Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 137

Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #16

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз съм на мнението на Докера, сиреч кажете ми кога и каде, за мен е без значение мястото, а по скоро компанията тъй като не съм ви виждал от много много време, и сигурно пак нямаше да ви видя, но добре че беше Слеро да ми каже че все още имам място сред вас, както и да е де, тъй като нямам време да следя форума значи нека като всичко се уточни да ми прати или мейл или да им се обади по АйСиКю да се разберем, за тези които го знаят и по телефона могат да ми се обадят



    <div align="right">Originally posted by Deadmaker*-*06/02/2004*:* 23:34:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Deadmaker, много ще се радвам да те видя и ще ти звънна да ти кажа къде и кога[]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #17

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    Ситуацията се очертава да бъде следната - Паля Черокито (защото Малоун категорично отказа да го возя в нещо друго). Тъй като ми е по път, минавам през Варна, грабвам Кайсо за ушите и го товаря в джипа заедно със знойната му блондинка. Отбиваме се в Русе и отвличаме Малоун със нас (защото без него - кой ще ни трови нервите по пътя [}] ) и отпрашваме към София.



    Остава само едно - да взема да купя преди това оня огромен звяр, защото без него нямам с какво лекотоварно средство да се предвижа [V] и ще трябва да чакам вие да дойдете по наблизо... [V]



    Профита желае приятно изкарване и отива да ридае на дивана ... [][V][][V][][V][][V]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #18

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    Споко:-) Ще дам ключовете за моя Опел Рекорд Олимпия 66 на Малоне да ви докара.Може само да се наложи да напомпите гумите, да сложите двигател и скоростна кутия и евентуално да го пуснете в движение милия[:D]



    Малоне , класическата ми лимузина се намира в оня двор зад блока (знаеш кой:-)). Вземи някой по здрав юнак да помага за помпенето и моля те не звъни на паяка!!!:-) Едва съм го увардил до сега паметника му неръкотворен:-)))))))))

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #19

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    Значи засега идват:

    Fori

    Dockera

    Gadget

    Lupus

    Sunny

    Deadmaker

    glarus 2-ма

    Slero

    Legolas?

    Deathknight?(да оздравява бързо!!!)

    Kafka?

    Strah?

    За последните изброени не съм сигурна, затова съм го писала с въпросителна. Има само един малък проблем и ще помоля Fori или Deathknight да се свържат с мен в ICQ.


  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #20

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    ”Леголас?”

    Леголас - да, ако е в София! (Живея на 200 метра от Лъчони - грях ще е да не дойда)

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #21

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    Бройте ме и мен.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #22

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    Слънце, как да стане да бъда в София в 19.30 ...

    Верно е, че целия спорт е под капака на колата ми [знаеш я []] но все пак в 17.30 свършвам работа.

    А ако закъснея, някой друг ще се насади до тебе ...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #23

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Слънце, как да стане да бъда в София в 19.30 ...

    Верно е, че целия спорт е под капака на колата ми [знаеш я []] но все пак в 17.30 свършвам работа.

    А ако закъснея, някой друг ще се насади до тебе ...



    <div align="right">Originally posted by Malone*-*08/02/2004*:* 15:37:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">]

    Излизаш малко по-рано от работа, слагаш нитроглицерин в мотора, закъсняваш 1 час и имаш мястото до мен[:D][][]

  11. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #24

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    нали ще е в лъчони да не се объркам нещо

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #25

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Слънце, как да стане да бъда в София в 19.30 ...

    Верно е, че целия спорт е под капака на колата ми [знаеш я []] но все пак в 17.30 свършвам работа.

    А ако закъснея, някой друг ще се насади до тебе ...



    <div align="right">Originally posted by Malone*-*08/02/2004*:* 15:37:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Природата не търпи празни пространства...

    Ще се възползвам от близката си позиция.

    Ако не искаш да закъснееш пoлзвай рецептата на Sunny.... 400gr TNT. Mного са компактни.[B)]

  13. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #26

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    Е, който е близко, ще ходи, който не е, ще пасува... Следващият път - "Куба Либре" в Люлин, намира се до "Оазис". Приятно прекарване :-))

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #27

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    то да ти кажа до Люлин малко трудно ще се навият хората

  16. Gadget
    Guest
    #28

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    Аре бе дупета, стегнете се.... Тва ми е близко - идвам, тва ми е далече - не мога. Само в квартала ли си пийвате с приятели?



    Егати застреляния форум... напрамо ме е срам от някои изказвания... Ей го, Malone има стимул за жена и с чартъра ще дойде от Русе, а тук софиянци се правят на много важни. "Щом е близко, идвам, че да мога да се прибера".... СПОКО, ако някой не може да се прибере на два крака, ще го приберем на четири. Форумът е за това, да си помагаме... Айде да видим колко ще се съберем? Ако сме под 30 (колко малко звучи), ще... айде, че има малки деца

  17. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #29

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    проблема е само да не попадна пийнал на хитар таксиджия, че си **** ****** ама ко ина кого ще стана ясно след това иначе от лъчони до нас ми е 2 часа пеш не е толкова страшно

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #30

    Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">проблема е само да не попадна пийнал на хитар таксиджия, че си **** ****** ама ко ина кого ще стана ясно след това иначе от лъчони до нас ми е 2 часа пеш не е толкова страшно



    <div align="right">Originally posted by glarus*-*08/02/2004*:* 22:31:44</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Пасейки, пасейки по околомръсното все ще стигнеш.... А може и някой 111 да се смили и да те вземе, ако обещаеш да не оставяш изпитото на задната седалка...

    Кажи къде да кача менюто на пицарията - сканирано в .pdf за сведение на непосветените?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Lyon-Sofia
    От fanta orange във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 02-02-07, 01:44
  2. UDO@Sofia
    От Ghost във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 28-05-04, 14:07
  3. Снимките от срещата в O! Шипка
    От DeathKnight във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 15-02-04, 19:02
  4. Sofia-Lan v Drujba-2
    От gkirev във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 21-11-02, 09:24
  5. job in sofia ?
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 13-10-02, 01:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе