Страница 12 от 111 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    69
    #166

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Пише че са прекръстили завода и че са комбина. Тия Зухай не бяха ли на Грии?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #167
    Цитат Първоначално публикувано от koceto123 Виж публикацията
    Пише че са прекръстили завода и че са комбина. Тия Зухай не бяха ли на Грии?
    Zhuhai e свободна икономическа зона в Хонг Конг. Предполагам че много и различни прозводители имат заводи там.
    Но да може и като Грее под прикритие Бях вече писал,че Veriras на C&H и Lomo на Грее са идентични поне 12.C&H имат Wi-Fi, Cold plasma и I feel като екстра. Tosot e със сигурност на Грее, така го о рекламират премиум бранд на грее
    Този пост е редактиран от stainway; 29-10-17 в 20:06.

  4. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #168

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от koceto123 Виж публикацията
    Сега последно къде се произвеждат тази марка климатици? В заводите на Грии ли или незнайно къде? И всъщност Грии под прикритие ли са или не?
    Купър и Хънтър са сключили договор за съвместна кооперация с Грии, до колкото си спомням от някаква реклама, и за сега използват основата на техните модели. Най-вероятно ги сглобяват в заводите на Грии, само надписът е различен.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #169

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Купър и Хънтър са сключили договор за съвместна кооперация с Грии, до колкото си спомням от някаква реклама, и за сега използват основата на техните модели. Най-вероятно ги сглобяват в заводите на Грии, само надписът е различен.
    Абсолютно точно. Но от тази година са закупили дял в Vino ,предполагам като част от корпорацията Грее, но не искам да спекулирам. Корпоративният свят е голям. Дайкин ползват Грее като производствена база,Грее ползват Дайкин като технология и всички печелят повече

    П.П. Ето за Vino и на руски:
    http://cooperandhunter.ua/news/56/

    Сега съм на Лаптопа и прочетох по-подробно. Закупили са дял-акции във този Vino и сега разполагат с производствена линия:

    http://cooperandhunter.com/en/blog/2...line-in-china/

    Дали след време ще се еманципират от Грее-не знам,но все пак е инвестиция и предполагам имат някакви планове за бъдещето.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Това е много хубаво, забележи тези 45w дали ще ги има и при +15° външна. Примерно както беше времето при нас миналата седмица, сутрин +3..+5, а през деня стига до +15..+18° и си е оставил човек климатика на 22°. Като пекне слънце и може да е цял ден в off, и 45W консумация няма да е икономично.
    Не знам при +18 и слънце тука е Лято
    В момента е +7 градуса,влажност 87%,вали и духа силен вятър...Климатика е на 22 градуса и си ги поддържа без да спира, достига температурата и струята става не така гореща, но все пак леко топло си духа и много приятно. Нямам представа колко консумира-предполагам около 300 вата. За тези пари-толкова
    Този пост е редактиран от stainway; 29-10-17 в 20:25.
    ruuni9 одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #170

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз пък не усещам тези дни да не духа хладно. Когато реши да се включи поставя въздуховода в хоризонтална позиция и почва да духа хладно около минута. След това се чува звук и въздуховода отива надолу и почва да духа топло. При изключване прави същото. Пак го прави хоризонтален, духва хладен въздух за около 30 секунди и спира.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #171

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    30 секунди Надали се усеща като хладно. При мене е в средата на стаята не съм бил до него като изключва или включва. В момента си работи без да изключва в дневната.
    @Terko-как е консумацията? Ти си единствения с уред и този климатик май....Твоите са 12? не е ли много за спалня? Аз го ползвам в дневната и може би затова почна да работи без ON/OFF
    Този пост е редактиран от stainway; 29-10-17 в 23:36.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #172

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    @Terko-как е консумацията? Ти си единствения с уред и този климатик май....Твоите са 12? не е ли много за спалня? Аз го ползвам в дневната и може би затова почна да работи без ON/OFF
    Консумацията е добре, работи повече време без да спре. Но понякога нощем сякаш се усеща по-хладно - спира сякаш за по-дълго време. Това накара жена ми да хвали тошибата, а C&H да го ползва като нарицателно като "евтинджоса" и не мога да я убедя, че е качествена машина
    Иначе ето как се представяше тази нощ на 25 градуса при 5-8 градуса външна температура https://photos.app.goo.gl/cyteyqoAyYdXWq3q1
    stainway одобрява това.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    2
    #173

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    за alpha -18 ка впечатлението ми е следното: след малко ползване външно тяло без вибрации и или неприятен шум, отоплява добре но ме дразни контрола на вътрешното на минимална степен е по шумен отколкото очаквах има реално 3 степени за регулация на турбинката , отделно от това настройвам жалузите на най горно положение, но то като си почне програмата ги дава на най долно положение духа на макс примерно 1 или 2 мин. и след това ги изправя в зададеното от мен. Все пак не мога да кажа че е много шумен поради простата причина че през повечето време е на изчакване ама няма quiет режим тва си е

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #174

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Е че е евтино-права е Но като чета си мисля не е ли много 12 за спалня? Или при мене е недостатъчно и затова си работи почти без да спира (след като застудя).

  12. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #175

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от tmad Виж публикацията
    з...отделно от това настройвам жалузите на най горно положение, но то като си почне програмата ги дава на най долно положение духа на макс примерно 1 или 2 мин. и след това ги изправя в зададеното от мен...
    Абсолютно същото е при Gree Change, Gree Cozy и Daikin FTXV.
    Това според мен само доказва общия произход на продукцията на C&H.
    stainway одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #176

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Terko Виж публикацията
    Консумацията е добре, работи повече време без да спре. Но понякога нощем сякаш се усеща по-хладно - спира сякаш за по-дълго време. Това накара жена ми да хвали тошибата, а C&H да го ползва като нарицателно като "евтинджоса" и не мога да я убедя, че е качествена машина
    Иначе ето как се представяше тази нощ на 25 градуса при 5-8 градуса външна температура https://photos.app.goo.gl/cyteyqoAyYdXWq3q1
    Това ако разбирам правилно показва, че е задържал на 125 вата за половин час?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #177

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Но като чета си мисля не е ли много 12 за спалня? Или при мене е недостатъчно и затова си работи почти без да спира (след като застудя).
    Не знам, вероятно е много. Но така ме посъветваха, а и все още не е топлоизолирано жилището. Иначе се бях засилил на 9-ти.
    Не съм сигурен какво точно показва ако се чукне на някой час, дали е върховата консумация за последния половин час или изразходваното количество за него. Опитвах се изчисля и да стигна до отговора без да е споменато в инструкцията, но така и не намерих време
    stainway одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #178

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Terko Виж публикацията
    Не знам, вероятно е много. Но така ме посъветваха, а и все още не е топлоизолирано жилището. Иначе се бях засилил на 9-ти.
    Не съм сигурен какво точно показва ако се чукне на някой час, дали е върховата консумация за последния половин час или изразходваното количество за него. Опитвах се изчисля и да стигна до отговора без да е споменато в инструкцията, но така и не намерих време
    Може би отворена врата ще го накара да не се изключва? Според моето (много) скромно мнение е преоразмерен, но сигурно е презастраховане за няколкото дни с много ниски температури. При мен си работи почти без да спира вече,но климата е различен и го ползвам в по-голямо помещение. Иначе по моите скромни наблюдения минимума на Веритас е около 350 вата. При охлаждане работи на под 200 вата.Няма пукане на пластмаси,външното тяло работи тихо, вътрешното също и като цена-качество е много прилично. Cold Plasma си върши работата чудесно. Wi-Fi e много удобна екстра

    П.П. На Алфа има друг компресор,може би различно потребление?
    Малкият CH-S07FTXQ е много тих ще му се радвам много през летните месеци когато поради сенна хрема спим на затворено
    Този пост е редактиран от stainway; 02-11-17 в 12:30.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #179

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Сега като позастудя и почна да работи по-дълго време преди да изключи, добре е. Пък и с експерименти намерих начин дистанционното да общува с вътрешното тяло. Като го сложа на нощното шкафче и въпреки, че гледа към климатика, климатикът не възприема команди от дистанционното. Което ме накара да сложа една поставка, която да го държи леко под наклон нагоре, с натискане на бутони в тази позиция климатикът приема команди.
    Това приложение явно отчита моментният разход на всеки половин час, така са го описали в друга тема тук "Колко ми харчи климатика". Тоест, ако в 1.30 часа е ползвало 460 вата, ще покаже толкова.
    Друго, което ми харесва е че външните тела са тихи. Тази нощ на 0 градуса отворих прозореца да ги чуя, децибелите им са ниски и не пречат на съседи.
    stainway одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #180

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Terko Виж публикацията
    Това приложение явно отчита моментният разход на всеки половин час, така са го описали в друга тема тук "Колко ми харчи климатика". Тоест, ако в 1.30 часа е ползвало 460 вата, ще покаже толкова.
    Друго, което ми харесва е че външните тела са тихи. Тази нощ на 0 градуса отворих прозореца да ги чуя, децибелите им са ниски и не пречат на съседи.
    Много " прилични" моменти е хванало приложението

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 111 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе