Страница 102 от 111 ПърваПърва ... 5292100101102103104 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,516 до 1,530 от общо 1664

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1516

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Човекът споделя ,че е доволен от настройките.Няма какво да му се предлагат допълнителни упражнения.
    Аз също настроих моите C&H на +2 градуса и ще видим дали се справят по-добре така
    Честита Нова Година! Много здраве и късмет! Другото го продават по магазините

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1517

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ти виж там измежду 270-те контейнера на холандския бряг да няма някой с надпис C&H. Чува се че дядо коледа разтоварил шейната при вас с малко закъснение но за сметка на това щедро тея приказки за магазините сме ги чували но до там пристигат с контейнери

    Живи и здрави бъдете и ти и цялото семейство ! Другото е шега да става.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1518

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Значи да очакваме още доволни потребители от марката.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #1519

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Значи да очакваме още доволни потребители от марката.
    Извън темата...
    Чакат на опашка да се регистрират във форума и да споделят колко са доволни....

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    2
    #1520

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравейте,
    нов съм в темата. Изчетох всичко за климатици купър и хънтър. Замислил съм се за отопление на малка къща. Едноетажна, площ 110м2. Изолация, ПВЦ дограма. Може ли някой да сподели мнение за термопомпа на CH? Ще бъда благодарен за всяко мнение.

  7. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #1521

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от tehnoart Виж публикацията
    Здравейте,
    нов съм в темата. Изчетох всичко за климатици купър и хънтър. Замислил съм се за отопление на малка къща. Едноетажна, площ 110м2. Изолация, ПВЦ дограма. Може ли някой да сподели мнение за термопомпа на CH? Ще бъда благодарен за всяко мнение.






    Термопомпите C & H се произвеждат от Gree. -25 градуса външен работен модел. - Имате специална серия компресори с двойна компресия, работещи на 30 градуса външна среда.
    110 m2 изолация за добре изградена къща с капацитет от -30 до 10 или 12 kw е достатъчна.



    Използвайте буферния резервоар за водопровод.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    2
    #1522

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Благодаря за отговора, mbirol. Тази информация я прочетох на сайта на СH. По - скоро ме интересува имате ли поставени такива термопомпи в Турция и как се държат? Препоръчваш 10 или 12 квт. Можеш ли да дадеш информация за 12 или 14квт вариант на тези помпи, монофазно захранване, каква е максималната мощост при -25 (-30)? Много ми хареса това, че CH са разработили защита по напрежение (поне така пише) от 165 до 265 В. Все пак става въпрос за едно село, и за един доставчик на ток, който няма начин нито как да бъде контролиран, нито как да бъде санкциониран, ако повреди техниката. Можеш ли да обявиш цени на UNITHERM 3 ? В момента знам, че много хора пазаруват от Турция, поради инфлацията на лирата. С пожелани за хубав ден...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #1523

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравейте,

    някой има пряк контакт и впечатления от Sigma CH-S09FTXС (WIFI)?
    Впечетлих се от ниските нива на шум по спецификация "Ниво на шума на вътрешно тяло (мин./средно/макс.) : 19/24/36/40 dB(A);"
    А на практика как се държи?
    Този пост е редактиран от Zygot; 25-01-19 в 13:00.

  11. Junior Member Аватара на ivocho
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #1524

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Zygot Виж публикацията
    Здравейте,

    някой има пряк контакт и впечатления от Sigma CH-S09FTXС (WIFI)?
    Впечетлих се от ниските нива на шум по спецификация "Ниво на шума на вътрешно тяло (мин./средно/макс.) : 19/24/36/40 dB(A);"
    А на практика как се държи?
    За 12-ката мога да потвърдя, че наистина е безшумен при ниските степени, иначе по данни е идентичен - 20/25/37/41 dB(A);

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #1525

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от ivocho Виж публикацията
    За 12-ката мога да потвърдя, че наистина е безшумен при ниските степени, иначе по данни е идентичен - 20/25/37/41 dB(A);
    А дебитите какви са, при съответните стойности?

  13. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #1526

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    При 19 db, пише че 9-ката е на 150 кубика на час

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #1527

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Vizi Виж публикацията
    При 19 db, пише че 9-ката е на 150 кубика на час
    Доста "скромен" дебит. Имайте в предвид, че няма шанс да е достатъчен. А на следващата степен какъв е?

  16. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #1528

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    150/230/440/520, въпреки че пише, че има безстепенно контролиране на въздушния поток. Пише, че има и нисък минимум и ми е интересно дали е така, защото и на Гри така пише ама не е така.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #1529

    COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Vizi Виж публикацията
    150/230/440/520, въпреки че пише, че има безстепенно контролиране на въздушния поток. Пише, че има и нисък минимум и ми е интересно дали е така, защото и на Гри така пише ама не е така.
    Благодаря за инфото. 230м3/ч също е доста малък дебит, дори и за малка стая, около 13-14м3. Да внимават много бъдещите купувачи. Много е важно какъв е дебитът, при обявените тихи степени. После се появяват разочарования, от типа "уж го дават тих, а той вее яко и е шумен". Ми просто машината не смогва да поддържа задание на тези тихи степени и се налага да работи на по-високите.
    Този пост е редактиран от rosswen; 25-01-19 в 23:05.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #1530

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравейте, имам sigma 12, обаче имам някакъв проблем с него. Когато работи на ниска скорост на фана изключва и показва грешка H1! Това ми казаха че е претоварване на компресора... На висока скорост не го показва! Не може да смогва и се претоварва компресора ли е възможната причина или нещо друго. Тия техници искат да ми обяснят, че платката е дефектирала?! И другият проблем че няма свързване на wifi - то... Някой ако е успял да ме светне, че тия т.н. сервиз и поддръжка няма идея какво става и как точно. Та ако може малко помощ.

    Изпратено от моят MI 8 SE с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 16:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 04:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе