Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 60

Препоръчайте ми марка климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #31

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    nikonti , един пич, във форума се оплакваше , че във Видин било дървенко да търсиш климатици, нямало много фирми.
    Най-добре си препиши подходящите модели и обиколи из тамошните фирми да кажат какво от изброените модели ще ти предложат и на каква цена, пък ще видим кое е най-добро

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    12
    #32

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Вече си записах препоръчаните от Вас климатици, ще проверя какво има тук и тогава ще пиша
    БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    67
    #33

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Провери и Daikin за тази кубатура какво могат да ти предложат. (заше е тази омраза към марката в този форум не мога да разбера) цените им не са по високи - качеството е гарантирано.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #34

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Цитат Първоначално публикувано от imrahil
    Провери и Daikin за тази кубатура какво могат да ти предложат. (заше е тази омраза към марката в този форум не мога да разбера) цените им не са по високи - качеството е гарантирано.
    Няма омраза, страхотни са, но едва ли във Видин ще се намерят дадени модели. Може и да има 2-3 бройки, но едва ли ще са подходящи за посочената кубатура и ще трябва да се чака много за поръчки и доставки и т.н.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    67
    #35

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Видин на колко колометра е от София?

    P.S. тъп въпрос... 200 км... сега проверих, твърде много за някой Софиянец да доиде да му го монтира....търси квото има то и без това идва от София ама нейсе....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    15
    #36

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Здравейте, преди време бях писала за моя климатик HITACHI-RAS-E10H2 ,който не топлеше.Сега от Техномаркет се решиха да го подменят с някой друг климатик, имам приятели с hitachi-ras-e14h2, много са доволни ,но от техномаркет не ми дават гаранция ,че ще ме топли.Стаята е 18 кв.м, 45 кубика.Предлагат ми някакви Малайзийски ПАНАСОНИЦИ CS/CU-E12GKE,стават ли,моля ви дайте ми съвет

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на b.shterev
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    144
    #37

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Цитат Първоначално публикувано от vincho
    Здравейте, преди време бях писала за моя климатик HITACHI-RAS-E10H2 ,който не топлеше.Сега от Техномаркет се решиха да го подменят с някой друг климатик, имам приятели с hitachi-ras-e14h2, много са доволни ,но от техномаркет не ми дават гаранция ,че ще ме топли.Стаята е 18 кв.м, 45 кубика.Предлагат ми някакви Малайзийски ПАНАСОНИЦИ CS/CU-E12GKE,стават ли,моля ви дайте ми съвет
    Според мен ти е голям и ще се презапасиш доста.Аз съм с почти същото помещение и над мен и под мен не живее никои и съм с малайзийски Панасоник но 9.Точно вчера писах по моя проблем,че тази 9 в спалнята ми е доста мощна и ту спира ту работи,но се отоплявам доста добре с нея.Нямам изолации или добра дограма,но съм предоволен,дори ме дразни,че не работи нон стоп,а спира като достигне градусите си много бързо и после пак почва да работи след време.Та затова смятам,че и на теб ще ти върши добра работа.Все пак кажи нещо повече за помещението и вероятно по разбиращите от мен колеги ще ти дадат ценен съвет.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #38

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Цитат Първоначално публикувано от vincho
    Здравейте, преди време бях писала за моя климатик HITACHI-RAS-E10H2 ,който не топлеше.Сега от Техномаркет се решиха да го подменят с някой друг климатик, имам приятели с hitachi-ras-e14h2, много са доволни ,но от техномаркет не ми дават гаранция ,че ще ме топли.Стаята е 18 кв.м, 45 кубика.Предлагат ми някакви Малайзийски ПАНАСОНИЦИ CS/CU-E12GKE,стават ли,моля ви дайте ми съвет
    12-ка за 45 кубика...не е ли малко множко?? Да не живееш на Черни връх??

    kojcho топли по-голяма стая от твоята с E9GKE и при най-яките студове нямал никакви проблеми.
    На мен ми се струва , че твоето Хитачи е било повредено и затова не е топлело достатъчно, иначе за твоето помещение си е достатъчно мощно

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #39

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    vincho, от ТМ с какво ти позволяват да го смениш - с каквото си избереш от магазина и доплатиш или само с определени модели? Иначе не виждал логика да слагаш 14-ка от СЪЩИЯ модел, от който си недоволен. 14-ка е абсурдно много за твоята стая.
    Ако ще се взема нещо задължително от листата на Техномаркет, към момента можеш да вземеш само или E9GKE или TE9DKE. Твоят като гледам е 999 лв, така че ще доплатиш около 250 за единия и 440 за другия.
    Гледах списъка за инвертори, защото твоят е инвертор а и едва ли ще ти връщат пари на теб

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #40

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Хитачи-то е било проблемно/или монтажа му/, мен ако питаш, пак си вземи същото.Аз съм със същата машина, топля кухнята към 16-17 квадрата, нямах никакви проблеми през зимата до сега.Дори не събра лед на дъното , въпреки, че външното е на най-големия ветрилник и влага.Трябва разбира се и много добър монтаж.14-ицата ще е много голяма за тази стая.
    b.shterev, не бъркай машините , твоята ена сметлинни години/напред/ от това, което сега се продава за Панасоник.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    15
    #41

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Помещението ми е спалня 1/2 външна стена, с стара дървена дограма, южна стая.От монтажната фирма ми казаха,че 14 ката не е била 14 ка а 11,600 BTU а пък моята 8,5 BTU.Иначе от моята 10 ка съм много доволна само дето в студовете изходящата му температура не се покачи повече от 38 гр. при стайна темп.20 гр.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #42

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    b.shterev, не бъркай машините , твоята ена сметлинни години/напред/ от това, което сега се продава за Панасоник.
    edi1 , само ще ти кажа , че и двата модела съм ги виждал отвътре и този "ШаоЛин" за 999 лева не е на много светлинни години, пред никой климатик, нищо че пише Хитачи на него ....става ама има и по-хубави

  16. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #43

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Цитат Първоначално публикувано от rsvr
    edi1 , само ще ти кажа , че и двата модела съм ги виждал отвътре и този "ШаоЛин" за 999 лева не е на много светлинни години, пред никой климатик, нищо че пише Хитачи на него ....става ама има и по-хубави
    Мисля, че си пропуснал част от разговора!

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #44

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Цитат Първоначално публикувано от Jackas
    Мисля, че си пропуснал част от разговора!
    Упс, сори, обърках се вече. Не видях че Щерев имал Панасоник СКР, те наистина са много по здрави от новите модели на Панасоник. Помислих , че edi1 изтъква Хитачи Н2 за по-добри със светлинни години пред Панасоник ГКЕ, с което не съм съгласен. Сори!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    23
    #45

    Re: Препоръчайте ми марка климатик

    Проучи за климатици Chofu Sereno ! модели:- RA-1232PVU и по добрия RA-1229PVXU със тези устройства всичко ще е наред ! Дов

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена
    От kaki във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 23
    Последно: 26-04-18, 19:24
  2. Преди да питате за марка,модел и вид конвенционален/инверторен климатик!
    От justify във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 8
    Последно: 12-01-13, 12:45
  3. Отговори: 3
    Последно: 25-04-12, 23:49
  4. Моля препоръчайте ми марка/модел добър фотоапарат
    От Hrissy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 03-07-10, 09:21
  5. Каква марка е този климатик?
    От mitko414 във форум Други марки климатици
    Отговори: 5
    Последно: 31-07-09, 06:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе