля като качество да е нещо по различно
    Не знам дали в книжката ще пише някъде. Друг вариант е да попитам в сервиз и да се доверя, ако и там изобщо знаят. Новия фреон трябва да е като на сегашните климатици ли - R410?Иначе се рових в сайта на AEG, където ние не фигурираме, и видях, че моделите в България се продават и в Чехия, Унгария, Литва, Латвия и др. страни от бившия соцблок, а тези за Англия, Германия и други страни в Западна Европа са с друга номерация и май са по-различни.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    138
    #148

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Виж, разгледай им pdf на дадените машини, които си посочил и ти си прецени, защото ти ще я ползваш. Линка на Сименса, който съм ти качил-доволен съм от него.Немска, тиха, икономична, щадяща дрехи, не къса, не мачка. Като я купих я пратих в Сименс за профилактика на двата изпарителя за (измиване)защото се беше задънила. Вече я ползвам близо година, никакви грижи.
    Този пост е редактиран от avenger; 10-01-16 в 11:32.

  17. Junior Member Аватара на emil5koff
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    36
    #149

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Моята е http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/...86GDE/p/688305 Имам я от една година и пак бих я купил. Реално се ползват не повече от 4-5 програми. Много икономична, щадяща дрехите, няма смаляване или мачкане. Като недостатък бих посочил, че е малко шумна, но това е често субективно мнение. Не съм сравнявал с други за да мога да преценя дали шумът е повече от сходни модели.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    75
    #150

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от orlincho Виж публикацията
    Уикенда бях да същия хал но избрах Боша с парогенератор. До някъде и заради 9-те кг за да е 1:1 с паралнята. Опит с машината все още нулев. Ще споделям. Парата ме грабна с надеждата да не се глади повече неща като ризи 100% памук.
    А кое по-точно е 1:1?

    - - - - - - - - - -

    Жената ми говори за WHIRLPOOL HSCX 90420, някой нещо?
    http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/...90420/p/683168

    В сайта пише 24 месеца? На нея 10 години?
    Този пост е редактиран от GolemSmeh; 11-01-16 в 22:52.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 84 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 11:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 22:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 16:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 16:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 10:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе