Страница 17 от 18 ПърваПърва ... 715161718 ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 267

Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #241

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Аз успях от раз без подобни простотии след 30 години стаж в пушенето.Подобни патерици, като ерзац пушене, са за вътрешно оправдание.Щом аз мога, може всеки.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #242

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    sony1
    Това, че си успял да откажеш цигарите, не се дължи на употребата на електронният им вариант, а на волята ти! За което приеми поздравления
    Не принизявай собственият си успех, като прехвърляш приноса за него върху предмет...

    Поздрави за всички отказали цигарите

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #243

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Успял си, защото си го искал, а не заради появата на "електроните" цигари.
    И преди тяхното "изобретяване" пушачите са се отказвали от тютюнопушенето.
    Но за "електронните" няма ограничения, мита, акцизи или поне доскоро. 100% химия, не плащат за отглеждане, сушене, стифиране, съхранение на растения и т.н.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #244

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    edi1

    Всеки е различен не се сравнявай с останалите. Един може едно друг може друго и тн.

    Затова има различни спомагателни средства за различните хора.

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #245

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Специално за цигарите си мисля, че всеки може, въпроса е дали наистина е решил да ги откаже.Обаче, всеки отказал ги, дали по един или друг начин заслужава сладолед за награда.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #246

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Абе нямаш ли мотивация и воля да направиш/ постигнеш нещо, не електронни, ами космически "патерици" да ползваш, все тая.
    Познавам хора, които са нямали пари за хляб дори, но за цигари винаги. И успяли да се откажат от пушенето без "заместители".
    Та имам представа за какво иде реч.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #247

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Бях пробвал хапчета, никотинови лепенки при мен ефект нямаше, със страшен зор изкарвах по няколко часа. При други хора тези варианти им помагаха.
    Единственото с което успях е ел. цигарата. Други пък с ел. цигара не им се получаваше. При всеки е различно.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #248

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Всеки експериментира с различни методи, но основната причина за успеха е в главата..

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #249

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    To винаги на първо място е главата няма спор, но желанието не винаги е достатъчно, затотова са и тези спомагателни "патерици" всеки да намери точния метод.
    Важен е крайния резултат другото е без значение.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #250

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Да споделя моя опит с ел. шит.В далечната вече 2000 г. ме оперираха от полипи на гласните струни.През 2016 минах на ел.Мешах аромати,правих намотки и наистина се бях се зарибил.Не знам от какви белодробни глупости умират в Хамерика,но при мен беше на обратно.Никаква кашлица,много въздух и тонус.Е да ,ама не,6-7 месеца след употреба ми се появи отново папилом на гласните струни .Последва нова операция и естествено захвърлих ел.шита.Сега пуша по 1-2 Кохиби на седмица,дебело,но голям кеф.Рецептата е да си дръпнеш няколко пъти и да си я прибереш в цилиндърчето до следващия никотинов позив.Естествено вечер с хубаво малко , единичен малц.

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #251

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Този, който е спрял цигарите с "патерици", страда, докато не пропуши пак. Или живее в непрекъснат страх да не ги започне отново. И страданието, и страха, разбира се, идват от главата. Тя трябва да вземе мотивирано решение, което пушачите бъркат с желание. Едно е да желаеш чаша студена вода, когато си жаден, друго е да си я налееш и изпиеш. Третото е да си а налееш, когато си жаден и да си я излееш на главата. То е да пропушиш, когато не си приемал никотин повече от 20 дни. Минал съм отдавна през ВСИЧКО това, затова се включих. То не бяха лепенки, антитаб и какви ли не прескъпи глупости през измъчените ми 13 години кариера на пушач.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #252

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Някои определят останалите от своята си камбанария което въобще не е правилно ! Различни хора различна психика.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #253

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Някои може, де да знам. Аз ги обиколих, и камбанарии, и катедрали и ракети. Бая се поизмъчих, докато ми просвента. От цялата петчленна група, която бяхме, трима успяхме.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #254

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Най пушещите страни по света


  18. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #255

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    НОВ АКЦИЗ ВДИГА ЦЕНАТА НА ЦИГАРИТЕ

    На електронните цигари, които са по безвредни от нормалните, акциза е по-висок и на всичкото отгоре се вдига с повече от този на нормалните.
    Ако наистина държавата я беше грижа - трябваше да намали акциза за електронните цигари и по този начин да стимулира хората да пушат тях, вместо по-вредните нормални цигари. Да, обаче не!
    Още ли вярвате, че държавата наистина е загрижена за здравето на нацията? Че иска да се ваксинирате за да спаси вашият живот? А животът на пушачите не е ли важен?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 18 ПърваПърва ... 715161718 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 26-10-13, 21:00
  2. AdSense ни прие при белите хора.
    От periel във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-08, 22:47
  3. Яке показва белите дробове на пушачите
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-07, 12:21
  4. IE - няма спасение от реклами...
    От The_UFO във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 19-01-04, 00:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе