Резултати от 1 до 14 от общо 14

Как се отразява кризата на пазара за климатици?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    97
    #1

    Как се отразява кризата на пазара за климатици?

    Здравейте!Искам да питам как се отразява кризата на работата Ви?Хората търсят ли повече качественото или още повече се забатачват с боклуци?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #2

    Re:Кризата

    2-те крайности: или евтинийка или скъпо. Среден вариант почти не

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #3

    Re:Кризата

    Цитат Първоначално публикувано от bigmouth
    2-те крайности: или евтинийка или скъпо. Среден вариант почти не
    Така е

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #4

    Re:Кризата

    Нас пък наобратно ни хвана кризата.Само скъпотии си копуват незнам какво става явно хората с тая криза осъзнаха че не са толкова богати за да си копуват евтиното.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #5

    Re:Кризата

    А моите клиенти стават все повече и повече, за съжаление не мога да обхвана всички.

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #6

    Re:Кризата

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    А моите клиенти стават все повече и повече, за съжаление не мога да обхвана всички.
    Дай малко насам

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #7

    Re:Кризата

    аз пък се радвам като има колеги с много работа. това значи, че тя, работата, ще дойде и при нас. или ще я намерим и ние. Хубавото на госпожа Кризата е следното:
    1. Вече няма рекет от страна на работниците - давай повече пари или отиваме да работим при съседа. Сега всеки се е свил и трае.
    2. Всички новосъздадени формирования от последната година учили недоучили, които са с по една конусна дъска и лада комби на татко за монтаж ще отпаднат
    Иначе работа се понамирва и говорейки честно - 3 пъти по-слабо от миналата година

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #8

    Re:Кризата

    По т.2 - остават си,и още как.Иначе няма кой да монтира разните му Осаки,Сангове,Бардове и Ямацута .

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Re:Кризата

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Дай малко насам
    Колега повярвай ми - тези клиенти не ти трябват

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10

    Re:Кризата

    Колеги,
    Поради важността на темата я местя в основния раздел.

  13. etg
    etg е на линия
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #11

    Re:Кризата

    Цитат Първоначално публикувано от TIMBERLAKE
    Нас пък наобратно ни хвана кризата.Само скъпотии си копуват незнам какво става явно хората с тая криза осъзнаха че не са толкова богати за да си копуват евтиното.
    По-вероятно си купуват само хората, които имат достатъчно пари, а те купуват скъпите модели. Тези с по-малко пари просто не купуват.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #12

    Re:Кризата

    Цитат Първоначално публикувано от bigmouth
    аз пък се радвам като има колеги с много работа. това значи, че тя, работата, ще дойде и при нас. или ще я намерим и ние. Хубавото на госпожа Кризата е следното:
    1. Вече няма рекет от страна на работниците - давай повече пари или отиваме да работим при съседа. Сега всеки се е свил и трае.
    2. Всички новосъздадени формирования от последната година учили недоучили, които са с по една конусна дъска и лада комби на татко за монтаж ще отпаднат
    Иначе работа се понамирва и говорейки честно - 3 пъти по-слабо от миналата година
    Бих се учудил, ако беше обратното - три пъти повече работа. Бума на продажбите и монтажите свърши, било поради кризата и спиране на строителството, било поради това, че секнаха кредитите. Но според мен актуален си остава сервиза и профилактиките. Интересно ми е колко от вас са си създали база данни за клиентите, на които са монтирали климатици - с марките и моделите, с адресите и телефоните за връзка с тях. И сещате ли се да ги подканвате за профилактика?

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #13

    Re:Кризата

    Бих се учудил, ако беше обратното - три пъти повече работа. Бума на продажбите и монтажите свърши, било поради кризата и спиране на строителството, било поради това, че секнаха кредитите. Но според мен актуален си остава сервиза и профилактиките. Интересно ми е колко от вас са си създали база данни за клиентите, на които са монтирали климатици - с марките и моделите, с адресите и телефоните за връзка с тях. И сещате ли се да ги подканвате за профилактика?
    Аз имам база с данни и ги известявам за профилактики с sms обаче много малко хора желаят да си правят профилактика просто им се виждат 36лв много.Дори реших от този месец да не ги известявам все едно им се моля излиза.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #14

    Re:Кризата

    По големите ми клиенти съм ги научил на абонамент.Домашните профилактики и аз съм ги отписал даже по добре за нас че не се обаждат много много.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кризата в Япония ???
    От ahmedahmedov_1976@abv.bg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 17-03-11, 15:42
  2. За пазара на климатици в Канада
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 6
    Последно: 07-06-09, 07:13
  3. Изтеглят от пазара климатици с фреон R22
    От imarh във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 18
    Последно: 01-07-08, 16:11
  4. Отговори: 2
    Последно: 27-04-08, 23:56
  5. На къде ще тръгне пазара на климатици
    От criss във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 26
    Последно: 11-01-07, 18:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе