Страница 4 от 18 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 267
Like Tree15Одобрявам

Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #46

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ми ако не го искаш ми го продай едното. Ако ти се занимава да ми го пращаш по куриер. Давам 15 лв.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #47

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Благодаря за предложението, но предпочитам да я задържа - искам да имам някакви запаси, в случай че закъсам...

    Апропо, току що проверих - в Heaven Gifts има ванилия по 30 мл. всякакви никотинови концентрации... :-)

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #48

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Интересна оферта получих днес:

    We are one of the biggest manufacturer specialized in the manufacturing E-Cigs, E-Liquid in China. As for Eliquid, we have more than 80 kinds flavors for your reference. The price for e-liquid is as follows:

    5ML: Usd 0.8@

    10ML: Usd 1.2@

    15ML: Usd 1.75@

    20ML: Usd 2.35@

    30ML: Usd 3.0@

    50ML: Usd 4.8@

    500ML: Usd 48@

    1L: Usd 68@

    Това е от този сайт: www.ecigarettesales.cn

    Изглежда много зле и не работи както трябва ама цената на 1л течност е убиец.

    Дали да не се съберем за една обща поръчка и да рискуваме?

    Бях пуснал питане и в голямата тема в ХВБГ, защото там влизат много е-пушачи, ама на момчетата там не им допадна явно ниската цена, защото им подкопава новия бизнес и набързо ми затриха питанката
    Така че ако се събираме и организираме за 1 литър - ще трябва само оттук да се съберем.
    Другият проблем е, че ще бъде еднородна - само един аромат и една сила....

  5. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #49

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Аз съм съгласен.Само трябва да видим колко ще се съберем да се обсъди аромата и начина по който ще стане.Ама като гледам сме само 3-ма активни пушачи тук.Но мисля че сме достатъчни или най-много още един.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #50

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ами... сложна работа.
    Аз се старая да не пуша вече течности с никотин, а всички останали сте позелени пушачи и бичите на по-силни смеси все още
    Acimir също е навит на пробата, той е от пушачите на силна смес

  7. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #51

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Аз съм съгласен и на по-слаба каквато и да е. Другата седмица към 25-26 може да съм в София за около 2-3 дена. Апък ако нещо бързате давай номер на сметка на ЛС и да вкараме някой лев.Като се уточни по колко ще излезе на човек.Пък после ще му мислим как да го делим. Като гледам как ми върви 1-то 30ml вече е към края си за 3 месеца като се има предвид че около 2 седмици не съм пушил елекронната

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #52

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ами... от два дни съм се заканил да му пиша, ще взема утре да се стегна и да видя мога ли да го хвана китайчето на MSN и да обсъдим една 1-литрова пратка

    Ъпдейт

    Писах му на юнака, чакам оферта за 1 литър и друга за 20 шишета с различна течност по 30мл.

    Тук има малко информация за този доставчик:
    http://www.vapersforum.com/showthread.php?t=868

    Интересното е, че един от пичовете е написал в темата, че е пуснал линк за обсъждане на цените и доставчика в ECF - може би най-големия форум за е-цигари и темата му е била спешно забърсана, а той баннат от форума.
    Другото интересно е, че след като аз пуснах офертата в Hardwarebg.com бях спешно баннат, а офертата беше бързо, бързо забърсана

    В темата се споменават и други доставчици, продаващи на тези, а и на по-ниски цени.
    Трябва обаче да се сметне и $25 такса за плащане с PayPal или Western Union както и $40 за транспорт. Всичко общо ще направи около $133 - 193лв за 1 литър течност. Ако се купят и бутилки по окол 20 цента парчето - $7 още илиза, че за около 200лв имаш 33 дози. Или една 30мл бутилка трябва да излиза под 6.5лв.

    Ще пиша, когато ми отговори човека вече с конкретни цифри - дотогава гадаем.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #53

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здр. на всички, вчера ми дойде поръчката DSE801 с 4х 30гр. аромати и за сега нямам идея за колко време ще ми стигнат. Все пак съм в клуба на ел. цигарите от 1ден.

    Дори не знам кога и колко да слагам от капките. Взех си MLB 18mg/30ml, RY4 18mg/30ml, Kant 18ml/30ml и Dunhil 24mg/30ml. За колко време е това като доза, за да знам дали да влизам в общата поръчка?

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #54

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    120мл е доста течност.
    Аз в началото пушех по около 60мл на месец, сега, след 6 месеца пушене употребявам по 30мл. Това е разход при преминаване от кутия и половина цигари изцяло на електронна + някоя друга лула вечер за кеф.
    Според мен не ти трябва да се включваш - първо, имаш достатъчно течности за първо време, второ все още не си установил подходящия аромат и сила за теб.

    ПС - Имам един отговор с конкретни цени вече - изчаквам още от едно място да ми отговорят и ще постна накуп събраната информация.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #55

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    По колко капки и как да разбера кога да ги слагам?, че вече 24 ч. я ползвам и все още си дими.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #56

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    щом дими е добре - какво го мислиш...
    При първо пълнене събира около 30-35 капки. При докапване 20-25. За колко време ги пушиш - строго индивидуално.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #57

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ето и отговора на китаеца:

    Hello Kristian,
    Glad to get your reply.
    As for your order, the total cost is as follows:
    The cost of 1 liter elqiuid is Usd 68@
    The shipping cost by Hongkong EMS is Usd 84
    So the total cost is Usd 68+ Usd 84= Usd 152
    As for payment, we have Bank transfer, Western union and Paypal.
    As for shipping method, it is Hongkong EMS.
    If there is any problem or news, pls tell me freely.
    Thank you & Best regards


    Определено се е изхвърлил с цената на транспорта, но пак не е лошо положението. Какво всъщност излиза:

    1. Най-лошия вариант:
    Продължаваме комуникацията и Анди казва, че трябва да се доплатят $25 при плащане през PayPal - в темата към която съм дал линк по-горе пише изрично, че ги иска тези $25.
    Цената дотук става 152+25 = $177
    Ако ще се правим на бели хора, купуваме от Heaven Gifts примерно 33 празни шишета от 30мл по $0.26 + $6 транспорт за шишетата - $15
    Цената дотук става 177+15=$192
    Поради лош късмет ни пращат пратката на митница и плащаме ДДС върху цялата сума:
    Това може да е последния непредвиден разход. И с него цената става $192+20%ДДС = $230.4

    В резултат на това ще имаме 33 30мл шишета с течност, окомплектовани както трябва - все едно са купени от магазин на дребно.
    Или всъщност, в най-лошия вариант 1 шише 30мл ще ни излезе $7 или около 10лв и 20ст

    2. Най-добрия вариант:
    Плащаме по PayPal без доплащане и не спират пратката на митница.
    Купуваме от Хеажен Гифтс примерно 33 празни шишета от 30мл по $0.26 + $6 транспорт за шишетата - $15
    Цената става 152+15=$167
    Или всъщност, в най-добрия вариант 1 шише 30мл ще ни излезе $5 или около 7лв и 20ст

    Аз лично съм раздвоен. За търговец, продаващ шишето по 25-30лв офертата е идеална и няма какво да се мисли.
    За лична употреба като че ли клоня към това да продължа да си доставям малкото количества, които са ми потребни от изпитани магазини като Heaven Gifts, Healthcabin или Anycig. Аз ползвам по 1 - 1.5 шише на месец, от цялата история файдата е никаква.
    Естествено, в сравнение с цените в БГ фирмите, които предполагам сте наясно, че купуват по-евтино, отколкото ни предлагат на нас в момента разликата е космическа...

    Но аз лично предлагам да се придържаме към китайските магазини на дребно, предлагащи шише по $9, но за сметка на това удобно и разнообразно.
    Ако пичът беше сложил някаква нормална цена на транспорт от порядъка на $40... тогава имаше смисъл.


    Разбира се, ако някой продължи да иска да внесе голямо количество еднообразна течност ще му дам на ПМ всички координати на Анди и копия на раговора ни за да може да си поръча течност. Само се надявам да не я продава после на останалите балъци по 24лв, а да го прави за собствени нужси и за да помогне на познати...

  16. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #58

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ами като гледам най-лошия вариант май наистина не си заслужава много. С 2-я вариант се спестява почти наполовина но не е сигурен. Най-добре да не рискуваме наистина.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #59

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Имам едно предложение за замяна знам, че не му е тук мястото, но темата е специфична, а във форума влизат много малко е-пушачи, затова се надявам да ме извините:
    Минал съм през всички е-цигари, но по някакъв начин съм изпуснал 901... Пушил съм само такъв атомайзер, но с 905 батерия. А предвид добрите отзиви и по-малките размери ми се ще да пробвам.

    Предлагам ако някой иска да опита 801 да заменим по 1 брой нова батерия + 1 брой нов атомайзер + 5 празни филтърчета.

    Аз давам 801, а искам да получа 901.
    Зарядно - аз имам универсално за всякакви DSE батерии и не ми трябва. Ако потенциалният заменящ няма зарядно за 801 ще му подаря и 1 бр зарядно.

  18. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #60

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Аз не мога да ти помогна защото съм с 801 но отдавна се каня да те питам за тази 901. Интересува ме дали са различни резбите на батериите. Примерно Атомизатор за 901 дали ще стане с батерия за 801 и обратно. На пръв поглед не изглеждат много различни.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 18 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 26-10-13, 20:00
  2. AdSense ни прие при белите хора.
    От periel във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-08, 21:47
  3. Яке показва белите дробове на пушачите
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-07, 11:21
  4. IE - няма спасение от реклами...
    От The_UFO във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 18-01-04, 23:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе