Страница 24 от 111 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #346

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Докато не взема един така ще е.
    Alexi, dodo_pv, VeleV.Klima и 5 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #347

    Re: COOPER AND HUNTER

    Машината изглежда добре наистина двойна пита на външното тяло, еев, добър дефрост, подгреви на компресор и дъното, компресор санйо еднороторен, 900 грама фреон, вътрешното също не изглежда зле, максималната мощност е доста ниска за 12-ка но за по топло помещение ще става. Ако някой сложи ват метър да се види минимума до колко слиза ще е много добре.
    stainway одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #348

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Докато не взема един така ще е.
    Звучи като заплаха Горките C&H не знаят с кого ще си имат работа .
    kokovox и ruuni9 харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #349

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Много ги хвалите и рекламирате така някак си с общи положения без конкретика и човек почва да се съмнява вече. Иначе няма лошо. Може да са направени без дребните камъчета като при супер-климатиците.
    Няма къде да го сложа, бих си взел един нордик.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #350

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Съжалявам, но и двата са ми на твърда връзка, нямам как да ги замервам. Премръзнах да правя видеа при ниски температури Ако се появи проблем, ще споделя веднага, но ако всичко е наред не мога да си кривя душата Интересно дали Нордика спира при достигане на зададената температура и чака докато падне или успява да намали минимума достатъчно за да продължава да духа?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Точно обратното !
    Цената ще е в небето
    Ами другият вариант е да се поръчат директно ,тука са условията да им станеш дилър http://cooperandhunter.eu/en/become-reseller/
    Гледам за поръчки от 10 000 евро транспорта е безплатен-това да са 20-30 климатика, правим група и разпределяме
    Не знам дали сегашните вносители имат ексклузивни права....

    П.П. Между другото пише ясно :
    We are offering the full warranty on our products, the warranty covers every detail included in our product.
    Нама платки,турбини,втулки...Гаранцията е за всеки детайл. Както впрочем се продава и тук в Холандия. Това беше и решаващото за мен при избора-не толкова цената или марката.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от djoro Виж публикацията
    Здравейте. От 6.12, аз съм един доволен собственик на C&H Nordik Evo 2 CH S12. Външното тяло е мон.на терасата на 1,5 м.от прозореца и не мога да разбера кога работи. Трябва да отида при него и да пипна и тогава се разбира(има фонов шум от др.климатици). Вътрешното тяло - няма пукане,тракане на пласмаса, не създава въздушно течение,а в стаята е равномерно топло. И не духа студено. Е не прави мусака,картофи не пържи и ракия не налива,но все пак е евтин климатик. Ами това е, машината е супер.
    Честито и дълго и със здраве да го ползвате!
    По добре да не готви примерно кисело зеле през лятото ,нo с плазма йонизатора няма да има такива миризми .
    Сега с въпросите
    Постоянно ли върти турбината? Или се изключва след като стигне зададената температура? Виждам,че подгрева може да се вкл/изкл от ДУ? Режим на работа при ниски температури....Wi-Fi приложението е различно от това на Алфа и Веритас, пробвахте ли го?

    Давайте смело информация ...
    Този пост е редактиран от stainway; 10-12-17 в 02:13.
    splendor и musster харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    21
    #351

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    По въпроса за турбината - аз съм го настроил на 22 гр., fan auto,и когато си достигне зададената темп.започва да върти много леко, като духа пак топло. Усещането е като топла мъгла. Когато мине заданието турбината си спира изцяло и вдига клапата нагоре, като почти я затваря. При включване отново, турбината не се форсира, започва да се върти нормално и след 20-30 sek. клапата се отваря надолу.
    За подгрева не мисля, че може да се пуска от ДУ. Нямам упътване на българси език,а само на руски и украински . Wi-Fi не съм го ползвал. Трябва да посетя сайта на производителя и да разбера как се пуска. Ами това е, ако някой има въпроси ще му отговоря .
    milanov и stainway харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #352

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    djoro, в колко голяма стая е нордика, изолация има ли стаята?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    21
    #353

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    djoro, в колко голяма стая е нордика, изолация има ли стаята?
    Стаята е 17,4кв. на 2,30м. вис. Има една външна стена с прозорци, като изолацията е 10см. и е на целия блок, но около мен никой не отоплява.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #354

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от djoro Виж публикацията
    За подгрева не мисля, че може да се пуска от ДУ. Нямам упътване на българси език,а само на руски и украински . Wi-Fi не съм го ползвал. Трябва да посетя сайта на производителя и да разбера как се пуска. Ами това е, ако някой има въпроси ще му отговоря .
    Това ми направи впечатление, не знам дали имат предвид подгрева... но какво имат иначе в предвид с ниско температурна отоплителна функция?- на сайта има и на English
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 10-12-17 в 12:47.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #355

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз пък мислех ,че има законово изискване всеки продукт,който се продава да върви с указание на български език.
    stainway одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #356

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Аз пък мислех ,че има законово изискване всеки продукт,който се продава да върви с указание на български език.
    Напълно сте прав. По закон, всяка една стока в България, трябва да върви и с упътване на български, но не всички тъговци го правят, а и не всички клиенти го изискват от тях, след това.
    stainway одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #357

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Така трябва да бъде, те и хората, които ги монтират трябва да имат лиценз .... В интерес на истината при моя нямаше инструкции на Холандски- но тук много често има стоки с упътване само на Английски.
    Но сте прави-трябва да има!

    Нa Arctic модела има упътване на Български, но пък енергийния етикет не дава стойности за района ,което пак би трябвало да е задължително мисля

    На Nordic Evo II са дадени

    П.П. При мене вали сняг цяла сутрин -направи 1 дефрост за около 5 часа работа ...
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 10-12-17 в 13:45.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #358

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Вчера вечерта +8°, сутринта четири пръста сняг, сега вече се стопи. На кой му е бърз климатика може и да е дефростнал...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #359

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от djoro Виж публикацията
    По въпроса за турбината - аз съм го настроил на 22 гр., fan auto,и когато си достигне зададената темп.започва да върти много леко, като духа пак топло. Усещането е като топла мъгла. Когато мине заданието турбината си спира изцяло и вдига клапата нагоре, като почти я затваря. При включване отново, турбината не се форсира, започва да се върти нормално и след 20-30 sek. клапата се отваря надолу.
    За подгрева не мисля, че може да се пуска от ДУ. Нямам упътване на българси език,а само на руски и украински . Wi-Fi не съм го ползвал. Трябва да посетя сайта на производителя и да разбера как се пуска. Ами това е, ако някой има въпроси ще му отговоря .
    Какви филтри има? Под капака на вътрешното тяло от дясно има ли йонизатор или плазма както на ICY II?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Вчера вечерта +8°, сутринта четири пръста сняг, сега вече се стопи. На кой му е бърз климатика може и да е дефростнал...
    При температура 0 градуса (усеща се като -6) ,снеговалеж и влажност 100% предполагам е нормално да се дефроства от време на време
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #360

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Знае ли някой,каква е разликата м/у арктик и нордик моделите?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 111 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе