Страница 9 от 58 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 861
Like Tree759Одобрявам

Вицове - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #121

    Re:Вицове - част 2

    Фирмено парти, маскенбал.
    Шефът идва с маска на вълк.
    Изпълнителната директорка идва с маска на лисица.
    Секретарката идва с маска на зайче.
    Системният администратор идва с маска 255.255.255.0

  2.  
     
  3. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #122

    Re:Вицове - част 2

    Парашутист-новобранец скача за пръв път. Лети надолу и радостно говори на колегите си по радиото:
    – Каква красота! Какво чувство за свобода! Каква гледка! Хората долу ги виждам дребни като мравки.
    – Дърпай шнура, бе! Това СА мравки!

  4. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #123

    Re:Вицове - част 2

    – Честито ново жилище! Чух, че си купил четиристаен апартамент...
    – Не точно – четиристенен.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #124

    Re:Вицове - част 2

    Как псува Стоичков след новото звание доктор хонорис кауза?

    - Алма ви Матерна!

  6. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #125

    Re:Вицове - част 2

    A tiny guy walks into a rough bar and sits next to a big, mean-looking biker. The tiny guy keeps eyeing the biker nervously, ordering drink after drink, gathering his courage. Finally he turns to face the biker, leans in, and whispers sheepishly, "Would you… Would you give me a blowjob?"
    The biker reacts with a fury - he punches the tiny guy in the face, throws him against the bar, and kicks him out the door.
    The bartender runs over. "Whoa!" he goes, "What the hell did that guy say to you?"
    "I don’t know," the biker goes. "Something about a job."

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    134
    #126

    Отговор: Re:Вицове - част 2

    Леля Добринка живеела в Люлин...за да и е гадно...Работела чааак някъде около завод Електроника пак за да и е гадно. За да е изтормозена и каталясала всеки ден. Най-често пазарувала от Кирков, за да мъкне по-дълго пазарските чанти и ....да и е гадно...
    Една мразовита ноемврийска вечер, леля Добринка вървяла, огъната като въдица, под тежестта на битейските къхъри, вятърът прежулвал лицето и тъкмо пресмятала колко сол ще трябва на туршията, когато от тъмното пред нея изскочили двама младежи.
    Пъпчиви, дрогирани и премръзнали...
    - Шшшш, краво! Ела ма!
    - Ела тука штиебамайката, дърта брантийо! - заговорили тинейджърите леля ти Добринка...
    Жената нищо не отвърнала само ускорила крачка.
    - Ама, краво, щи седна на лицето ма! Щъ ебъ в устата докат фръкнеш! Щъ изнасиля, к***о!
    - Ще смачкам, ма - заканил се през зъби по- едрия от двамата. - Щи потроша ребрата, щи права главата поликлиника, ма! Ела, ма, ела ти размажем тъпата мутра дебела.
    Леля Добринка спряла,осъзнавайки прекрасно, че с двайсетте кила зелки няма шанс да избягя.
    - Добре де, разбрах. Ти искаш да ме изнасилиш, а ти искаш да ме пребиеш, нали така? Айде помогнете на лелявиДобринка да качи зелето до вкъщи, ша ви сипя по една ракийка, ша ви резна по една салатка и кой за каквото е дошъл...Става ли?
    Тинейджърите се спогледали и веднага се съгласили. Нямали други ангажименти за вечерта и приели предложението, като веднага притичали да отменат с торбите уморената жена.
    Чичо Добри, съпруг на леля Добринка от 36 години, бил огромен, необезкосмен българин, който щом свършел работа в касапницата на пазара се отдавал на единственото си хоби - да прелива виното от дамаджаните по шишетата и обратно. Тъкмо се секнел в окървавената престилката/не я свалял и вкъщи/, когато се званнало на вратата. Чичо Добри заклатил сто и шейсетте си кила да отвори.
    - Добринке кви са тия двамата, ма? За кво не ме извика ми плащаш на хамали да ти качват зелето?
    - А тия не са хамали, Добри, не са. Ей тоя - казала леля Добринка , като посочила по-хилавия - иска да ме ебе, а другия - посочила тя по-ячкото момче- иска да ме пребие...
    Чичо Добри врътнал ключа и въздъхнал тежко. Хванал тинейджърите за яките и ги помъкнал навътре.
    - Тоя ли беше бияча? - попитал, докато засувал яката на едрия до задушаване.
    - Тоя...тоя, Добри...Каза, че ще ми скача на главата...
    Добри си поел дълбоко въздух и набил с цялата си тежест една глава на побойника. Младежът се свлякал в несвяст. Чичо Добри го вдигнал и започнал да го навива като персийска пътечка за пране. Скочил му веднъж трупешката и след като се уверил, че побойникът няма вече нито един здрав зъб, повикал с жест изнасилвача да го последва в спалнята.
    - Тоя ли беше ебача, Добринке?
    - Тоя...тояр Добри...Каза че таковаа...докато фръкна....
    Чичо Добри не казал нищо повече и директно засурнал обезумелия от ужас младеж към спалнята.
    По пътя, изпод престилката, измъкнал своя трийсе и един сантиметров ***, деформиран от вени и хематоми и започнал да го подготвя за предстоящата любовна игра... Тук е мястото да добавим, че главата на чичоДобревия *** била подобна на детска ръчичка стиснала портокал /както се казва/....
    Виковете, които се чували от съпружеските покои били ужасяващи. След двадесетина минути чичо Добри се показал зачервен и плувнал в пот. Огледал са за жена си и се провикнал:
    - Добринкееееее, я ми дай онова швейцарското ножче, дет ми го подариха кумовете, да цепна няколко сантима, че нищо не става!....
    Младежът изнасилвач през сълзи, със задавен глас, проплякал:
    - Чичо Добри, бе....чичо Добри.....Като човек ти се моля.....Нека опитаме още един път!!!
    vynsente одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #127

    Отговор: Re:Вицове - част 2

    Тиква и Физкултурник влизат в аптека.

    Физкултурника: Два капута.

    Аптекарят: Виждам, виждам. А нещо ще купувате ли?
    vynsente одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #128

    Отговор: Вицове - част 2

    Един пенсионер си карал ладата по жълтите павета. Точно пред БНБ чисто нов Мерцедес С класа се изпречил на платното на стареца. Дядото се опитал да го заобиколи - ляво, дясно, ляво и накрая се забил във вратите на луксозното возило. Слиза някаква мутра хваща дядката за ревера раздрусва го и казва:
    - Дядо, стар си да те бия ще ми издъхнеш в ръцете, затова трябва да ми платиш ремонта. Имаш ли 10 000лв?
    - Откъде с тази пенсия 150лв? Нямам пари !
    - Тогава деца имаш ли някои трябва да плати !
    - Имам син.
    - Какво работи ?
    - Дресьор на делфини.
    - Обади му се и ми дай да говоря с него !
    Набрал дядото сина си и докато каже "Ало" мутрата взел телефона и започнал:
    - Ей, дресьорчето на делфини, баща ти се вряза в мен пред БНБ и ремонта ми струва 10 000. Имаш 30мин. да ги донесеш иначе ти е спукана работата ! Разбра ли ме ?
    - Да, веднага - отвърнал човека.
    Не били минали и 10 мин. когато спрял един микробус от него излезли няколко човека с качулки и смазали мутрата от бой. След това го натъпкали в колата и му казали да се разкара.
    Един от тях свалил качулката отишъл при стареца и му казал:
    - Татко, колко пъти да ти повтарям, че не съм дресьор на делфини, а треньор на тюлени!
    vynsente и kalcheff1 харесват това.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #129

    Отговор: Вицове - част 2

    -добър ден. искам една фанта "ечемик"
    -ама господине, такава фанта няма
    -...така де... една бира.

    (поздрав за фантата )

  12. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #130

    Отговор: Вицове - част 2

    Блондинка си купува часовник, ама не със стрелки, че и е трудно. Среща я друга блондинка и я пита:
    - извинявай колко е часа?
    - двадесет и три и петдесет и три....
    - .... да бе да, сто.....
    vynsente одобрява това.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #131

    Отговор: Вицове - част 2

    човек не може да живее без сърце, далак, бъбреци, черен дроб...

    но очевидно повечето хора живеят без мозък
    vynsente одобрява това.

  14.  
     
  15. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #132

    Отговор: Вицове - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    човек не може да живее без сърце, далак, бъбреци, черен дроб...

    но очевидно повечето хора живеят без мозък
    ОПА

    сетих се как разказвахме на една изрусена позната вица "каква била разликата между 10 овце и 3 блондинки" - тя помисли, помисли, па отговори "пет?"

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #133

    Отговор: Вицове - част 2

    между другото точно днес, като казвах за пореден път лафа, се светнах, че всъщност без далак се живее, но цял ден не бях пред компютър да вляза да се коригирам, а сега вече е късно

    (предполагам по тази причина си болднал думата)

  17. SAGE
    Guest
    #134

    Отговор: Вицове - част 2

    Обява в блока:
    Уважаеми дами, моля, хващайте си любовници от квартала, че съвсем няма къде да се паркира!

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #135

    Отговор: Вицове - част 2

    Дядо Коледа към Снежанка:
    - Снежанке, искаш ли да те накарам да кажеш "Хо-хо-хо" на обратно?
    nedev одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 58 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Вицове
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 5
    Последно: 11-04-14, 15:09
  2. Тема за вицове!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-13, 20:22
  3. Вицове
    От Леголас във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 821
    Последно: 09-12-10, 13:53
  4. Не точно вицове...
    От Slero във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 31-12-02, 18:09
  5. IT-PC-Gamers вицове :)
    От DPetrov във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 24-06-01, 13:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе