Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Резултати от 121 до 128 от общо 128

за форума

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #121

    Re:за форума

    IT тематиката не е увяхнала Вълчо, пък за умиране още повече.
    Гледам, че и доктора го е написал преди мен.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #122

    Re:за форума

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    IT тематиката не е увяхнала Вълчо, пък за умиране още повече.
    Гледам, че и доктора го е написал преди мен.
    Тук спор нямаме нито с теб, нито с него. Тя не е умряла, но отдавна не е "топ темата". Компютъра и Интернет от нещо ново, екзотично и непознато се превърнаха в масово използвани инструменти за всички хора на интелектуалния труд. За още по-голям кръг от хора те бяха и си останаха средство за забавление и запълване на свободното време. Сериозната дискусия за най-новото в хардуера и софтуера остана само в кръга на ИТ специалистите. Горе долу така стана и с форумите и темите за телекомуникации. Докато GSM телефоните навлизаха масово, за тях се пишеше много. Сега, когато всеки ходи с по два-три телефона в джоба интереса спадна. Какво щеше да стане със Сетком, ако не се пренасочваше към "новата злоба на деня"? Опитайте се да си отговорите логично и честно на този въпрос?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #123

    Re:за форума

    Доста от хората интересуващи се от ИТ бяха прогонени от отношението на "лаиците" с Общите приказки и срещите и почерпките. Вярно е, че и броя на ИТ-тата донякъде намалява. Но остана незапълнена ниша и нужда от каквито и да е "специалисти", за да има някакъв облик форума. Важно е да има нещо свързващо между потребителите. Защото само общите приказки и уговаряне на срещи и почерпки, няма как да просъществува много дълго време. "Климатиците" просто запълниха празнината от смислови теми и съдържание. И те се поизчерпаха, но броя на битовите уреди е толкова голям, а и ползвателите са много повече и не компетентни, че трудно може да бъде задушен. Аз за това казвам, че разбирам еволюцията на Сетком. Нормално е специализираните форуми да намалят своя брой. Ще се запазят само няколко с достатъчно на брой активно интересуващи се потребители. Проблемът е в несъответствието www.setcom.bg и http://forum.setcom.bg/ . Така поне го виждам аз.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #124

    Re:за форума

    Аз все пак да питам - кога ще има нови теми че тази вече ме дразни много
    не мога да си вляза в съобщенията освен ако не искам да напиша на някой ПМ ил иако дуг ми е пратил?

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #125

    Re:за форума

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    ....
    не мога да си вляза в съобщенията освен ако не искам да напиша на някой ПМ ил иако дуг ми е пратил?
    Как така не можеш? Горе в ляво, където пише Здрасти Техно не ти ли излиза броя на съобщенията? Като чукнеш върху тях трябва да ги видиш всичките. Да не ти е препълнена кутията?

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #126

    Re:за форума

    Техно още не се е освестил от Триф ... Свети Валентин де ...

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #127

    Re:за форума

    Със съобщенията проблем няма но и аз бих се зарадвал на някоя друга тема... по-тъмна по възможност.

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #128

    Re:за форума

    На тъмна тема със светли букви не бих се разсърдил и аз.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Подобни теми

  1. Бисерите на форума :-)
    От gnf във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 21-01-14, 13:58
  2. Чат към форума
    От turist във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 02-03-10, 03:03
  3. Дарения за форума...
    От kod във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-08, 10:06
  4. Дарения за форума...
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-08, 10:06
  5. Как да търся във форума?
    От ivankrivodol във форум За Форума
    Отговори: 11
    Последно: 19-09-06, 02:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе