Страница 104 от 111 ПърваПърва ... 5494102103104105106 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,546 до 1,560 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Rado Smilkov
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    199
    #1546

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Стайн, поне на хартия добре изглеждат. Прави ми впечетление, че подобно на Амбъра, 9 и 12 са доста близки, особено като дебити. Най-много ме впечатляват тези неща: температурен контрол през половин градус и "Запуск и работа в диапазоне от 95 В до 260 В" явно има вграден avr, знам ли?! Ще е интересно дали БГ вносителят ще го пусне и дали някой ще го вземе и да сподели после тук.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #1547

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Даааа, 18ка с максимал на 9ка!
    Ако и в килограмите е така скоро няма да имаме притеснения да не преоразмерим някоя машина.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1548

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ако не са си спестили ТРВ, както направиха при модела Сигма и са се върнали към Нордик Ево 2, може и да е интересен модел, независимо от ниските мощности.
    Все пак говорим за цепеници
    Другото от каталога им е абсолютно безинтересно .

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1549

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Радо , с темповете с които работи българския вносител няма да е скоро ... през 2018 , 2 месеца чаках да доплават корабите за две подови 9ки , е не можах и за 2 часа си купих 20Zs-s. А навсякъде по сайтовете - наличен ... че даже и пазралъци за цената правят в аванс - можело да се вдигне докато пристигнат . Долара скачал.
    2017 пък чаках 1 месец за Nirdic Evo II ... и си купих 12 LMCE .Имам усещането че там отговора е винаги "кораба пътува дайте данни ще ви запишем че желаещите са много"
    Е аз не съм тръгнал за москвич или лада че да ме записвате ..."Еми тогава рискувате да останете без климатик"
    Да бе


    ПП: Може и такъв да ми е бил късмета ... за добро или лошо не можах да си купя
    Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
    Rado Smilkov одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1550

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Като разглеждам сайта им за България, единственото смислено предложение е май това:
    НОВО! Серия ICY II, WiFi, R410A: A+++/A+++, SCOP 5.1 / SEER 8.5, отопление от -30°СЦени от 1599 лв. : ICY II CH-S09FTXTB2S-W WiFi

    Хансол 2 и само 9-ката е с "нормален" компресор . По-големите мощности са си двустъпален на Грее и като цена и спецификации, не виждам как се конкурират със Supreme/Amber
    Разбира се на сайта информацията си е объркана, както винаги Ето тук е сервизното:
    https://drive.google.com/file/d/1Xyj...ew?usp=sharing

    За тези пари, трябва да си много голям фен, за да го купиш Все пак мисля е по-добре и "по-гъвкав" от Амбер/Supreme 9-ка
    Rado Smilkov одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #1551

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    В менюала май и 9-ката е с жухайски компресор.
    PS: Сега зацепих, че под нормален имаш предвид не двустъпален.
    Този пост е редактиран от Vizi; 04-03-19 в 22:07.
    stainway одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1552

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Да от съвместното им производство с Дайкин- ZHUHAI GREE DAIKIN DEVICE CO., LTD
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Vizi одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #1553

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз не знам дали те разбрах правилно - според теб 9-ката заслужава ли си? Аз разбрах, че си заслужава заради компресора ама май нямаш предвид това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1554

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Заслужава си, ако си решил, че ти трябва мощна 9-ка :
    https://youtu.be/RTP7KSwXV7I
    Vizi одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1555

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Стейн, имаш ли инфо, каква е дължината на нагревателя в тавата? Колко консумира, около 70W? Постоянно ли работи под 0-та или само при офф или дефрост?

  13. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #1556

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Заслужава си, ако си решил, че ти трябва мощна 9-ка :
    https://youtu.be/RTP7KSwXV7I
    По-скоро визирах компресора дали става. Дали си заслужават повече съвместното производства отколкото Ланда например? Питам от любопитство. На мен Кози 12-ката, която най-вероятно е по-слаба от тази 9-ка, ми идва множко. И при -10 си бачкаше някъде около 500-600 W и не се напрягаше. При мен се появи кофти резонанс при 700-900 W, но мисля да го оправя с други тампони, че сегашните са си като твърда връзка (благодарности за съветите в тази насока). Сигурно не е зле и да го понатегна тук там, че е на 4 години и не съм го пипал.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Rado Smilkov
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    199
    #1557

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Стейн, имаш ли инфо, каква е дължината на нагревателя в тавата? Колко консумира, около 70W? Постоянно ли работи под 0-та или само при офф или дефрост?
    Рос, не зная за CH, но на Амбър 09. (външното е същото като на 12., докато тук, доколкото разбрах, деветката е с друг компресор) - още не е отварян, та като дължина не зная, но е точно 79W подгрева, включва от 0/-1 С°.
    Чудел съм се и аз колко е дължината на кабела във външното, като се има предвид, че стандартните нагревателни кабели - DEVI са най-разпространени в БГ - смятам, ние с тях работим, са между 10 и 30W/m.
    Този пост е редактиран от Rado Smilkov; 05-03-19 в 11:16.
    rosswen одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1558

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Rado Smilkov Виж публикацията
    Рос, не зная за CH, но на Амбър 09. (външното е същото като на 12., докато тук, доколкото разбрах деветката е с друг компресор) - още не е отварян, та като дължина не зная, но е точно 79W подгрева, включва от 0/-1 С°.
    Чудел съм се и аз колко е дължината на кабела във външното, като се има предвид, че стандартните нагревателни кабели - DEVI са най-разпространени в БГ - смятам, ние с тях работим, са между 10 и 30W/m.
    Благодаря. Сигурно е същата история. От опит знам, че и 20W/m вършат много добра работа. Не зная защо, при климите масово се използват кабели, с по 30-40W/m. 70W не е много за нагревател.

  17. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #1559

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Стейн, имаш ли инфо, каква е дължината на нагревателя в тавата? Колко консумира, около 70W? Постоянно ли работи под 0-та или само при офф или дефрост?
    За този точно не зная,но на Амбър 9ка нагревателя в тавата консумира постоянно под 0-та около 60 вата,другите до 70 вата са за режима стенд бай когато е в офф. Не съм му мерил дължината,но на око изглежда около 100-150 см. Предполагам са идентични с Купъра
    Този пост е редактиран от biso65; 05-03-19 в 21:49.
    rosswen и Genadi80 харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1560

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Интерсно... При моя Vip/U-Crown съм сигурен, че нагревателя работи само при офф или дефрост. Играх си да го следя при температури около и под 0 градуса.
    Минимума е еднакъв при +2 и при -2 градуса и съм си играл да го изключвам, за да видя дали работи подгрева...При мен се включва под +1 градус (измерен от датчика на външното-дава ми тази информация), но работи само при офф… Доколкото си спомням и финландския форум си играеха да затоплят датчика на Короната/Вип при температури около 0 градуса...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Vizi Виж публикацията
    По-скоро визирах компресора дали става. Дали си заслужават повече съвместното производства отколкото Ланда например? Питам от любопитство. На мен Кози 12-ката, която най-вероятно е по-слаба от тази 9-ка, ми идва множко. И при -10 си бачкаше някъде около 500-600 W и не се напрягаше. При мен се появи кофти резонанс при 700-900 W, но мисля да го оправя с други тампони, че сегашните са си като твърда връзка (благодарности за съветите в тази насока). Сигурно не е зле и да го понатегна тук там, че е на 4 години и не съм го пипал.
    9-ки Hansol, май не са внасяни в БГ... Има 2 модела с Панасоник и с Дайкин.. Еквивалента на ICY II e Gree GWH09TB-S3DNA2D/I + GWHT09TBS3DNA1D/O
    Tук е тестван:
    https://www.scanoffice.fi/wp-content...4-15_gree3.pdf
    На който му се чете:
    https://lampopumput.info/foorumi/thr...ol-25-a.22780/
    https://lampopumput.info/foorumi/thr...rter-09.25276/
    Този пост е редактиран от stainway; 05-03-19 в 15:03.
    Rado Smilkov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе