Страница 14 от 111 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 1664

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #196

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    На това хубаво пиано как добре щеше да му пасне една Midea Silver - черния пиано лак. Един от любимите ми модели, но вече не се намира ...
    И една Midea Vertu Plus може да свърши работа .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #197

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    На това хубаво пиано как добре щеше да му пасне една Midea Silver - черния пиано лак. Един от любимите ми модели, но вече не се намира ...
    Живот и здраве, на пролет може и да променя нещо За сега съм много доволен и пасва добре .C&H Vip Inverter ми харесва също

    А може да сменя пианото с бяло

    - - - - - - - - - -

    Днес за първи път направи дефрост при стартиране. Външна температура 3 градуса ( усеща се като 0 градуса) Влажност 93%.Не си бях у дома е и температурата вътре беше 16 градуса. Но след като 3-4 минути мига индикатора започна да си духа топло и за 15 минути дневната беше с температура 21 градуса .Излязох да чуя външното тяло, работи много спокойно, вентилатора според мен не се чува по-силно отколкото на 12 градуса навън, дали върти по-бързо или не мога да преценя. След стартиране няма дефрости -работи повече от 3 часа...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    И една Midea Vertu Plus може да свърши работа .
    Тука се продава под марката Maxicool
    Но дават само 2 години гаранция и то при оторизирано инсталиране .При C&H е 3 години безусловна гаранция и 15 години резервни части. Цената беше също наполовина, така че изборът беше направен Но иначе,да много красив модел !

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    Ами не си, такъв монтаж като твоите в БГ има само един
    А защо утихва климатика ти е странно - повечето стават по-шумни, дори на комшията 18LFCA-то, което досега не се чуваше сутринта на -4 и мъгла беше като ъглошлайф
    Така звучи при 3 градуса (усеща се като 0,влажност 87%) 00.30 през нощта https://youtu.be/S_JOYaGy84Q
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #198

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Някой знае ли как се чисти този ELECTRET филтър за прах? В брошурата на климатика пише, че това бил филтър направен от магнитен полимер, който улавя и най-дребните частици прах и дим. В книжката обаче няма и дума за него и дали изисква някаква поддръжка. Филтър за прах на мен ми звучи като нещо, което събира прахта и изисква поддръжка, освен ако не е измислено да се плакне автоматично през конденза и да излиза навън по тръбата.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #199

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Допълнителните филтри не ги измивай. Аз ги почиствам с прахосмукачката. Някъде гледах да се сменят веднъж годишно. Тука го дават ,че издържа 5 години Technologies | Cooper & Hunter
    Тука на руски пише да не се мие.
    Смятам да ги сменя като стане на година, до тогава с прахосмукачката
    П.П. По принцип дават, че с плазмения йонизатор се елиминира нуждата от допълнителни филтри....
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 06-11-17 в 18:20.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #200

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ох, това било парченце порест филтър от тия цветните? Сигурна е някоя секцийка от него? Аз два от резервните сложих на Тошибата в хола. Досега ги миех. Ще спра Макар че нещо не ми се вярва да са ефективни.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #201

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не винаги размерът има значение

  8.  
     
  9. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #203

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Така звучи при 0 градуса и 100% влажност на въздуха .23,00 вечерта от 20-30 см разстояние:https://youtu.be/7zxaNPu5UA0
    Според мен вентилатора върти мощно. Компресора не се напъва Ако някога стане -15 ще видим

    П.П. Прави дефрост само при стартиране при ниска вътрешна и външна температура, иначе си работи без пукане, пъшкане и т.н. при температури около 0 градуса
    Малкият CH-S07FTXQ не е правил дефрост още, и е много тих А минимум и максимум вече не ме интересуват, не духа студено ако не поискам, така че за тези пари съм много доволен
    Този пост е редактиран от stainway; 07-11-17 в 01:28.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #204

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Тази нощ умрях от студ Пуснах го на Sleep на 24 градуса. Съответно, явно на 22 градуса по някое време спира да грее... Днес ще го пусна на 26, пък да видя

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #205

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Terko Виж публикацията
    Тази нощ умрях от студ Пуснах го на Sleep на 24 градуса. Съответно, явно на 22 градуса по някое време спира да грее... Днес ще го пусна на 26, пък да видя
    Има и хубави завивки как спите на 24 градуса.. Аз си отварям прозореца на спалнята и спя прекрасно Според мен 12 е много голям за спалнята, отваряй вратата ако искаш да работи непрекъснато....

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #206

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Като си смени хардуера на спалнята с правилния, ще стане работата!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #207

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Като си смени хардуера на спалнята с правилния, ще стане работата!
    Хардуера в спалнята работи Аз за климатика говорих

    На 26 нещата станаха чудесни. Явно малко акъл трябва и навреме
    Този пост е редактиран от Terko; 11-11-17 в 00:39.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #208

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Просто малко проба трябваИ " хардуера" заработва със "софтуера"

    Разглеждайки българският сайт на C&H виждам, че предлагат и Nordic модел...09 с компресор на Panasonic от 12 нагоре Sanyo...Wi-Fi,
    Безстепенен контрол на вентилатора на вътрешното тяло от 1% до 100% ,йонизатор, до -23 градуса и малко пари Не виждам компресори на Грее в цялата серия.
    НОВО! Серия Nordic EVO II, WiFi, A++/A++, SCOP 4.8 / SEER 6.4, отопление от -23°С : Nordic EVO II CH-S12FTXN-E2WF WiFi



    Тука не предлагат Nordic модели и въпреки това всяка община е презапасена със сол и луга и като стане около 0 градуса се скъсват да мият пътищата и магистралите, да не вземат да замръзнат..
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 12-11-17 в 05:32.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #209

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    От няколко дена съм оставил и двата включени 24 часа, само намалявам температурата през нощта...Работят без проблеми и топлят. Сложил съм ги на Auto вентилатор и забелязвам, че като отварям врати навън, коридори и т.н. започва да духа по-силно за малко и после пак спада на ниска степен. Потреблението е прилично мисля, имам достъп до всекидневната обща консумация от електромера-данните са от доставчика разграфени на интервали от 15 минути за 24 часа и наблюдавам ,дълги периоди с ниска консумация, когато нищо друго не е ползвано като миялна машина или индукция за готвене....Не че толкова ме интересуват минимумите ,но все пак виждам дълги периоди с
    консумация 230 /160 вата
    .
    Така че засега никакви оплаквания

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #210

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Компресор Саньо казват....от гроба ли са ги вдигнали, компресори да правят....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 111 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 16:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 04:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе