Страница 18 от 111 ПърваПърва ... 816171819202868 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #256

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    На мен не ми стана ясно дали вкарва свеж въздух Би било чудесно да прави рекуперация, ама за тия пари толкоз, не вярвам да има. Повече си мисля, че мога да пипна тук и там и да си вкарам функцията сам. Но ще видя по-нататък.
    Днес пуснах климатиците и вече денонощие работят. Е, изхарчиха повечко пари. Но ще видим нощта дали ще е комфортна.
    Сравнявам тук C&H със стария Toshiba, тошито веднага загрява хола и след това не спира, а продължава да духа постоянно, но по-хладно. Докато купърът просто спира. Като е инвертор не трябва ли да си духа постоянно на някакви по-ниски ватове, колкото да поддържа температурата, вместо да чака да падне и да тръгне за да компенсира?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #257

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Няма никъде да пипаш, единствената тръба е за конденз. При мене съм замерил-ако достигне температура и я надвиши с 2 градуса изключва, турбината спира да върти и чака. После се включва като стигне 1 градус под зададената, но ако външната е ниска и съответно помещението голямо, топлозагуби и т.н. си поддържа температурата и духа по- слабо топло, но не и хладно. Лошото е,че при теб идва малко голям 12 за спалня-не знам колко ти е спалнята и до това перде в ъгъла може би топлия въздух се задържа по дълго? Но по принцип това съм измерил като разлики като имам предвид температурата не до датчика а в другия край на стаята.

    На охлаждане турбината върти дори и външното тяло да спре.
    Този пост е редактиран от stainway; 16-11-17 в 00:47.

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #258

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Terko Виж публикацията
    На мен не ми стана ясно дали вкарва свеж въздух
    За да ги вкарва въздух отвън освен по-голяма тръба, трябва да имаш и отделен вентилатор. Ако го има ще го чуваш, защото са с по-високи обороти и по-шумни.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #259

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Че кой ще се топли с климатик, ако има възможност да използва централно парно на същите или по-ниски цени?!
    Защо смяташ така?

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #260

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Защото е по-скъпо и некомфортно.
    ccankov73 одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #261

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    На една реклама на Вимакс във ФБ ги питах защо в гаранционната карта пише, че платката и турбината не са гаранционни и те ми писаха "здравейте, най-вероятно става въпрос за някаква грешка, защото гаранцията покрива тези неща и може да бъдете спокоен. Пишете ни на лично съобщение, ако имате нужда от допълнителна информация! Поздрави, екипът на *********"
    На което им писах на свой ред "
    Грешка, но е написана в гаранционната карта. Цитирам "На гаранационно обслужване не подлежат консумативи на климатичната система: гумени, каучукови, пластмасови изделия и др. бързоизносващи се елементи и всички отделящи се от основния корпус на уреда части, включително дистанционно управление, турбина на вътрешното тяло и платка на външното тяло". Бел. ред. - правописът е запазен. Ако е грешка мога ли да получа гаранционна карта без този текст в нея?"
    Ще очаквам да ми пишат публично дали ще ми заменят гаранционната карта или да ми обяснят коя платка или турбина са визирали.
    justify одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #262

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Боже какви литературни съчинения -"всички отделящи се от основния корпус на уреда части" .Aми то целият климатик може да се разглоби и сглоби наново Според мен нямат право да си измислят условия. Не е ли в целят ЕС 2 години минимум стандартната гаранция? Но добре, че сте ги питали-да си оправят писанията!
    Този пост е редактиран от stainway; 18-11-17 в 02:18.

  10. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #263

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Боже какви литературни съчинения -"всички отделящи се от основния корпус на уреда части" .Aми то целият климатик може да се разглоби и сглоби наново Според мен нямат право да си измислят условия. Не е ли в целят ЕС 2 години минимум стандартната гаранция? Но добре, че сте ги питали-да си оправят писанията!
    Гаранцията дадена от държавата посредством касовата бележка е 24 месеца. Тя е важната в случая до изтичане на този срок, до тогава магазинната хартийка(гаранция) няма никакво значение. Има значение, когато срока от две години е изтекъл, но магазинната гаранция е за по-дълъг срок. В този случай, почваш да играеш по тяхната свирка.

    Sent from my Lenovo TB2-X30F using Tapatalk

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #264

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не искам да споря, сигурно е така, но според мен ако производителят дава 3 или 5 и.т.н. години гаранция, какъв е проблема? Поне тука е така-те(търговеца) си взимат парите или подмяната на уреда от производителя (или който ги внася на територията на страната). Платки, втулки, турбини- пълни глупости. Даже и касова бележка не са ми искали, последно ми оправяха миялната машина с 5 години гаранция-те си знаят серийните номера и кога са продадени, произведени и т.н.
    Този пост е редактиран от stainway; 20-11-17 в 02:37.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #265

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ето и новият модел на R32 Heatpump SUPREME series - Cooper & Hunter | Cooper & Hunter
    Jack Krauser и ruuni9 харесват това.

  13. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #266

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Ето и новият модел на R32 Heatpump SUPREME series - Cooper & Hunter | Cooper & Hunter
    "Котката" е супер!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #267

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Ето и новият модел на R32 Heatpump SUPREME series - Cooper & Hunter | Cooper & Hunter
    На хартия е повече от добре. Да видим цените и как ще се справя зимата и може да изяде доста именити марки ако съвпадне с написаното.

    Sent from my Power_2 using Tapatalk

  16. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #268

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Ето и новият модел на R32 Heatpump SUPREME series - Cooper & Hunter | Cooper & Hunter
    Този модел изглежда супер. Ставам все повече фен на Купър и Хънтър. При отопление от 130 до 2600 вата, има и дисплейче, вътрешното е с цвят шампанско и черен.
    Моя ако се скапе ще си взема един такъв, само че май го няма в България.
    Този пост е редактиран от Jack Krauser; 27-11-17 в 19:31.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #269

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    А, дано. Ама надали.
    ruuni9 одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #270

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Брях,бря...., девятка с 44.5кг външно и се развърта до 5.5кВт, дванайската до 7.2кВт.

    п.с “и дисплейче”....
    Този пост е редактиран от ccankov73; 27-11-17 в 20:09.
    ruuni9 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 111 ПърваПърва ... 816171819202868 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе