Страница 65 от 111 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #961

    Отговор: Re: COOPER AND HUNTER

    Свързан е директно и нямам намерение да го гледам. На финландския форум е мерено при 0 градуса външна варира между 184 и 450 вата.Мен това ме устройва
    Cooper&Hunter
    Освен това КОП е много приличен-тестван е като за взети под внимание моменти на размразяване и т.н. Това е оригиналът на финландски, но всеки може да разбере графиките:
    http://cooperandhunter.com/ua/wp-con...08/Binder1.pdf

    П.П. Просто не намерих много снимки на U-Crown 12-ца във форума, затова реших да споделя.
    П.П.2 Видях и модела Sigma- това е Нордик Ево на R32-няма никакви други изменения.
    Този пост е редактиран от stainway; 13-05-18 в 23:14.
    VanDan, mystikalrs и Genadi80 харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #962

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Добър избор, това топли като калорифер. само не мога да свикна с този непривичен дизайн.

    Тепловой насос Сooper&Hunter уверенно побеждает DAIKIN и PANASONIC в независимом тестировании Финляндии

    Тепловой насос Сooper&Hunter уверенно побеждает DAIKIN и PANASONIC в независимом тестировании Финляндии | Cooper&Hunter Украина
    rosswen и stainway харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #963

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    На мен точно дизайна ми хареса като го видях на живо. Всичките ми контакти и прекъсвачи са от алуминий и осветлението на тавана също , таке че пасва добре в моя интериор . Освен това вътрешното е много компактно, но да съгласен съм-въпрос на предпочитание.
    Ето как звучи външното-беше станало малко тъмно вчера, но се разбира:
    https://drive.google.com/open?id=1SY...tFkyEbmdE8dood

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #964

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Още веднъж честито!
    Не се връзвай на някои съфорумци !
    Машината изглежда перфектно.Май вече няма да има такива 9—12 КИ с по 45 кила външно.
    п.п.
    Радвам се че реши да споделиш с всички снимките и видеото.
    stainway одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #965

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ето и как се отваря клапата на вътрешното-съжалявам за шумовете-клапата е напълно тиха:
    https://drive.google.com/open?id=1N1...1qLA6fLvNisKM1

    П.П. Стария Веритас се държа геройски през зимата и ми е спестил по груби сметки много разход на газ, но ще знам със сигурност през юли, когато идва изравнителната сметка.
    Беше продаден на много добра цена и просто исках, да сложа нещо, което и при -15 градуса ще топли без усилие.
    Малкият Веритас в спалнята си остава или ще бъде прехвърлен във спалнята за гости, ако измисля подходяща замяна.
    Този пост е редактиран от stainway; 13-05-18 в 23:57.

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #966

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Честито, ъпгрейда е хубаво нещо като цяло, особенно с тая машинка.
    stainway одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #967

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    И на каква цена е машината?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #968

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Както казах-бях съблазнен от цената - 900 евро ми излезе + тръбен път и разходка до гр. Кампен на 160 км от Хага и обратно За Supreme цената щеше да бъде 75 евро по-ниска.
    Разбира се цялата хамалогия по инсталирането си беше за моя сметка , но веднъж в годината е интересно и приятно да се прави
    За всички известни марки услугата е 500 евро инсталация+ 120евро на година профилактика-иначе няма гаранция.
    Единствено Купърите ми дават тук 3 години без условия-разбира се ако е изпуснат хладилен агент трябва да си платя са зареждане отстраняване на теча (120 евро), но за самия апарат важи 3 години гаранция.
    Пак повтарям такива са реалностите в момента тук . Ако живеех в БГ-изборът е огромен на марки, модели и монтажни цени.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #969

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Бахти алчните Холандци,в Германия монтажа и профилактиката са наполовината точно,или поне във Weserbergland (Hameln/Bad Pyrmont/Emerthal) 200 евро (до 250) е монтажа ,а 80 евра е годишната вноска за гаранция (по желание),в Bayern e повече,но там последната година съвсем откачиха с цените ( на абсолютно всичко) заради огромния наплив.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #970

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    500€ монтаж + 120€ на година.
    Нема лабаво.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #971

    Отговор: COOPER AND HUNTER


    Не бих го нарекъл алчност-просто такива са цените и има недостиг на технически персонал. Въпрос на търсене и предлагане... Нямам нищо против да си платя, но тъй като ми е интересно и имам необходимите инструменти реших веднъж в годината да се правя на монтажник. Поне си вакуумирам, колкото време си искам и после чакам колкото време си реша.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    500€ монтаж + 120€ на година.
    Нема лабаво.

    Парите се печелят и трябва да се харчат - иначе няма икономика.
    Все пак и доходите са различни и не може да се сравнява с други държави, защото е относително.
    Но нека не се задълбаваме за цените-те са такива каквито са. Важното е да можем да ги плащаме без проблем.
    VanDan, Aleksandars, pulsedriverbg и 1 други харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #972

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    И аз съм живял в чужбина , в държава с подобен стадарт като вашия.
    Климатиците са по-скъпи от България и монтажа беше 200$, без задължителни профилактики за гаранция.
    Важното е да може да си го позволи човек, без да си отеля от залъка.

    п.с. Да те топли тихо и евтино новата машинка.
    Този пост е редактиран от ccankov73; 14-05-18 в 15:23.
    stainway одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #973

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    В Италия, за китайски мултисплит с 2 вътрешни искат 550 евро. И още 400 за монтажа С компресор на Панасоник!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #974

    COOPER AND HUNTER

    stainway, на мен дизайнът ми допада. Стилна машина, дори като гледам клапата, ми прилича на новия Дайкин Stylish. Както и да е, дизайнът не топли зимно време. Да не ти пука, че е на r410, то пък новите на r32, са на света цвета, с олекотените си топлообменници и т.н. Да не забравиш да споделяш впечатления зиме, ще бъдат от полза за много хора, защото машината предлага доста за парите си. Със здраве да си го ползваш и да те топли много!
    Този пост е редактиран от rosswen; 14-05-18 в 16:55.
    stainway одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #975

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Мисля,че се вписва в моя интериор . Най се радвам на ДУ,което обменя информация с радиосигнал -поради формата на дневната нямам пряка видимост от дивана към вътрешното тяло и не можех да ползвам функцията I feel пълноценно . Сега си мери много точно в най-отдалечения ъгъл (където е и външна стена и най-студено). Иначе сега през нощта е 10-12 градуса и си топли он/офф, но го прави много незабележимо. След 6-7 месеца ще видим-ако стане въобще студено
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    jonny33, rosswen и Genadi80 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 65 от 111 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе