Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 62
Like Tree1Одобрявам

Проблем с климатик от НТТ-3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #46

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    "Искрено и лично" ряпа да яде. "Море от любов" определено има какво да заимстват за бъдещите си проекти. "Дай си ми куклите-на ти парцалките" също стои добре като заглавие. Никой няма полза от плювни по адрес на фирми и нейни бивши(настоящи) служители. Каквото било - било. Да плюеш по фирмата, в която си работил е като да плюеш по бившата си жена - т.е. плюеш върху себе си.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #47

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    wizard2000bg прав си братле така е , но това е форум с две правоъгълничета - username & password всеки си има свое правоъгълниче с свое мнение , идеята е по малко хора да са като diksanal ,dragozow и много други за който не подозираш.БЪЛГАРИЯ Е ДО ТОВА СЪСТОЯНИЕ ОТ ТАРИКАТИ КАТО ТЕЗИ РАЗБИРАШ ЛИ

    трябва всички фирми да направят драстични промени в отношението си и каквото е нужно ще се стори

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    296
    #48

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Мисля аз препоръчах на Драгозов да се обади на въпросният господин. Кофти е че е бил прехвърлен и е останал с негативно впечатление. Аз също се обаждах на въпросният господин, но при мен се получи друго, просто не бях прехвърлен. Явно във фирмата има хора и хора, което всъщност е нормално за всяка една фирма. Аз лично за сега съм доволен, не мога да се оплача, отговаряли са на всичките ми капризи, пазили са ми клими без капаро, пращали са за Сф пак без капаро, само с телефонно обаждане. Монтажниците винаги са спазвали всичките ми претенции и никога не са се опитвали да ме разубеждават и тн. Както виждам и други хора се изказаха позитивно, други пък негативно, което само показва, че монетата винаги има 2 страни. В крайна сметка нещата никога не са черни или бели.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #49

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Цитат Първоначално публикувано от Mmitaka
    wizard2000bg прав си братле така е , но това е форум с две правоъгълничета - username & password всеки си има свое правоъгълниче с свое мнение , идеята е по малко хора да са като diksanal ,dragozow и много други за който не подозираш.БЪЛГАРИЯ Е ДО ТОВА СЪСТОЯНИЕ ОТ ТАРИКАТИ КАТО ТЕЗИ РАЗБИРАШ ЛИ
    Митко, не искам да влизам в ролята на адвокат, но доколкото разбирам проблема на колегата dragozow е в лоша координация. Случаят с diksanal е, че по негово собствено желание монтажа е извършен от човек, който не е служител във фирмата, от която е закупен климатика. От там идват и последващите недуразумения.

    PS
    Цитат Първоначално публикувано от Nadia
    Обещавам ти, че при наличие на сериозни доводи, всичко, което може да бъде класифицирано като лъжа ще бъде корегирано, а виновните за това предупредени.
    Крис
    корИгирано

  6. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #50

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Да, ти ме светна за НТТ, Димели и Aleksandars. Не исках да те споменавам. Аз и нямаше да се обадя ако госпожата не беше писала тук. Мразя да мрънкам ама реших че трябва да знае защо не купих от нея. Само чаках с парите. Проблема е че в София няма откъде да купя нещо читаво, ходих на две места ама...Та писах на Aleksandars и му казах какво искам, той ми предложи няколко варианта. Звъннах му, разменихме две приказки и на другия ден ми го купи. Разбрахме се кога да монтира, и т.н. Не поиска да ми вземе парите преди всичко да е готово и да заработи машината. Сега като ми потрябва пак нещо или трябва да препоръчам на приятел пак ще е той. Лошото на повечето майстори е че не си държат на думата, съвестните са на изчезване. Въпросният Николай звучеше като разбран човек, но някой от персонала ме отсвири.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    296
    #51

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Сашо е невероятен. При мен все така се получват нещата, че все се разминаваме с него, но аз много високо ценя професионалните му качества и желанието му да помага. Разликата м-у него и някоя фирма, е че той сам си е фирма и реално няма на кого да те прехвърли и кого да обвини, или го прави той или никой Не съм имал възможността да проверя лично как се справя Сашо, но от снимките на негови монтажи съм видял, че освен че всичко си е на мястото има и едно чувство за естетика, което за съжаление е само вродено и малко монтажници го имат. Той просто гледа детайла, нещо което сташно много ценя в хората.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #52

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Цитат Първоначално публикувано от eddy
    Сашо е невероятен. При мен все така се получват нещата, че все се разминаваме с него, но аз много високо ценя професионалните му качества и желанието му да помага. Разликата м-у него и някоя фирма, е че той сам си е фирма и реално няма на кого да те прехвърли и кого да обвини, или го прави той или никой Не съм имал възможността да проверя лично как се справя Сашо, но от снимките на негови монтажи съм видял, че освен че всичко си е на мястото има и едно чувство за естетика, което за съжаление е само вродено и малко монтажници го имат. Той просто гледа детайла, нещо което сташно много ценя в хората.
    +1

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    101
    #53

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    +1 абе,хубавите хора си личът от далеко.

  11. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #54

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Да знаете че ме изпуснахте и за в бъдеще. В днешни дни много малко хора държат на думата си и губят потенциални купувачи от немърливост.
    Може пък да е било за хубаво,че са ви изпуснали dragozow,кой знае?Дет се вика-всяко зло за добро!

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    2
    #55

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Цитат Първоначално публикувано от wizard2000bg
    +1
    +1 - още един, на който му е топло и е много доволен от Aleksandars.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #56

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    + 1 и от мен за Александър,не знам дали има друг който да му е досаждал колкото аз,винаги помага и свършва работата отлично.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #57

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Цитат Първоначално публикувано от eddy
    Сашо е невероятен. При мен все така се получват нещата, че все се разминаваме с него, но аз много високо ценя професионалните му качества и желанието му да помага. Разликата м-у него и някоя фирма, е че той сам си е фирма и реално няма на кого да те прехвърли и кого да обвини, или го прави той или никой Не съм имал възможността да проверя лично как се справя Сашо, но от снимките на негови монтажи съм видял, че освен че всичко си е на мястото има и едно чувство за естетика, което за съжаление е само вродено и малко монтажници го имат. Той просто гледа детайла, нещо което сташно много ценя в хората.
    +1

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #58

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Темата вече спокойно може да бъде прекръстена. В интерес на истината аз също съм от хората останали очаровани от работата и отношението на Сашо.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    2
    #59

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Г-Н Крис хъбаво е ,че знаете правила ,но не ги видях преди да пиша ,а за доказателства просто ми дайте сайта си и след доказателствата да спрете този психично болен човек

    Badr:
    При следващото такова обръщение ще настоявам за отстраняването ви от форума.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #60

    Re:Проблем с климатик от НТТ-3

    Спри да се излагаш.

    Badr:
    Нека прекратим подобен род комуникации

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с климатик NEO ACS 09 LIH
    От SPSt във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 9
    Последно: 07-11-12, 19:08
  2. Проблем с климатик
    От nikitanev във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 30
    Последно: 10-08-12, 19:57
  3. Проблем с климатик Neo ACS-HC12GWV
    От hunterA във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 11
    Последно: 18-07-12, 13:15
  4. проблем с климатик нео
    От branko във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 11
    Последно: 20-06-12, 00:28
  5. Проблем с климатик Самсунг
    От furious във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 10
    Последно: 05-02-12, 13:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе