Страница 55 от 84 ПърваПърва ... 545535455565765 ... ПоследноПоследно
Резултати от 811 до 825 от общо 1258
Like Tree198Одобрявам

Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #811

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    И трамваите ще им спират. "Общинар: СО се кани да закрие 5 трамвайни линии"

    Електроколици ще им купуват.
    justify одобрява това.

  2.  
     

  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #813

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне


  4. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #814

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне


  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #815

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Голяма лапачка ще падне за "нашите" фирми! Избори наближават...

  6. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #816

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне


  7.  
     
  8. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #817

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    боже, прибери си вересиите

    цената на ел.енергията, произведена от слънчева енергия може да бъде $5/квч, може да бъде $0.00001/мвч

    все едно да кажеш колко струва водата, която тече от чешмата

    водата, и респективно Е ел., поизведена от Е сл., са безплатни, като продажната им стойност се калкулира като оперативни разходи (заплата на поддържащия екип, метачката, която бърше фотоволтаика с парцал от прахта, заплатата на охраната и тока по оградата

    +

    направените разходи по изграждане на инсталацията!!!

    които са >>>>>> от оперативните!!!

    продажната цена на крайният продукт НЕ Е формирана пазарно, а е формирана като желание на инвеститора да избие инвестицията и да стигне до печалба за N години

    колкото е по-малко N, толкова цената е по-висока

    тази статия е чисто "дрън-дрън-пляс" за баламурници, ще ме извините за академичния език

    кокич, кажи какво ти е професионалното амплоа най-накрая, за да разберем веднъж за винаги в коя сфера да очакваме адекватни и смислени изявления!

    очевидно икономист не си, така че нека си спестим дискомфорта (ти - да се излагаш в сфери, които не разбираш, аз - да се успокоя, че не ми се налага да вървя след известен брой съфорумци и да обяснявам на останалите защо написаното от тях е глупости)

    виж ме мен: да си ме чул да коментирам нещо в климатиците и цикъла на карно? защото започна ли да се правя на разбирач в нещо, в което съм гола вода, задължение на истинските разбирачи е да ме унижат и свалят на земята

    затова не си го причинявам...

    --------------

    P.S. задача за домашно:

    каква е разликата между компонентите, формиращи цената на свинското, отгледано в свинеферми, и цената на уловената в океана риба?
    Lupus и teon харесват това.

  9. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #818

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Единствения дето пише и се обяснява си ти, ако не си забелязал. Майче не си. Намали малко обясненията, пък белкем научиш нещо ново.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #819

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Единствения дето пише и се обяснява си ти, ако не си забелязал. Майче не си. Намали малко обясненията, пък белкем научиш нещо ново.
    И аз! И аз! И аз!
    Колко пъти се е налагало да ти обяснявам, че "това, което виждате, не е това, което си мислите"? Ти не само не можеш да формулираш някаква своя теза в темите, които обсъждаме, но и не можеш да осмислиш прочетеното и да отделиш зърното от плявата!
    Лично аз бих предложил в правилника на форума да се запише, че пост, съдържащ само линк, без обяснения към него да се счита за спам и да се трие.

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #820

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    виж ме мен: да си ме чул да коментирам нещо в климатиците и цикъла на карно? защото започна ли да се правя на разбирач в нещо, в което съм гола вода, задължение на истинските разбирачи е да ме унижат и свалят на земята
    Ами комплекси...

    Иначе сме във форум и всеки може да споделя според разбиранията/знанията си! А това, че има такива като теб дето си мислят, че са специалисти би следвало да ни учат а не да обиждат и да показват колко са надменни... Ако искаш да се доказваш - подхода определено ти е грешен!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    И аз! И аз! И аз!
    Колко пъти се е налагало да ти обяснявам, че "това, което виждате, не е това, което си мислите"? Ти не само не можеш да формулираш някаква своя теза в темите, които обсъждаме, но и не можеш да осмислиш прочетеното и да отделиш зърното от плявата!
    Лично аз бих предложил в правилника на форума да се запише, че пост, съдържащ само линк, без обяснения към него да се счита за спам и да се трие.
    Айде и другия комсомолец да не остане по назад...
    justify одобрява това.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #821

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    отговор ангро:


    самият факт, че не коментираш по същество, а реагираш като ощипана монахиня, показва не само, че не разбираш написаното, ами и гордостта не ти позволява да го признаеш

    прочее, "комплекс" е точно обратното на това, което съм написал, а именно: отказ да се признае собствената некомпетентност и опит да се прикрие този факт (най-често с вербална агресия)

    оценка дали някой е специалист или не, се дава от други специалисти в същото поле, така че до момента, в който не стане ясно в коя сфера си ти, оценката ти не само на моята, но и на чиято и да било друга компетентност, има тежестта на цупенето на първолак

    а дали подходът ми е грешен, развивайки тези, които явно не можеш да осмислиш, доказва само твърдението ми, че не си икономист, следователно трябва да се въздържаш от коментари в областта, които допринасят само за олекването ти пред другите съфорумци

    "майче" се пише отделно: "май че"
    иначе е обръщение към майката

    ако някой се обижда, когато доказват, че свободно изказаните от него твърдения се базират на недостатъчни/погрешни знания, говори за неговия интелектуален, емоционален и поведенчески багаж, а не на доказалия погрешността на тезата му. явно вие сте били от ония ученици, които са обиждали учителите си, когато последните са развенчавали детските им погрешни тези, че например 2+2=5, метал и желязо са едно и също и децата не ги носи щъркелът...

    -----------------

    много труден ли се оказа въпросът за свинското и рибата, че се втурнахте да ми доказвате колко съм нискокачествен?

  13.  
     
  14. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #822

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Човек дето няма едно изречение без правописна или пунктуационна грешка ми дава акъли[emoji23][emoji23][emoji23]. Аре стига сте спамили, че ставате жалки.

  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #823

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Феар точно комплекси избиваш тук! Иди се доказвай сред твоите а не тук във форума сред невежите нам... Или викаш дай да смажа един двама дето не са в моята професия и се вихрят, че белким поне тук стана велик
    Ми велик си бе - споко...и все пак ние тук ще си пишем според възгледите, разбиранията а ти си се избивай комплексите не ни пречиш а и те разбираме! Пък може и да ни образоваш на нещо - добре ни дошло въпреки натриването на носовете ни...ще преглъщаме ще мрънкаме по малко ама ти си вожда нали така...Обаче как ще се разберете с другия вожд назидател Лупито не знам...

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #824

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    ..Обаче как ще се разберете с другия вожд назидател Лупито не знам...
    Това да не те притеснява! Когато мненията ни по даден въпрос се покриват или са близки се разбираме и с половин приказка. Когато се разминават - спорим, но със силата на аргументите. И това го правим доста преди ти да изгрееш тук.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #825

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Това да не те притеснява! Когато мненията ни по даден въпрос се покриват или са близки се разбираме и с половин приказка. Когато се разминават - спорим, но със силата на аргументите. И това го правим доста преди ти да изгрееш тук.
    Да си трая викаш пред старите кучета... Да падам ли за 10-20 колко искаш старши?

    Може би ще трябва някаква тема да си отворим за спора и най-вече непоносимостта между нас!
    Много ми е яко да те драча - честно луд си за връзване Лупи Феар не се връзва обаче...
    justify одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 55 от 84 ПърваПърва ... 545535455565765 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Глобалното затопляне май се отлага?
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 64
    Последно: 21-11-22, 13:24
  2. Отговори: 8
    Последно: 27-12-13, 19:35
  3. Panasonic CS/CU-YW9DKE - не работи на затопляне
    От aazen във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 0
    Последно: 08-09-09, 19:18
  4. Отговори: 43
    Последно: 24-04-07, 16:09
  5. Възобновяеми енергийни източници
    От TazmaniaK във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 35
    Последно: 11-10-06, 22:19

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе