Страница 103 от 111 ПърваПърва ... 5393101102103104105 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,531 до 1,545 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #1531

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    H1 - Means defrosting status. It’s the normal phenomenon. Нещо те пускат по-пързалката тези техници.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1532

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от deno Виж публикацията
    Здравейте, имам sigma 12, обаче имам някакъв проблем с него. Когато работи на ниска скорост на фана изключва и показва грешка H1! Това ми казаха че е претоварване на компресора... На висока скорост не го показва! Не може да смогва и се претоварва компресора ли е възможната причина или нещо друго. Тия техници искат да ми обяснят, че платката е дефектирала?! И другият проблем че няма свързване на wifi - то... Някой ако е успял да ме светне, че тия т.н. сервиз и поддръжка няма идея какво става и как точно. Та ако може малко помощ.

    Изпратено от моят MI 8 SE с помощта на Tapatalk
    Защо се съмнявате в диагнозата на техниците? Има (голяма) вероятност да е проблем с платката:

    Аз бих ги оставил да подменят платката, изхождайки от презумпцията, че уреда е в гаранция.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Vizi одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #1533

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Защо се съмнявате в диагнозата на техниците? Има (голяма) вероятност да е проблем с платката:

    Аз бих ги оставил да подменят платката, изхождайки от презумпцията, че уреда е в гаранция.
    Щото последните 2 дена работи без проблем. Днес говорих и ми споменаха за някоя слаба връзка из дъното. Не знам ще видим...


    Изпратено от моят MI 8 SE с помощта на Tapatalk

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #1534

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Но и аз с такава презумпция мисля -да сменят пък да видим. Щото нито wifi мога да свържа,че ми дава и тази грешка.

    Изпратено от моят MI 8 SE с помощта на Tapatalk

  6. Junior Member Аватара на ivocho
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #1535

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от deno Виж публикацията
    Но и аз с такава презумпция мисля -да сменят пък да видим. Щото нито wifi мога да свържа,че ми дава и тази грешка.

    Изпратено от моят MI 8 SE с помощта на Tapatalk
    При мен се получаваше същата грешка H1 докато не се светнах , че когато жалюзите са в най-долно положение почти затварят въздушната струя . Оставете го в средата или една идея по - високо . Вече 4-ти месец нямам проблем.

    Sent from my SM-A300FU using Tapatalk

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #1536

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от ivocho Виж публикацията
    При мен се получаваше същата грешка H1 докато не се светнах , че когато жалюзите са в най-долно положение почти затварят въздушната струя . Оставете го в средата или една идея по - високо . Вече 4-ти месец нямам проблем.

    Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
    Аз това го прочетох и така и направих и 2 дена всичко е ок! Ако имаш тайна, как да подкарам и wifi?...


    Изпратено от моят MI 8 SE с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на ivocho
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #1537

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Дай инфо докъде стигаш, следвайки инструкциите за WIFI. И на двете сигми се свързва веднага.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #1538

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ами първо го дават да намеря климатика. Намирам smart-350 (нещо такова) и въвеждам 8х8.след това влизам home easy и пускам да търси мрежа, но не я намира! Въвеждам ръчно моята и паролата и пускам да търси и дотам! Това е...

    Изпратено от моят MI 8 SE с помощта на Tapatalk

  11. Junior Member Аватара на ivocho
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #1539

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от deno Виж публикацията
    Ами първо го дават да намеря климатика. Намирам smart-350 (нещо такова) и въвеждам 8х8.след това влизам home easy и пускам да търси мрежа, но не я намира! Въвеждам ръчно моята и паролата и пускам да търси и дотам! Това е...

    Изпратено от моят MI 8 SE с помощта на Tapatalk
    Провери дали телефонът ти не се разкача от smart мрежата докато търси домашната ти мрежа . Много често се случва след като мрежата не продоставя нет и се връща на тази с нет. Другият вариант е да пробваш с друг рутер или ако нямаш под ръка с телефон или таблет като рутер. Може рутерът ти да има някакви ограничения. Тогава е друга работата.

    Sent from my SM-A300FU using Tapatalk

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #1540

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Точно че се разкача от smart мрежата, даже изчезва от wifi настройките. Как точно да използвам таблет като рутер? Да му направя хотспот?

    Изпратено от моят MI 8 SE с помощта на Tapatalk

  13. Junior Member Аватара на ivocho
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #1541

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от deno Виж публикацията
    Точно че се разкача от smart мрежата, даже изчезва от wifi настройките. Как точно да използвам таблет като рутер? Да му направя хотспот?

    Изпратено от моят MI 8 SE с помощта на Tapatalk
    Щом стигаш до момента да въвеждаш ръчно мрежата ти и не се появяват твоята или други мрежи като опция(предполагам има такива около теб) значи проблемът е в телефона ти. Просто трябва да останеш свързан към Smart докато търси. Виж си настройките на тела.

    Sent from my Lenovo TB-7304I using Tapatalk

  14.  
     
  15. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #1542

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от tehnoart Виж публикацията
    Благодаря за отговора, mbirol. Тази информация я прочетох на сайта на СH. По - скоро ме интересува имате ли поставени такива термопомпи в Турция и как се държат? Препоръчваш 10 или 12 квт. Можеш ли да дадеш информация за 12 или 14квт вариант на тези помпи, монофазно захранване, каква е максималната мощост при -25 (-30)? Много ми хареса това, че CH са разработили защита по напрежение (поне така пише) от 165 до 265 В. Все пак става въпрос за едно село, и за един доставчик на ток, който няма начин нито как да бъде контролиран, нито как да бъде санкциониран, ако повреди техниката. Можеш ли да обявиш цени на UNITHERM 3 ? В момента знам, че много хора пазаруват от Турция, поради инфлацията на лирата. С пожелани за хубав ден...
    Здравей, приятелю. Видях го късно. Първо, предлагам да закупите този вид продукт от вашата страна. Гаранцията е важна за ремонт. Турция също се е увеличил цените на тези продукти да бъдат внесени. Това не е евтино от България.
    Тези машини имат работещ модел от 220 волта. Но ниско напрежение или високо напрежение ще повреди. Обхватът на гаранцията може да откаже услугата за транзакции. Предотвратете електрическата система.
    Моята алтернатива за вас е пелетната печка, котела.

    https://youtu.be/KsLkZaljIIk?list=PL...5TBr46vzAp37Ko

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ceco.bojkov Виж публикацията
    H1 - Means defrosting status. It’s the normal phenomenon. Нещо те пускат по-пързалката тези техници.
    Не C & H производство Sigma Gree. H1 се отнася за размразяване в Gree. Но това не е валидно за серията.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Защо се съмнявате в диагнозата на техниците? Има (голяма) вероятност да е проблем с платката:

    Аз бих ги оставил да подменят платката, изхождайки от презумпцията, че уреда е в гаранция.
    Компресорът изтегля висок ток.
    Проверете външния вентилатор. Работи ли?
    Проверете дали външният сензор е непокътнат?
    Чистата ли е вътрешната бобина?
    Работи ли за мен вътрешният вентилатор? Проверете го. ?


    Въздушните проходи вероятно са проблематични.
    Ако всичко е наред, PSB картата на външното тяло може да е дефектна.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    599
    #1543

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравей mbirol , може ли да споделиш как се представят подовите машини на C&H ако имаш наблюдение? Имаш ли някакви снимки или клипове на телата ? Имаше няколко питания за CH-S12VFX но никой не отговори . Мисля че доста хора се интересуват от подовите машини на на марката .

  17. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #1544

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Здравей mbirol , може ли да споделиш как се представят подовите машини на C&H ако имаш наблюдение? Имаш ли някакви снимки или клипове на телата ? Имаше няколко питания за CH-S12VFX но никой не отговори . Мисля че доста хора се интересуват от подовите машини на на марката .
    Не монтирах този модел като C & H. Но инсталирах същия модел климатик като Gree. Какво искате да знаете? Помоли ме да отговоря.

    - - - - - - - - - -

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1545

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Новият каталог за 2019 година:
    http://cooperandhunter.ua/media/info...1548165738.pdf

    Нищо особено интересно, с изключение (може би) на този модел Nordic Premium:


    Дават го с компресор на МЕ и си е тяхно производство .Дано са се сетили да върнат и EEV, както беше при Nordic Evo II
    В Украйна 12-цата е около 1200 лева:
    https://cooper-hunter.com.ua/prodazh...nverter-wi-fi/
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе