Страница 15 от 18 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 267
Like Tree15Одобрявам

Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    5
    #211

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Иначе аз преди 2 год бях пробвал пак да ги спирам ама не успях с тия евтините мн бързо свършваше батерията и яко ми влизаше течност в устата и смърди на изгоряло неможе нищо да направиш само с егото имаше ефект но препоръчвам някаква да си сменяте волтовете и ватовете според мен де.

    - - - Обновено - - -

    По добре търси с поне 6месеца гаранция има ментета който се пребват за 2 дена мойта е менте ама за сега съм доволено от скоро я имам тогава не знаех не си погледнал хубаво незнам дали има право да поствам сайтове тук да не се сметне за реклама !

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    12
    #212

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от Zmax Виж публикацията
    - - - Обновено - - -

    По добре търси с поне 6месеца гаранция има ментета който се пребват за 2 дена мойта е менте ама за сега съм доволено от скоро я имам тогава не знаех не си погледнал хубаво незнам дали има право да поствам сайтове тук да не се сметне за реклама !
    Можеш на лично да ми пратиш линк ако имаш нещо конкретно предвид, ще ти бъдат благодарен.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1
    #213

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здравейте,
    Подариха ми ел. цигара - XEO PRO-V7.0
    Интересува ме някой има ли мнение за нея?

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #214

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    e_cig.jpg

    Вчера имах удоволствието да пуша от това електронно наргиле. Въпреки, че патрончетата бяха с 0мг никотин, вкусът беше впечатляващ.
    Определено интересна джаджа


  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #215

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Аз съм с изпарител Кайфун и батериен мод Вамо В2 ...като размер доста доближава това

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #216

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Аз съм с изпарител Кайфун и батериен мод Вамо В2 ...като размер доста доближава това
    Еее, трябваше да те разпитам за тоя Кайфун.
    Пак ме обхвана е-цигари модата и преди малко си поръчах торба части от китайски сайтове.

    Поръчах:
    Вамо V5, 2 батерии 18650, 2 батерии 18350,
    И Kanger T3D картомайзер с 15 различни реотанчета - 5 оргинални 1.5 ома, 5 неоргинални, мега, на 1.6 ома и 5 пак dual coil, неоргинални на 1.5 ома.

    Кайфуна нещо много профи и не ми се четеше за предимствата и обслужването му...

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #217

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    stenly, а какви течности изпаряваш?

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #218

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Скъпичък е да , братушките го измислиха но китайците го изкопираха и пуснаха евтин вариант който също върши работа. Отностно Вамо-тата ...един мой приятел от Варна, който се занимава с продажба на електронни цигари , беше тествал навремето Вамо вериси 1,2,3,4 и се оказа, че двойката отдава най-много ватове (без значение какво пише на дисплея).


    Отностно течностите , от няколко месеца съм с хоум мейд 12 мг никотин и лек лимонов вкус ...но ако ти хареса някаква течност и знаеш , че е хубава направо ме включи в доставката.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #219

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Имаш ми ICQ-то ...даже често влизам само и само да се подразним на тема телефони

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #220

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    На 5-цата на Вамото е хубаво, че може с 18650, с 1 или 2 18350. Та като решиш е по-компактно. А и не съм в час - пише, че на някои от по-старите версии не можели да се завиват големи картомайзери.
    Течности... направо не знам. В последно време ползвам евтини бази на Инавера и ги мешам с разни аромати, които купувах преди време от поляците ама... не знам, нещо не е от най-добрите варианти. Освен, че е евтино май друго предимство няма с тези домашни мешаници.
    Вчера като смукнах от наргилето оргиналната му ябълка... ами класи по-добро. И беше без никотин течността...

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #221

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Май да ...но аз в София не можах да намеря добри течности (без значение от цената) и за това минах на хоум мейд химия

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #222

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Кайфуна нещо много профи и не ми се четеше за предимствата и обслужването му...
    SQuape е много лесен за обслужване, можеш да го погледнеш. Оригиналът е швейцарски, а има и "клониран" на поносима цена.
    thumb_8530.jpg thumb_8531.jpg
    А има и нова версия вече SQuape R(eloaded)...

    SQuape

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #223

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от bestman Виж публикацията
    SQuape е много лесен за обслужване, можеш да го погледнеш. Оригиналът е швейцарски, а има и "клониран" на поносима цена.

    А има и нова версия вече SQuape R(eloaded)...

    SQuape
    Амии, сигурно, но аз доскоро си карах на атомайзери с вата и сега новите модели леко ме шашкат.
    Отиде за близките месеци - както написах по-горе, поръчах днес Kanger T3D, 2 картомайзера и 15 допълнителни глави, до края на годината ще стигнат.
    Трябваше нещо по-хубаво, но ме размързя да чета, основното в поръчката беше Вамото, реотаните само за допълване ги взех.
    ПП - Някой има ли едновременно опит с тези SQuape / Кайфуни в сравнение с T3D? Много по-зле ли е Kanger-a?

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #224

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Отново съм на вълна електронни цигари, от повече от два месеца не съм припалвал конвенционални



    Как се получи... ами както винаги - с нов хардуер, даващ значително по-добри резултати.
    С какво съм се обзавел:
    Новите тенденции при електронните цигари - SetCombG.com
    stainway одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #225

    Отговор: Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здравейте, не знам дали темата е актуална, но от днес и аз съм на "изпаряване"
    Много четох и пробвах на познати, които ползват отдавна подобни устройства, но не се реших веднага да започна с мод на sub.ohm ниво... В крайна сметка като за начинаещ взех Justfog Q16
    Justfog – JUSTFOG Q16 KIT
    Разбира се това е за начинаещи, но има регулатор на мощността, ползва 1.6 и 1.2 ohm глави...
    Първите ми впечатления са -wow нямам нужда от " нормални" цигари. Започнах с 11мг никотин и все още трябва да реша кой вкус да избера, но засега Virginia ми е фаворит


    П.П. Ползвам 100% VG биологични, немски течности-така поне се надявам да си спестя химията
    Преди много години се опитвах да пуша от първите електронни цигари, но ми предизвикваха дразнене на гърлото-предполагам от високото съдържание PG.
    Ако ми хареса "изпаряването" съм хвърлил око на този модел:
    https://www.joyetech.com/product/cuboid-pro/
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 27-12-18 в 23:52.
    kod одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 18 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 26-10-13, 20:00
  2. AdSense ни прие при белите хора.
    От periel във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-08, 21:47
  3. Яке показва белите дробове на пушачите
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-07, 11:21
  4. IE - няма спасение от реклами...
    От The_UFO във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 18-01-04, 23:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе