Резултати от 1 до 3 от общо 3

Coolmaster KFR-75 LW/D - харчи много ток

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    2
    #1

    Coolmaster KFR-75 LW/D - харчи много ток

    Здавейте, преди месец и 10 дена купих въпросния климатик, който е тип колонен.
    Тех. данни 26 000 ВТУ + 6120 ВТУ нагревател. Разход - охлаждане 2,7 кв Отопление 2,6 кв.
    Температурата на Иходящия въздух е 35 С при 25 зададен и 40 мах при 30 - като гледам описанията в темите колко е иходящата температура на стенните ми се плаче. Размразява се доста често а все още температурите са над 10 С, през деня и над 15С. При монтажа не му направиха вакумиране, а гледам в темите които четох тука е задължително. За месец вече е натрупано 1200 кв. само климатика това ми си вижда ненормално. Моля за съвет ...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #2

    Re: Броблем с COOLMASTER KFR-75 LW/D

    Виж вакумирането не е причина за лошата работа на климатика ти проблема е друг но така трудно се дава диагноза нещо подобно като да ти изпишатлечение по телефона. Потърси фирмата която го сервизира.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    2
    #3

    Re: Броблем с COOLMASTER KFR-75 LW/D

    Е, аз без това утре ще им званя но все пак исках да чуя вашето мнение. Не всички майстори са майстори. Колко С трабва да е изходящата температура на въздушния поток и нормално ли е толкова често да се размразява ( 10 пъти най-малко на ден, ако не и повече не съм ги броил ).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Колко ми харчи климатика...?
    От TazmaniaK във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2759
    Последно: 18-02-17, 10:16
  2. Колко Ток харчи при размразяване
    От Tihomir Stankov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 38
    Последно: 21-12-12, 10:27
  3. Колко ток харчи компютъра ми
    От loafer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 14-12-11, 22:43
  4. Кое колко ток харчи
    От mitkosan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-04-08, 12:00
  5. Колко ток харчи 1 компютър на месец
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 24-08-05, 17:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе