Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 42 от общо 42
Like Tree1Одобрявам

Проточен бойлер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    21
    #31

    Re:Проточен бойлер

    Да бе да друг път! То ако така ставаха нещата! Много неща не са ти ясни драги. Прочети добре какво пише в договора с ЕОН първо ако изобщо си към тях и после пиши тука, че предпазителя бил тяхна собственост и аз не съм можел да го сменям. Такива като теб много стриктните и честните не го сменят защото вярвате на глупости и приказки. Но ако прочетеш договора и ще разбереш какво точно не можеш да сменяш само. Пък за затвора ако се вкарваше така лесно както ти ме изкара, че вече съм бил за там, то тогава досега колко хора трябваше да вкарат там, сигурно и теб самия. Кой те знай и ти какви си ги вършел. Честна калудке!

  2.  
     
  3. Egu
    Egu е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    352
    #32

    Re:Проточен бойлер

    Абе ти вече на всички си ясен вече, ама само да не се подлъже някой да те послуша.

  4. Banned
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    21
    #33

    Re:Проточен бойлер

    Така ли и с какво лъжа аз? Какво съм излагал до момента? По скоро ти завиждаш и те е яд, защото нямаш пари да си купиш този скъп бойлер и затова пишеш такива глупости тука!

  5. Egu
    Egu е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    352
    #34

    Re:Проточен бойлер

    Няма причина да ти завиждам. Моят е доста по-икономичен и евтин от твоя и също създава комфорт в банята. Не че ти лъжеш, а друг да не се излъжи по твоите приказки. Ти ако искаш си тегли кабел от ТЕЦ Варна ако искаш, но не съветвай и другите да правят това.
    nikolov333 одобрява това.

  6. Banned
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    21
    #35

    Отговор: Проточен бойлер

    Айде другари аз още продължавам да си имам моя си Немски проточен бойлер Stiebel Eltron и си го ползвам без никакъв проблем със сменен предпазител и т.н.. И никой досега никакъв проблем не ми е направил за нищо. Нали си плащам изразходената енергия, а не е крада така, че не виждам какъв е проблема. Само се чудя къде отиде от тука "честната калудка от горната махала" дето много и знаеше устата по отношение на закони и правила. Търсим е сега вече да и дадем медал за честност и ще е изпращаме да работи на доброволни начала към Енерго-Про без да и плащат. Хаха.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    156
    #36

    Отговор: Проточен бойлер

    Цитат Първоначално публикувано от 860201 Виж публикацията
    Айде другари аз още продължавам да си имам моя си Немски проточен бойлер Stiebel Eltron и си го ползвам без никакъв проблем със сменен предпазител и т.н.. И никой досега никакъв проблем не ми е направил за нищо. Нали си плащам изразходената енергия, а не е крада така, че не виждам какъв е проблема. Само се чудя къде отиде от тука "честната калудка от горната махала" дето много и знаеше устата по отношение на закони и правила. Търсим е сега вече да и дадем медал за честност и ще е изпращаме да работи на доброволни начала към Енерго-Про без да и плащат. Хаха.
    Теб да не би да са те изписа ли вече?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #37

    Отговор: Проточен бойлер

    Към цифрите: Бачка ли бойлера още?

  10. Banned
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    21
    #38

    Отговор: Проточен бойлер

    Е нали ви написах, че си работи идеално! И се наслаждавам на неограничен ресурс от топла вода целогодишно. Дори и пари ми спестява, тъй като се води енергоспестяващ. Честната калудка обаче няма пари да си купи такъв бойлер и сега не вярва на нищо и пиши тука само глупости. Хаха.

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #39

    Отговор: Проточен бойлер

    Къде беше толкова време?!? Да не би да си е седял бойлера неизползваем?

  12. Banned
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    21
    #40

    Отговор: Проточен бойлер

    В банята ми си стоеше и го ползвах през цялото време, просто сега реших да вляза тука и да видя какво става с тази статия за този бойлер и да подразня някой пишман инженери тука....

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    156
    #41

    Отговор: Проточен бойлер

    Цитат Първоначално публикувано от 860201 Виж публикацията
    В банята ми си стоеше и го ползвах през цялото време, просто сега реших да вляза тука и да видя какво става с тази статия за този бойлер и да подразня някой пишман инженери тука....
    Ха,ха пишмана си ти и те оставам да си се дразниш сам

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    21
    #42

    Отговор: Проточен бойлер

    Че кое ми е пишманското? Аз пиша само истината и реални неща! Посочи кое не е истина или лъжа да видим? Аз обяснявам как ако някой човек иска да си купи ефективен проточен бойлер, който да му осигурява топла вода и през зимата, а няма възможност да си пусне трифазен ток, то може да си купи този модел бойлер и като направи това, което съм направил аз ще се наслаждава на топла вода без ограничение целогодишно.
    Сега това, че ти си “честна“ калудка и не искаш да правиш такива неща си е твоя работа. Но който иска нека знае как става бе. В крайна сметка аз не карам хората да крадат ток, а нещо съвсем друго и нормално.
    А и между другото ВЪН ЕНЕРГО-ПРО!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. проточен бойлер Под мивка
    От get във форум Бяла техника
    Отговори: 11
    Последно: 06-03-15, 23:17
  2. Газов проточен бойлер
    От svkap във форум Отопление
    Отговори: 2
    Последно: 11-02-15, 23:04
  3. Проточен бойлер Siemens DH12400
    От Julian във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 5
    Последно: 01-11-11, 21:38
  4. Проточен или малолитражен бойлер?
    От Nustradin във форум Бяла техника
    Отговори: 10
    Последно: 28-10-07, 14:55
  5. Проточен бойлер?
    От sanita във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 10-09-06, 19:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе