Страница 10 от 111 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #136

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo Виж публикацията
    Така монтирани ако се ползват за отопление като натрупа един снежец не ми се мисли.И нагревателя в тавата няма да ги спаси.
    В Ниската земя снежец не натрупва ...
    Rumb@ta и ruuni9 харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #137

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Стига с тези притеснения ако станело -30 ,ако паднело сняг...хората си имат и парно отопление, предполагам са ги взели повече за охлаждане, под такъв плосък покрив става много горещо. А иначе зимата е около 5-7 градуса, но много влажно и усещането е за по-студено. Идеята е да се гори по-малко природен газ и да се ползват възобновяеми източници на енергия. Няма да стане изведнъж, но това е тенденцията.
    babati, milanov и Rafailiev харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #138

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Чудя се нещо. Ако пусна климатика дистанционно с WiFI функцията примерно на 25 градуса, а дистанционното е в режим изключено, функцията I Feel дали ще работи? Или пък ако съм задал от дистанционното 21 градуса, но през WiFi задам 25. На дистанционното ще стои надписа 21, а на климатика 25 Как ли ще се разбират?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #139

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Включва се с ДУ и I feel и го оставяте така. Евентуално през Wi-Fi го изключвате и включвате. ДУ си стои в режим I feel.А за температурата, незнам пробвайте и споделете.
    П. П. Току що се прибрах и преди това зададох 2 градуса по-висока температура през Wi-Fi. ДУ което беше оставено на I feel отчете зададената температура
    Този пост е редактиран от stainway; 26-10-17 в 00:22.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    2
    #140

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Бърз въпрос-колко степени на вентилатора имате на този климатик? Аз съм с alpha 18-ка и 3 степени на контрол на турбината имам в инструкцията и навсякъде другаде гледам са по 5.
    Този пост е редактиран от avenger; 29-10-17 в 13:05.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #141
    Цитат Първоначално публикувано от tmad Виж публикацията
    бърз въпрос колко степени на вентилатора имате на този климатик аз съм с alpha 18-ка и 3 степени на контрол на турбината имам в инструкцията и на всякъде другаде гледам са по 5
    3 плюс Turbo и Auto е на моя. Така че се получават 5- Low, Medium, High, Turbo и Auto.
    На практика според сервизното има 4 степени:
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 26-10-17 в 00:48.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    69
    #142

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Някакво мнение за Cooper and Hunter CH-S09FTXE Alpha? На книга е с много добри показатели но дали в работни условия ще работи добре....

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #143

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Имам наблюдение само за 12,но предполагам работят по същия начин. Veritas е новия модел, който замества Alpha. По принцип за 09 няма никаква разлика освен дизайна на вътрешното тяло. При Veritas има малко хром по ъглите и надписа е хром, Alpha e чисто бял.

    При еднаква цена е въпрос на личен избор, но Veritas би трябвало да се с по-добър софтуер и по-добър контрол-генерация 4 срещу генерация 3 при Alpha.
    При 12 има използване на различни компресори.
    В Холандия след кратка интродукция Veritas сега е 250 евро по-скъпа от Alpha. Не знам дали е трик ,но това е което мога да дам като информация.
    http://cooperandhunter.nl/airco-verk...90m3-wifi.html
    http://cooperandhunter.nl/airco-verk...-met-wifi.html
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    69
    #144

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз не намирам особенна разлика между двата модела.А как са от към шум? Най вече външното тяло. Дрънкане, бучене, тракане ....?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #145

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    ...вентилатора на макс ли е при +5...+3° външна...

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #146

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Миланов, при хубавите машини, на отопление, този вентилатор трябва да духа силно. Много силно. Ако не е така, значи не са ефективни Ето извадка от сервизно на хубава машина:
    Прикачени файлове Прикачени файлове
    ruuni9 одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #147

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Дам, току що определи (моят) дайсейкай-6 като "не хубава" машина. Той не си цибри вентилатора на външното ако няма нужда. Аз предпочитам да не е чак толкова ефективен климатика, но да е по-тих. Същото е и когато вътрешното го пуснеш на минимален вентилатор /първа степен/, пак се губи ефективност, но е по човешко.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #148

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Вътре е при мен на минимална степен-аз също държа на комфорта и си върши работата, външното работи както му е софтуера предполагам -вентилатора е на макс,или поне въздушният поток е много по-силен отколкото на охлаждане. В интерес на истината, не е ставало 5 градуса и не мога да дам оценка, но забелязвам,че при по-ниски температури работи по-тихо,но може и така да ми се струва.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #149

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    dodo, десетката на дайсейкай-8- си е нон стоп на 610об/мин. на отопление независимо от външна температура и натоварване на компресора. Ако и в действителност е така .....
    А 13-та от 600 до 700......срамота.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #150

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от koceto123 Виж публикацията
    Аз не намирам особенна разлика между двата модела.А как са от към шум? Най вече външното тяло. Дрънкане, бучене, тракане ....?
    Аз нямам проблеми с шума на външното. За тази стая от 11 кв2 нямали 07 да е достатъчна? Имам го в спалнята и е много тих. Единствено 7 цата нямат Wi-Fi.
    Veritas CH-S07FTXQ - Климатици за Вас

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 111 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе