Страница 8 от 20 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 293
Like Tree84Одобрявам

Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на powerful
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    183
    #106

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Това е добре,но дали това ще прибере след изваждането на всички такси каза ли ти?По принцип СИ банк имаха страхотни условия миналото лято.Питай своя клиент Велев,дали ще му позволят да закрие заема веднага след монтажа,това ще е полезна информация за нас.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    710
    #107

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Преди да закрие заема по-добре да изчака да му преведат 20% от РЕЕКЛ и тогава да го закрива
    Това все пак е кредит енергийна ефективност. За да ти преведат 20% трябва да имаш "действащ" кредит. След това го закриваш на часа. Няма кой да те спре. Ако някой се опъва - закона за потребителския кредит.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #108

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    симеонов 250 лв. не са малко,но..............аз съм прост зарзаватчия и съм благодарен на съседите,които идват при мен,а не в големите вериги и така стимулират дребния бизнес,а най-важно и скъпо за мен е загубеното време и нерви.именно за това директно бих отишъл при ВЕЛЕВ да речем и като изкарам 2000 и нещо от джоба,като знае че и монтажа ще е от него,веднага би ми свалил поне 5 процента.а ущърба за фирмата(според мен) е забавената врътка на машината(кинтите).ако трябва да обикалям 5-6 дена по банки и да плащам за това време на работничката ми да работи-танто за кукуригу.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #109

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Цитат Първоначално публикувано от powerful Виж публикацията
    Това е добре,но дали това ще прибере след изваждането на всички такси каза ли ти?По принцип СИ банк имаха страхотни условия миналото лято.Питай своя клиент Велев,дали ще му позволят да закрие заема веднага след монтажа,това ще е полезна информация за нас.
    Ок ще пиша.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    симеонов 250 лв. не са малко,но..............аз съм прост зарзаватчия и съм благодарен на съседите,които идват при мен,а не в големите вериги и така стимулират дребния бизнес,а най-важно и скъпо за мен е загубеното време и нерви.именно за това директно бих отишъл при ВЕЛЕВ да речем и като изкарам 2000 и нещо от джоба,като знае че и монтажа ще е от него,веднага би ми свалил поне 5 процента.а ущърба за фирмата(според мен) е забавената врътка на машината(кинтите).ако трябва да обикалям 5-6 дена по банки и да плащам за това време на работничката ми да работи-танто за кукуригу.
    Късметлия си при мен съседните блокове еденици са идвали при мен. Ама те губят.
    bobovo и aruba_man харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    32
    #110

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    И аз използвах този кредит от Пиреус, ползата за мен е по мои сметки 14.5%.
    Останах изненадан като ми прибраха всички оргинални документи като гаранционна карта касова бележка..
    И въпросъа ми е така ли трябва да бъде?

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    346
    #111

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    как така ? ако се счупи климатика какво правиш ? фирмата няма да ти признае гаранцията без гаранционна карта и касова бележка моя кредит беше в пиреурс само копираха оригиналната фактурата

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #112

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Значи при цена 1250лв за 12LMCA на клиента са му върнали 190лв това в СИ-БАНК. % е възлизал на 250лв ама от тях има разни такси които стъпват на 60лв като кредита може да го приключи след 20дни. В Пиреос щели да му въстановят 130лв а е Про кредит 90лв това ми сподели днес клиента.
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 15-11-13 в 18:11.
    aruba_man одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #113

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Ами къде му отидоха другите пари до 250 лева.За такси ли ги ползват или не дават цялата сума.На мен едно време си ми върнаха 692 лева за 3460 лева кредит за двете машини.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    32
    #114

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Цитат Първоначално публикувано от imegogo Виж публикацията
    как така ? ако се счупи климатика какво правиш ? фирмата няма да ти признае гаранцията без гаранционна карта и касова бележка моя кредит беше в пиреурс само копираха оригиналната фактурата
    И аз бях учуден копираха документите оргинала казаха че трябва да е затях а копието за мен.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Видин
    Мнения
    126
    #115

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Закупих Шарп 12 гхр през Пиреус по КЕЕ с депозит от 110% ,разходите по кредита са:20лв такса кандидатстване+1,5%или 50лв минимум такса усвояване+10,8лв нотариус +2лв банков превод+евентуално лихва за първият месец,ако дотогава не се върне сумата по РЕЕКЛ!Неприятното в моят случай е,че в момента на кандидатстване такса усвояване беше само 1% без минимална сума,а след удобрението при подписване на договора условията се промениха на минимум 50лв или 1,5% от общият кредит !

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    346
    #116

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Няма причина да плащаш първа вноска ако си подадеш документите за искане на помоща навреме до 7 дни трябва да имаш отговор. На седмия ден отидох, нямаше отговор. Банката казва ставало бавно, беше петък следобед. В понеделник се обадих reecl, отговориха, трябва да направят проверка и след обяд отново ги чух казаха проблема е,че банката са им подали документите почти седмица по-късно, а не веднага както твърдят и съответно чакаха в reccl. Беше втори ден от подаването им, но хората ги намериха и разгледаха на деня и вече имах тяхното да,а от банката ми се обадиха след два дни, че имам да и може да закрия.

    Ползвай препинателни знаци и главни букви!
    Този пост е редактиран от avenger; 15-11-13 в 18:53.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Видин
    Мнения
    126
    #117

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Искането за помощ е подадено днес,ден след монтажа.От банката заявиха 20работни дни за получаването и ,лихвата предстои да се плати на 08.12-един месец след подписване на договора и е 11,58лв за първият месец за 5год.кредит( от банката ни посъветваха по-дълъг период за кредит в случай на закъснение при изплащането от РЕЕКЛ).Ще пиша отново при изплащането.Цена климатизатор-1599лв+монтаж 160лв=1759лв,РЕЕКЛ -351,8лв,разходи до сега 82,8лв.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    710
    #118

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Цитат Първоначално публикувано от stanislav77 Виж публикацията
    5год.кредит( от банката ни посъветваха по-дълъг период за кредит в случай на закъснение при изплащането от РЕЕКЛ).
    Голямо забавяне трябва да е

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Видин
    Мнения
    126
    #119

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    :rolleyes: ха-ха,5 год.кредит=на минимална лихва за първият месец!

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    710
    #120

    Отговор: Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?

    Лихвата зависи от оставащата главница, а не от срок на кредита. Т.к. става въпрос за първия месец, то главницата е една и съща и при кредит за един месец и за 5 години, следователно и лихвата е една и съща.
    mirandi одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 20 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кредит енергийна ефективност от техномаркет
    От dinko69 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 53
    Последно: 24-10-12, 19:34
  2. Климатици по програма Енергийна ефективност
    От ivo75 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 44
    Последно: 31-10-11, 19:05
  3. Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност?
    От rumo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 12
    Последно: 18-12-07, 17:04
  4. Отговори: 24
    Последно: 28-11-06, 15:58
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-06-06, 10:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе