Страница 372 от 372 ПърваПърва ... 322362370371372
Резултати от 5,566 до 5,578 от общо 5578
Like Tree4495Одобрявам

Колко ми харчи климатикът - Real Time

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #5566

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Влизаш в черния списък за да не ти чета тъпите мнення...
    Ти няма ли да се научиш да се забавляваш с глупостите?
    bobivg, ccankov73 и rosswen харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #5567

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от PPP1 Виж публикацията
    Като чета такива постове си плюя в пазвата че майстор в къщи не съм пускал. Какви разлики какви прилики не знам моя коментар беше по отношение на снимките на термометъра на генади там разликата вътре вън беше 4 градуса и се учудих каква е тази изолация. Иначе си живейте в заблуждение мен не ми пречите аз знам какво е в къщи а нека да има недостатъци дай боже на всеки такива недостатъци.Аз не ви обяснявам аз просто казвам какво наблюдавам вие си плащате с вашите пари и си живеете с вашите заблуждения и с вашите изолации и пускате вашите климатици още като стане 30 градуса не моя.
    Offf
    Колегите се опитват да ви обеснят , че вътрешната изплация е компромис.
    Аз сега строя и външнат изолация на стени ми е 15 см , таван 40см и под 20 см.
    Дали ние сме толкова прости да хрърляме пари за външна като може да изпраскаме едни 5 см с. Гибскартонче вътрешна ?


    За протокола в апартамента ( добре изолиран ) всяка вечер може би от 17:00 до около 23:00 климатика в хола работи на 23 градуса . Толкова и вътре.
    Хич не ми пука , че ще изгори 20 ст ток.
    има една стара поговорка .
    Икономията е майка на мизерията!

    п.п.
    Генади това с черноя списък е много удобно аз вече съм сложим няколко ненужни за мен човека там
    единствено като им цитират глупостите пак трябва да ги четеш
    dodo_pv, bobivg и Genadi80 харесват това.

  4. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #5568

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Мненията на този потребител мнпого приличат на тези на Снайпера от преди време.Поговорката е вярна,че икономията е майка на мизерията,а и кеф цена няма.
    Spitfaqr12 одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #5569

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    И какъв компромис по точно е вътрешната изолация ще ми е интересно да ми обясниш иначе това с черните списъци ми е ясно много пъти съм го казвал когато на българина му се изчерпа инструментариума от три изречения той зачерква наляво и на дясно. Тук не става въпрос за пестене на 20 ст 2 лева или 200 лева а просто за ефективност това ми направи впечатление а иначе хвърлянето на пари не означава някаква степен на интелигентност това може да се констатира навсякъде в България особено в твоя случай на нов строеж можеше да я направиш междинна с малко повече пари от това по-добро няма но за обяснението иска много писане.
    estqwerty одобрява това.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #5570

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от PPP1 Виж публикацията
    ...особено в твоя случай на нов строеж можеше да я направиш междинна с малко повече пари от това по-добро няма но за обяснението иска много писане.
    И с много писане няма как да обясниш нещо, което не е вярно. Спести си усилията и на четящите, мъките.
    dodo_pv, bobivg, rosswen и 1 други харесват това.

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #5571

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Що не си прехвърлите писанията в темите за изолации и дограми. Тук се осъждат климатици. На някои им бъркат в г*за минимумите на климатиците, ама черчеветата и стиропора могат да обсъждат тук.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #5572

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Много от пишещите в този форум, не се усещат че прекаляват и отново ще има мрънкащи при заключени теми.
    Kasap, Genadi80 и ivan9494 харесват това.

  10. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1,250
    #5573

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Мненията на този потребител мнпого приличат на тези на Снайпера от преди време.Поговорката е вярна,че икономията е майка на мизерията,а и кеф цена няма.
    Прав си, но това, че разни образи пишат, че вътрешна изолация с еди колко сантиметра ще заместят външна и си на далавера, са пълни глупости!
    Икономията е майка на мизерията, когато човек се прави на селски тарикат!
    От марковите клими няма лоши, щом са подбрани правилно.
    Всеки си има кусури като хората, ние не сме идеални, климите също.
    Този раздел винаги ми е бил интересен, има индивиди, дето търсят нещо идеално, което на практика не съществува.
    Няма идеален човек, климатик, автомобил..
    Най-лесно е да се плюе по някой производител.
    Аз съм Забранил на децата си да карат БМВ и мощни коли, не, че са кофти, а да не се претрепят без време.
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 12-06-19 в 21:44.
    rosswen одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #5574

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от PPP1 Виж публикацията
    И какъв компромис по точно е вътрешната изолация ще ми е интересно да ми обясниш иначе това с черните списъци ми е ясно много пъти съм го казвал когато на българина му се изчерпа инструментариума от три изречения той зачерква наляво и на дясно. Тук не става въпрос за пестене на 20 ст 2 лева или 200 лева а просто за ефективност това ми направи впечатление а иначе хвърлянето на пари не означава някаква степен на интелигентност това може да се констатира навсякъде в България особено в твоя случай на нов строеж можеше да я направиш междинна с малко повече пари от това по-добро няма но за обяснението иска много писане.
    Хубаво е да започнеш с по-простички въпроси, чиито отговор би могъл да асимилираш. Колкото и да ти е интересен компромиса с вътрешната изолация, не си в състояние да го проумееш, съдейки по няколкото написани вече обяснения, поне в тази тъпа тема. Хвърлил си много пари и труд за тоя, що духа, както си се изразил по-горе. Недостигът на интелигентност ти възпрепятства и разбирането за ефективност. И не само енергийна, разбира се. Следващият път, преди да тръгнеш да хвърляш физически усилия и финанси в името на нещо, потърси специализирана литература. Българските форуми стават повече за забавление, а чуждите не са за теб

  12. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #5575

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Много от пишещите в този форум, не се усещат че прекаляват и отново ще има мрънкащи при заключени теми.
    Предишната подобна тема я затвори, заради същите тези. Вместо климатици за по-евтино си отварят прозорците, докато и вътре стане 32-35 гр. Иначе тук им иде отръки да пишат за изолации и дограми. Вместо да заключваш теми, обърни внимание на тези, които целенасочено пишат глупости и те предизвикват да заключваш теми.
    Consumption in real time=90W Така студената ракия е по-сладка.
    Gyokov, milanov и Genadi80 харесват това.

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #5576

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Прост човек и силен вятър, нищо не може да ги спре....Предполагам сте го чували?!
    rosswen и Genadi80 харесват това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #5577

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Темата е пълна кочина от известно време, както и повечето теми в раздела.
    Най-уместно би било, тази да се заключи и да се отвори нова, която да се модерира малко по-стриктно.
    Gyokov, dodo_pv и tony34al харесват това.

  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #5578

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Съгласен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 372 от 372 ПърваПърва ... 322362370371372

Подобни теми

  1. Koга климатикът харчи повече ток - в зависимост от степента?
    От avata във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 228
    Последно: 11-02-17, 13:26
  2. Колко Ток харчи при размразяване
    От Tihomir Stankov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 38
    Последно: 21-12-12, 10:27
  3. Колко ток харчи компютъра ми
    От loafer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 14-12-11, 22:43
  4. Кое колко ток харчи
    От mitkosan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-04-08, 12:00
  5. Software за real time mp3 компресия ???
    От trastikata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-07-03, 15:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе