Страница 127 от 354 ПърваПърва ... 77117125126127128129137177 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,891 до 1,905 от общо 5308
Like Tree2904Одобрявам

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    27
    #1891

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Момчета,доста ме пообъркахте с мненията си. Последно Митцубишито,което капарирах свястно ли е или е кошник?
    Някои от моделите ,които са качени в сайта са продадени де факто Този шарп за който ме съветвате го нямат реално.
    И накрая ако мицубишито е кошник,какво ви е мнението за този Шарп: SHARP AY-S36XC ,но и той е 10 годишен.
    Цената му е същата като на мицуто. Въобще не ми е ясно защо във Варна тези 10 годишни самураи държат тези високи цени,но така стоят нещата тук.Пак напомням в цените,които споменах е включен и монтажа от 180 лева. Ще се радвам на аргументираните ви и безпристрастни съвети.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #1892

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цената щом Ви устройва и не е проблем за Вас е добре. Цените на добрите климатици са приблизително в този порядък и в други градове, дори и в Пловдив. По-важно е някой собственик на въпросната машина да си напише впечатленията, защото понякога в реални работни условия климатиците показват много различни резултати от написаното на хартия. Дано при Вас машината да се окаже добре експлоатирана и сервизирана.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    62
    #1893

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Не че е кошник както го наричам като машина,даже много го хвалят като модел,но просто е машина на 13 години .Навремето и аз му се чудих на същото Мицубиши,но винаги търся по-новата машина,ако има и най-вискоия клас ,ако няма налична-взимам по-новата но с добри показатели.Запиши наличните машини с по-добри показатели и хората тук ще те насочат в първите три.
    Шарпа е три години по-нов от мицубишито,но нищо повече немога да кажа.Ето и малко инфо за шарпа:
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от green; 11-08-15 в 22:43.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1894

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Споко, Мицубишиту е в първите 3. Не го обърквайте човека. Ако му се дават още 200-300лв., има и по-лачени климки.

  6. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #1895

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Гларус68 Виж публикацията
    Момчета,доста ме пообъркахте с мненията си. Последно Митцубишито,което капарирах свястно ли е или е кошник?
    Някои от моделите ,които са качени в сайта са продадени де факто Този шарп за който ме съветвате го нямат реално.
    И накрая ако мицубишито е кошник,какво ви е мнението за този Шарп: SHARP AY-S36XC ,но и той е 10 годишен.
    Цената му е същата като на мицуто. Въобще не ми е ясно защо във Варна тези 10 годишни самураи държат тези високи цени,но така стоят нещата тук.Пак напомням в цените,които споменах е включен и монтажа от 180 лева. Ще се радвам на аргументираните ви и безпристрастни съвети.
    AY-Z40SX е наличен в магазина на ул.Баба Тонка 12.

    Цената за такъв висок клас климатик изобщо не е висока.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1896

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    пак ще го кажа,ако търсиш змей-горянин шарпа,ако търсиш тишина -мицуто............но аз бих купил шарпа

  8.  
     
  9. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #1897

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    много ми е интересно, как установихте че мицубиши е по тихо от шарп? всяко вътрешно тяло има един вентилатор с мотор, в който ротора се върти на 2 лагерчета, които са една марка (NSK) на всички марки японски климатици. тествал съм всички марки у дома и досега не съм направил разлика в шума. сега даже смятам да сменям мицубишито от спалнята

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1898

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от py4 Виж публикацията
    много ми е интересно, как установихте че мицубиши е по тихо от шарп? всяко вътрешно тяло има един вентилатор с мотор, в който ротора се върти на 2 лагерчета, които са една марка (NSK) на всички марки японски климатици. тествал съм всички марки у дома и досега не съм направил разлика в шума. сега даже смятам да сменям мицубишито от спалнята
    МИ ОТ ОПИТ ПИЧ.......имам и двете марки и не съм ги замервал,а по слух
    Този пост е редактиран от DUNDURMA; 11-08-15 в 23:38.

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1899

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Бе той и пича ги има... ама това малко като теорията на относителността...

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #1900

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Мицубиши правят едни от най-тихите турбини , в това съм се убедил лично от опит с такава машина висок клас. Те си имат съвсем други кукури /особено МЕ/, но това изобщо не е свързано с тихата работа на вентилатора. В този аспект и много други ползватели на такива клими са изказали задоволство от тихата им работа.
    kalcheff1 одобрява това.

  13. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #1901

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    А тези ползватели дали са изпробвали всички марки (като мен) за да дават компетентно мнение? Няма спор че мицубиши са тихи, но да казвате че другите са по шумни е абсурдно. Ако не сте чували други марки, по добре не изказвайте мнение.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    27
    #1902

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Виждам,че се разгаря спор,а аз определено не искам това.Интересуваше ме само кой климатик ще е най икономичен за моите условия ,а сега вече изкам да запитам и колко живот мога да очаквам от една 13 годишна японска машина.Извинявам семного се ако съм ви досадил вече с въпросите си.
    Този пост е редактиран от Гларус68; 12-08-15 в 11:40.

  16. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,710
    #1903

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Гларус68 Виж публикацията
    Момчета,доста ме пообъркахте с мненията си. Последно Митцубишито,което капарирах свястно ли е или е кошник?
    Някои от моделите ,които са качени в сайта са продадени де факто Този шарп за който ме съветвате го нямат реално.
    И накрая ако мицубишито е кошник,какво ви е мнението за този Шарп: SHARP AY-S36XC ,но и той е 10 годишен.
    Цената му е същата като на мицуто. Въобще не ми е ясно защо във Варна тези 10 годишни самураи държат тези високи цени,но така стоят нещата тук.Пак напомням в цените,които споменах е включен и монтажа от 180 лева. Ще се радвам на аргументираните ви и безпристрастни съвети.
    Не се притеснявай за Митсубишито, не е кошник. Това е климатик от най-висок клас за годината му на производство.
    По-добър е от Шарпа за който питаш. И като параметри и като изработка.
    С две ръце съм за Митсубишито. Ще останеш доволен.
    Aleksandars и Гларус68 харесват това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1904

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    мицуто е страхотно,ма по-добро от въпросния ШАРП...........

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    62
    #1905

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    py4,нали се сещаш,че всяка една турбина може да има разлика в големина,дължина ,форма на ламелите в нея,едни са вълнообразни,други прави ,трети под някакъв ъгъл,дебелината им е различна,а да не говорим,че високия клас сравнен с ниския от една и съща марка са с различен софт и от там работата може да е коренно различна,като единя може да духа една идея по-силно и да се набира след всяко излючване на компресора ,а другия да тръгва леко и плавно...Като добавиш и дизайна на всяко едно вътрешно тяло,че променя звука на вятъра възпроизведен от турбината....стават 1000 разлики.Аз например имам 2 върхови тошиби на 100V и има разлика в звука от турбината им един от друг.Спя леко и всеки шум ме дразни.В спалнята този ми е четвърти климатик.И нито един не се е развалил,но не е това което искам като работа.
    Гларус,а колко още ще изкара това Мицубиши след 13 г. стаж....никой неможе да ти отговори.Факт е само,че има много дърти клими ,които продължават да си бачкат по на и над 20 години, внесени от страната на изгряващото слънце.
    Този пост е редактиран от green; 12-08-15 в 12:56.
    necata2 и kalcheff1 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе