Страница 7 от 18 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 267
Like Tree15Одобрявам

Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #91

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Тази батерия KR 808D-1, 380 mAh сигурен ли си че става за DSE801? И повече ли издържа от оригиналната за 801?

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #92

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Естествено, че не става без преходник. Както е естествено и че с преходник всичко става на всичко.
    Конкретно за 801 батерията -0 не мисля, че има по-здрава и добре направена батерия. Съветвам притежателите на 801 цигари да не експериментират с другио батерии, няма да намерят по-добра за тяхните атомайзери.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    2
    #93

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от BaHko_goTuHoTo
    Тази батерия KR 808D-1, 380 mAh сигурен ли си че става за DSE801? И повече ли издържа от оригиналната за 801?
    Батерията е за DSE901 Ето я. Мислех, че съм го написал достатъчно ясно, защото е в скобките след 901. Беше ми препоръчана от КрИс и съм много доволен, че го послушах.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #94

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здр. добре, че сте писали по въпроса за батерия 808D, за малко да си поръчам за 801 без преходник и щях да сбъркам. Крис, ти пробвал ли си батерия 808 с преходник на 801?

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #95

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    не

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    5
    #96

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от joro_bul
    Здр. на всички, днес направих нова заявка на Heaven и ме изненадаха с по-ниска цена на доставка. Предната ми бе 15 USD а днешната е 10.5 USD.
    Ако беше прочел по-внимателно в сайта им поради празниците 1 и 2 май, които тъй като тази година са събота и неделя, а на братята китайци им ги дават предишните 2 дни - 29 и 30 април, а при нас 1 ден да ни дадат след това го отработваме, да не говорим, че като е почивен ден дадения празник - забрави, та поради това, че поръчки се обработват и изпращат чак на 4 май, хората са достатъчно коректни да направят компенсация за подалите в този период заявки като им намалят цената за доставка с 30 %. А не, че по принцип е намаляла цената за доставка.
    Между другото имам излишни 2 шишeнца 10 мл. 18 мг течност Капучино, ако някой се интересува
    zhivko8@yahoo.com, 0894296334

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #97

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Явно съм чел м/у редовете.

  10. mantca
    Guest
    #98

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здравейте,искам да благодаря Крис за презентацията на е-цигарите,която много ми помогна в моя избор.Преди това ще ви кажа че 3 месеца се мъчих с Интелициг /заедно с жена ми/ купих 3 комплекта /сума пари/ и бях недоволен.Тези е-циг. ///ужасно ми е трудно да пиша/// си имат някакъв свой живот и като каже че ще си почива го прави независимо оттова че съм дръпнал 2 пъти./макар че това като че ли го правеше една от батериите но е съпер досадно/Та според мен това е за хора пъшещи 1 кутия за 3-4 и нагоре дни, или такива, които са твърдо решени да откажат цигарите независимо от трудностите с този модел./На жена ми и вършат работа/След прочетеното от Крис се спрях на DSE801 заради добрите показатели, но размера ми се видя ужасен.За това се спрях на JOYE V3.Поръчах от магазин е-пушачи на промоция /109лв/ + изпарител за 801.От 3 дни я пуша, СТРАХОТНА МАШИНА много доволен съм, доста удобен р-р и почти екстравагантен вид.СУПЕР Е. Изпарителя от 801 не става без ремонт. Скасих периферията му с 0,6-1мм за да не опира в дъното поради което недава контакт/тоива при 801 и 302 не се случва защото батерията се завива вътре в периферията/ и направих продълговат канал на средния полиус да пуска при дърпане.Това не го препоръчвам на технически неграмотни хора.Пушете си със стандартния 302 изпарител.Още 1-път БЛАГОДАРЯ и дано и аз да помогна на някой

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #99

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здр. колеги, заменям MLB, RY4 и Vanilia, всички са на 18mlg за 11mlg или 0mlg.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #100

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Мисля че имам MLB и RY4 0mg, ако решиш можем да ги заменим за 18.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #101

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ok, като идвам в София ще те търся на тел. за да ги заменим.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    2
    #102

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здравейте на всички!Отскоро се запалих по идеята за алтернативното пушене и от около месец пуша една цигара от тези най евтините китайчета по около 20лв.Сага ми предлагат модела който се продава в Метро и който ако не се лъжа е DSE901(поправете ме ако греша).Та въпроса ми е - ще усетя ли същественна разлика между двата модела?Благодаря предварително на отзовалите се!

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #103

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    В Метро се продаваше М401, който не е особено удачен модел, а не DSE901.

  17. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    2
    #104

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    благодаря за отговора!

  18. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    2
    #105

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Имам ментол 10мл с 11никотин,череша 10мл с 18 никотин и ванилия 5мл с 18никотин,като сам капнал по 5-6 капки от шишенце но неми допадат,та ги разменям за течност с тютюнев аромат с концентрация на никотин 18 или 24 или ги продавам за 20лв всичките.Телефона ми е 0898413221 може да се срещнем в софия след 18.00 часа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 18 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 26-10-13, 20:00
  2. AdSense ни прие при белите хора.
    От periel във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-08, 21:47
  3. Яке показва белите дробове на пушачите
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-07, 11:21
  4. IE - няма спасение от реклами...
    От The_UFO във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 18-01-04, 23:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе