Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 53 от общо 53
Like Tree1Одобрявам

Колко струва качествен монтаж до 3 метра?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    66
    #46

    Отговор: Колко струва качествен монтаж до 3 метра?

    И аз да спомена,понеже скоро ми монтираха климатика.Писал съм по-горе,колко пари са ми коствали монтажа.Той си беше заложен при самата покупка от магазина.Аз просто трябваше да избера монтажната група,в случая от три,избрах надявам се най-добрата.Но наистина съм доволен от момчетата.Бърборихме си докато монтираха и останах с впечатлението,че дори се натискат на ,,безплатни монтажи,,.Стараят се и по този начин набират клиенти.Има една приказка,,когато един клиент е недоволен от майсторите/в случая монтажниците/споделя това с 5-6 човек,но когато е доволен,споделя с 50-60 човека,,.Може би ,,моите,, залагат на това правило и съм убеден,,че ще спечелят.Пък и колкото и еФтин да е един монтаж,тя бригадата днес като монтира примерно три клими,пак си взема своето.Това е,,ЕДИН ПОТРЕБИТЕЛ,,

  2.  
     
  3. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #47

    Отговор: Колко струва качествен монтаж до 3 метра?

    Цитат Първоначално публикувано от skromnia Виж публикацията
    ....Пък и колкото и еФтин да е един монтаж,тя бригадата днес като монтира примерно три клими,пак си взема своето...
    В общия случай по три на ден е трудно, особено за град като София с тия задръствания.Времето за придвижване от първи до втори монтаж се удължава, хората трябва да седнат и да обядват, губи се време за качване и за сваляне на инструменти, не дай си Боже пък и вакуум помпа ако носят, да я качат и нея Има го като вариант, ако два климатика са за един адрес, но в общия случай е тегаво да монтираш по три клими, да работиш съвестно и да не претупваш и да се прибираш вкъщи в нормално време при семейството си и да имаш и време да си починеш, за да не се натрупва и умора у монтажника.

  4. VD
    VD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    197
    #48

    Отговор: Колко струва качествен монтаж до 3 метра?

    Цитат Първоначално публикувано от skromnia Виж публикацията
    И аз да спомена,понеже скоро ми монтираха климатика.Писал съм по-горе,колко пари са ми коствали монтажа.Той си беше заложен при самата покупка от магазина.Аз просто трябваше да избера монтажната група,в случая от три,избрах надявам се най-добрата.Но наистина съм доволен от момчетата.Бърборихме си докато монтираха и останах с впечатлението,че дори се натискат на ,,безплатни монтажи,,.Стараят се и по този начин набират клиенти.Има една приказка,,когато един клиент е недоволен от майсторите/в случая монтажниците/споделя това с 5-6 човек,но когато е доволен,споделя с 50-60 човека,,.Може би ,,моите,, залагат на това правило и съм убеден,,че ще спечелят.Пък и колкото и еФтин да е един монтаж,тя бригадата днес като монтира примерно три клими,пак си взема своето.Това е,,ЕДИН ПОТРЕБИТЕЛ,,
    След като се натискат за безплатни монтажи, може и да ги получат..

    Нали знаеш сентенцията - "Внимавай какво си пожелаваш, защото може да се сбъдне!"...
    Пусни фирмата-мечта!

    П.С. Веднага мога да ги зария с работа! В галактически мащаби!
    Като опция, им позволявам да си "бърборят" с моите клиенти...

    Само пари да не искат!

    Даже имам и промо версия, аз доставям климатика и материалите, те идват и монтират и си оставят визитката и "бърборят" с клиента!
    Естествено са горди юнаци и поемат ударите, ако нещо вземе да се изкриви експлоатационната характеристика!

    Интересуват ли се радетелите на "безплатните монтажи" от офертата? В тази тема, поне 5 такива надушвам..
    Веднага им пращам адресите - материалите и климите ще ги чакат, монтират, оставят си визитките и всички сме щастливи!
    Все пак приказките разказват, как от един доволен клиент можещ да добиеш 5о нови! / В оригинала текста е "Ако един клиент е доволен, ще го каже на поне 5 други, ако е недоволен - ще го каже на 50!" Не е зле да го научи и автора на цитата..
    Но по принцип бит и е...н не си признават!
    Този пост е редактиран от VD; 11-10-12 в 23:02.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    66
    #49

    Отговор: Колко струва качествен монтаж до 3 метра?

    VD искам да запазя топлия и добър тон в този форум.Преди няколко дни четох твои мнения и останах с впечатлението,че ти си ,,бърборан,,рекламираш си ,,фирмицата,,.Но тук си мисля е място за проблеми,помощ,апели и пр. а не да си рекламираш колко еФтини ти били материалите и как чакаш и търсиш нови клиенти.Да съгласен съм че София едва ли не е в България,но и ние тук от провинцията искаме да се топлим на клими и да плащаме за добър монтаж на добра цена.Та за това в София ще монтират 2 климатика на ден,ще си приберат по 200 лв от монтаж може би,в 17;30 ч ще се приберат при жадуваното семейство,ще отидат на разходка,после може би на ресторант и ........семейна идилия,но това в София.Тук при нас не е така.Може и да не ми отговаряш.Хубав ден на всички и безпроблемна работа на монтажници и климатици за в бъдеще.

  6. VD
    VD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    197
    #50

    Отговор: Колко струва качествен монтаж до 3 метра?

    Цитат Първоначално публикувано от skromnia Виж публикацията
    VD искам да запазя топлия и добър тон в този форум.Преди няколко дни четох твои мнения и останах с впечатлението,че ти си ,,бърборан,,рекламираш си ,,фирмицата,,.Но тук си мисля е място за проблеми,помощ,апели и пр. а не да си рекламираш колко еФтини ти били материалите и как чакаш и търсиш нови клиенти.Да съгласен съм че София едва ли не е в България,но и ние тук от провинцията искаме да се топлим на клими и да плащаме за добър монтаж на добра цена.Та за това в София ще монтират 2 климатика на ден,ще си приберат по 200 лв от монтаж може би,в 17;30 ч ще се приберат при жадуваното семейство,ще отидат на разходка,после може би на ресторант и ........семейна идилия,но това в София.Тук при нас не е така.Може и да не ми отговаряш.Хубав ден на всички и безпроблемна работа на монтажници и климатици за в бъдеще.
    Лъжата е взаимна!
    Клиента хитрее, монтажника хитрее,накрая всичко се превръща в надхитряване...
    Резултата - двама Хитър Петър - клонирани, но с противоположни потенциали - анихилиране..
    Уж "добрия тон" от тебе / да не се разравя гюбрето/ , подмазването от продавача и в крайна сметка резулатата е - двама излъгани.
    Поздрави!
    П.С. не ги мисли моите неща - вече са продадени до февруари 2013, така че тогава пак може да ги коментираме...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    66
    #51

    Отговор: Колко струва качествен монтаж до 3 метра?

    Жив и здрав,наистина съм положително настроен и ако съм те засегнал-ИЗВИНЯВАЙ.радвам се на успелия ти бизнес живот и здраве през 2015 г да чакаш пенсия от обороти и да се отеглиш в покои и разкош както подобава.Живи здрав.

  8.  
     
  9. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #52

    Отговор: Колко струва качествен монтаж до 3 метра?

    Ще дам един пример.

    Фирма ''А'' продава климатик TOSHIBA на цена 1450лв. С включен (стандартен) монтаж.
    Фирма ''Б'' продава същия климатик TOSHIBA на цена 1400лв. Цена на монтажа 150лв.

    И двете фирми ползват приблизително еднакви материали. И двете фирми са на пазара от поне 4 години.

    От коя да си купя климатика според вас?

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #53

    Отговор: Колко струва качествен монтаж до 3 метра?

    Пропускаш един важен факт. Хипотетично, едната фирма взима климатик от Тошиба, които е малко по-скъп но с перфектен сервиз и гарантирано осигурени резервни части, и гаранционна карта на Тошиба. Другата фирма го взима от вносител, които няма нищо общо с марката, издава негова си гаранционна карта и при проблем я камилата, я камиларя. Не казвам, че точно този случай е такъв. Просто една идея! Понякога сметките са различни. Но всеки има глава на раменете си да се замисли, защо е по-скъпо. Дали е заради алчност или друго.
    Този пост е редактиран от Mega; 21-10-12 в 15:20.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Колко струва ДВД 9
    От zaks във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 10-03-09, 17:18
  2. До колко метра тръбен път е допустимо за да няма топлинни загуби?
    От zaho_cool във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 9
    Последно: 18-09-08, 21:11
  3. Колко струва?
    От smb във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 28-07-08, 22:39
  4. TV-OUT Cable до колко метра?
    От PROKOBA във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 21
    Последно: 27-03-03, 21:29
  5. колко метра макс?
    От imarh във форум Мрежи
    Отговори: 15
    Последно: 12-01-03, 16:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе