Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Резултати от 121 до 127 от общо 127

Избор на климатик за отопление

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #121

    Re:Избор на климатик за отопление

    По полека с тона!!!

    Трябваше да се замислиш че ти ме обвини че съм започнал с глупостите. Обикновенно когато пиша в интернет се старая, да не говоря глупости, защото нали някой го чете. Естествено че не може да се сравнява нищо защото всяко жилище е уникало и не можеш да предлагаш климатици ей така без да си го видял, но това е друга тема. Че от горе на всичкото някой бил писал как не било удачно за този случай да се използват два климатика. Още по отгоре на всичкото този човек твърди че не бил професионалист, защото не продавал климатици и не правел монтаж.

    Айде нов въпрос, че защо си модератор -човек трябва да прави неща от които разбира???????


    Май ще вземем да се скараме. Ще ви дам един съвет. Когато пишете в интернет постарайте се да бъдете максимални честни и да предоставяте цялата информация с която разполагате. Използването на подмолни методи в краткосрочен план може да доведе до някакви успяхи, но в дългосророчен това не води до нищо.

    Човека нищо не правел с климатици ама станал модератор еми че той не разбира от тая работа какъв модератор е аджеба. Все едно аз да взема да стана министър. ами нищо не разбирам от това ама какво значение има - мога да говоря празни приказки.

    Малко се подразних, защото има хора, които пишат без да мислят. както и да е добре че има форуми където човек може да изхвърли негативната енергия.

  2.  
     
  3. boy
    boy е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #122

    Re:Избор на климатик за отопление

    14 LCC

  4. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #123

    Re:Избор на климатик за отопление

    Цитат Първоначално публикувано от dkolov
    Естествено че не може да се сравнява нищо защото всяко жилище е уникало и не можеш да предлагаш климатици ей така без да си го видял, но това е друга тема.
    Странно, как тогава ти му предлагаш да сложи във всяка стая отделен климатик.
    Къде да го сложи в стая 11кв. така, че да не създава течение около бебето? Върху главата му?
    Аз гледам бебе в стая 19кв. с климатик и като ляга да спи, завивам страничните решетки на леглото с чаршафи за да няма течение.
    Какво да ти обеснявам...... Безмислено е!

    Защо съм модератор ли? Попитай Крис!

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #124

    Re:Избор на климатик за отопление

    И аз гледам бебе и знам какво значи това. Та заради това поставих термопомпа от Китайски климатик HAIER преди 6-7 години. Не чете ли снощи. както и да е стига за тази вечер, че се подразних от неща дето са глупости.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #125

    Re:Избор на климатик за отопление

    Цитат Първоначално публикувано от Jackas
    Странно, как тогава ти му предлагаш да сложи във всяка стая отделен климатик.
    Къде да го сложи в стая 11кв. така, че да не създава течение около бебето? Върху главата му?
    Тук и аз да те апострофирам малко - имам климатик в стая 9м2 и твърдя, че не прави течение.

    Цитат Първоначално публикувано от Jackas
    Защо съм модератор ли? Попитай Крис!
    И не споменавай всуе...

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #126

    Re:Избор на климатик за отопление

    Абе човек защо трябва да питам някой друг защо си такъв. В тебе няма ли нещо дето да създаде мисловни процеси, които да могат да доведат до съответния отговор. По същата логика да взема да питам бай Пешо от стърчи Патка Видинско. Трябвало да питам някой си крис дето даже няма силите да си сложи името. анонимите няма какво да ги питаш - те името си не могат да кажат, че чакай да ти кажат нещо повече.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #127

    Re:Избор на климатик за отопление

    Цитат Първоначално публикувано от dkolov
    Абе човек защо трябва да питам някой друг защо си такъв. В тебе няма ли нещо дето да създаде мисловни процеси, които да могат да доведат до съответния отговор. По същата логика да взема да питам бай Пешо от стърчи Патка Видинско. Трябвало да питам някой си крис дето даже няма силите да си сложи името. анонимите няма какво да ги питаш - те името си не могат да кажат, че чакай да ти кажат нещо повече.
    До гуша ми е дошло да се разправям с такива като тебе. Не един и двама колеги се отказаха заради подобни случай. Освен това не ти дължа никакво обяснение........Загуба на време.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Подобни теми

  1. Избор на климатик за отопление
    От mangas82 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 95
    Последно: 13-12-14, 23:57
  2. Избор на климатик за отопление на хол+кухня ~ 55кв.
    От Светлин Стаев във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 51
    Последно: 02-10-14, 09:27
  3. Избор на климатик Mitsubishi за отопление .
    От djoni19 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 43
    Последно: 27-09-11, 10:39
  4. избор на Климатик 30м2 за отопление
    От iavor във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 25-08-11, 09:29
  5. Избор на климатик за отопление на две стаи
    От stenel във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 16
    Последно: 17-01-10, 19:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе