Страница 353 от 354 ПърваПърва ... 303343351352353354 ПоследноПоследно
Резултати от 5,281 до 5,295 от общо 5297
Like Tree2904Одобрявам

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #5281

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Ясно. Ще влизаш във филми със замервания.
    Тошибката зимата работи като печка с нагреватели. Никога не духа хладка или марна струя. Бълва жега при всяка ситуация. И прецизен контрол на обдухването, естествено.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    12
    #5282

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Ждр ми е така,колкото по студено става толкова по добре работи. Като съм под него чак се потя.И Хитака ми е така,никога хладка струя.Не се разбира,че работи,а като изключим трябва да имаш ват метър та да разбереш. Става въпрос за модел sv28b. Идеален е за спалня.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    58
    #5283

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте ! Може ли малко помощ ?
    Спрях се на тези три модела
    Mitsubishi MSZ GE2216-W базов модел без екстри
    Mitsubishi MSZ HW283-W на този пише Plasma каквото и да означава. Самопочистване. Малко инфо за тази Plasma. Tова, като йон ли е ?
    И PANASONIC CS28RAE2-W
    Стая 12м3 към нея коридор 6м3 Южна,средна,изолация,пвц.
    За първият модел ми се струва слаб.
    За другите два, кой е предпочитане ?
    Много ми хареса на визия MSZ ZW282-W обаче не мога да намеря.
    Благодаря !
    Този пост е редактиран от dobata7412; 24-07-23 в 05:55.

  5. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #5284

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Добър вечер на всички.Имам въпрос отностно една машина която имам Hitachi RAS-S40Y2.С времето е ясно че една машина се амортизира,преди малко повече от 6 месеца едното моторче на една от хоризонталните клапи се працака и не иска да я движи,след време същото се получи и при малката вертикална клапа,като при пускане се отваря до крайно положение и не иска да се върне обратно и се налага намеса с ръка за да може да се позиционира и прибере при спиране на машината.Мисълта ми е намират ли се резервни части и струва ли си ремонта?

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #5285

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте, на един колега му е изписало това на дисплея, някакво предложение. А иначе казва , че нямало проблеми с работата на климатика.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2023
    Мнения
    4
    #5286

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    3дравейте моля някой да ми каже дали този климатик Sanyo Sap zk28x с номинал 2.8 при 7 градуса и 3.3 при 2 градуса би ли се справил в стара къща без изолация Cофия 13/14 m2 35m3 две външни стени север запад една стена към неотопляемо стълбище последен етаж алуминиева дограма другите стаи не се отопляват освен на долния етаж
    Този пост е редактиран от snowelmo; 11-11-23 в 22:00.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #5287

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    климатика е хубав ( имам такава 25ца купувана нова преди 16 г ,още си работи ) но е доста стар вече и в неясно състояние .. що не видиш нещо ново от Емага ?

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2023
    Мнения
    4
    #5288

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    знам аз доста четох за него и може би всичките ти мнения вече го купих днес за 400 лева скъпичко надявам се да извадя късмет за пръв път вземам климатик дал съм го на профилактика да го изплакнат малко че не е бил мит никога беше яко замърсен външното тяло в гараж беше монтирано а гаража не беше чистен никога много прашен което ме навежда на мисълта че е яка машина щом е издържала без никакво обгрижване толкова време и циркулираща цялата тая смрад от гаража като го монтират ще видим ще пиша

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    84
    #5289

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте,
    Имам следният въпрос.
    Трябва да купя за склада ни - (защото някакви кофти персони, разбиха 2-те външни тела на 2-та климатика, които имаше в тази зала, само за да вземат медната тръбичка). Полицията нищо не направи. Това в топ центъра на Варна - на 200 метра от Катедралата.
    Та трябва да купя климатик до 1500 лева без ДДС с монтажа с фактура по банков път. Не повече от тази сума. Помещението е вътрешно и няма прозорци. На партер.
    Между това помещение в 4-те страни има поне по още едно голямо помещение към външния свят.
    Височина 2.5 окачен таван. Квадратура 45 кв.м. Но над 50 % от обема на стаята е пълен с кашони със стока - палети с кашони върху тях.

    Не ми се взема Мидеа отново сякаш.
    Ще има нов монтаж, защото външното тяло ще се сложи от другата страна на сградата (ще е на южната фасада) - ще има около 15 метра разстояние със завоите между вътрешното и външното тяло.

    Основен момент - в гугъл излизат 3 резултата за рециклирани японски климатици. ДЖАПАН КЛИМА, ВАРНАКЛИМА , ТЕМПО КЛИМА
    За всички има някакви доста кофти негативни ревюта в Google.

    Та, моля за съвет.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    21
    #5290

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    ---изтрито---
    Този пост е редактиран от mdcom; 25-11-23 в 02:08.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    84
    #5291

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от vutov87 Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам следният въпрос.
    Трябва да купя за склада ни - (защото някакви кофти персони, разбиха 2-те външни тела на 2-та климатика, които имаше в тази зала, само за да вземат медната тръбичка). Полицията нищо не направи. Това в топ центъра на Варна - на 200 метра от Катедралата.
    Та трябва да купя климатик до 1500 лева без ДДС с монтажа с фактура по банков път. Не повече от тази сума. Помещението е вътрешно и няма прозорци. На партер.
    Между това помещение в 4-те страни има поне по още едно голямо помещение към външния свят.
    Височина 2.5 окачен таван. Квадратура 45 кв.м. Но над 50 % от обема на стаята е пълен с кашони със стока - палети с кашони върху тях.

    Не ми се взема Мидеа отново сякаш.
    Ще има нов монтаж, защото външното тяло ще се сложи от другата страна на сградата (ще е на южната фасада) - ще има около 15 метра разстояние със завоите между вътрешното и външното тяло.

    Основен момент - в гугъл излизат 3 резултата за рециклирани японски климатици. ДЖАПАН КЛИМА, ВАРНАКЛИМА , ТЕМПО КЛИМА
    За всички има някакви доста кофти негативни ревюта в Google.

    Та, моля за съвет.
    Спрях се на Варна Клима.
    От наличните модели с най-висок COP е Daikin AN40KNP COP 4.13 Цена с монтаж 1500 лева. Мисля да е този.
    Другите варианти са Toshiba RAS-R401EARS
    Hitachi RAS-NJ40V2
    Toshiba RAS-401GP
    Toshiba 401JV
    Fujistu 405TK

    Моля за мнение.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    84
    #5292
    Цитат Първоначално публикувано от vutov87 Виж публикацията
    Спрях се на Варна Клима.
    От наличните модели с най-висок COP е Daikin AN40KNP COP 4.13 Цена с монтаж 1500 лева. Мисля да е този.
    Другите варианти са Toshiba RAS-R401EARS
    Hitachi RAS-NJ40V2
    Toshiba RAS-401GP
    Toshiba 401JV
    Fujistu 405TK

    Моля за мнение.
    Няма ли някой който да ползва или да има впечатления от тези модели?

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2024
    Мнения
    4
    #5293

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте,
    Някой може ли да даде мнение за този климатик https://www.olx.bg/d/ad/toshiba-dais...2-ID9hNr0.html
    RAS-35G2AVP-ND това на 12ка ли отговаря и вътрешното тяло RAS-35G2KVP-ND дали е от него или е правен някакъв сбиротък?
    Можете ли да кажете коя година е, на етикетите не пише година. 44кг външно тяло предполагам, че е добре.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,926
    #5294

    Втора употреба климатици - част 3

    Това трябва да е Нордик версията на Дайсейкай. Ако всичко му е наред, е много яка машина.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2024
    Мнения
    4
    #5295

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    А коя година е и дали е 12ка? Вътрешното тяло изглежда запазено, не би трябвало да е много стар.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе