Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 128

за форума

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #16

    Re: за форума

    Този форум никога не е бил и никога няма да стане дъра-бъра, това никой няма да го допусне. Погледнете съотношението на сериозните теми и дъра бъра. Който има нужда от помощ за нещо сериозно влиза тук и пише и му се помага. Е какво, че има теми, които не са компютърни? Нещо пречат ли на някой? Ако пречат просто да не ги чете. Аз съм много против хората, които само се заяждат и затова влизат тук - именно те създават някакво напрежение и за тях гласувам с 2 ръце да се взимат строги мерки. Обаче не виждам нито да е западнал форумът, нито да е в криза! От всички форуми в които съм влизала досега тук съм получавала най-ценна помощ и съвети, да не говорим колко интелигентни и свестни хора пишат тук. Заради няколко заяждания и разводнявания на теми не може да се съди за общото ниво на форума!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #17

    Re: за форума

    Заяждане: уважаема Sunny, самият факт, че ровиш в тема от преди седмица, дет на всичкото отгоре беше и скрита (яко цензурирана) за 4 дни, и която е пусната по повод другата (тогава) скрита Тема , говори че малко или много не си в час със нещата, най-малкото си изтървала последния месец че и повече (навярно заради сватбата).
    Таааа, малко 'немодераторски' звучи "Ако пречат просто да не ги чете." и "Като не ти изнася - не влизай". Точно заради такива надменни реплики си отидоха стойностни хора, дето и на теб нееднократно са помагали и то не в Дъра-бъра.
    Край на Заяждането

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #18

    Re: за форума

    Борбата иска жертви....

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #19

    Re: за форума

    Не сте прави. Форума все още е с ИТ насоченост, я в тая тема що писане се изписа за странно неработещите мрежи Black Adder и за нечетящи CD-та http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32090.0.html

  6. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #20

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от tana
    Не сте прави. Форума все още е с ИТ насоченост, я в тая тема що писане се изписа за странно неработещите мрежи Black Adder и за нечетящи CD-та http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32090.0.html
    мдааа


  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #21

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Нищо си му няма на форума, само дето летните жеги малко вдигнаха градуса и в него
    Може и да не срещне всеобщо одобрение мнението ми, но точно тези, които напуснаха - лично аз не съм виждал от тях помощ по IT въпросите, когато съм се нуждаел.
    .................................
    Няма незаменими хора, а и постоянно се регистрират нови членове, както каза и Ru-boy...
    E на това му се казва модераторско изказване! И винаги трябва да се цитира началника (админа)!

    Дано не се лъжа, но ми се струва, че все повече празните приказки взимат връх.... Псевдоактивност в "ширпотреба" теми, по десетина на ден... и напрееед!

    Явно това се толерира....

    И да уточня - месеци наред в началото само четях, не смеех да се обаждам за щяло и нещяло, просто ей така, да трупам бройка.
    И си мисля, че ако всеки спазва това (неписано) правило, всочко ще изглежда много по-добре!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #22

    Re: за форума

    boishin v golqma greshka si no ne mi raboti kirilicata, za da ti go razqsq.
    Shte si zapazq pravoto za po-kysno.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #23

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Заяждане: уважаема Sunny, самият факт, че ровиш в тема от преди седмица, дет на всичкото отгоре беше и скрита (яко цензурирана) за 4 дни, и която е пусната по повод другата (тогава) скрита Тема , говори че малко или много не си в час със нещата, най-малкото си изтървала последния месец че и повече (навярно заради сватбата).
    Таааа, малко 'немодераторски' звучи "Ако пречат просто да не ги чете." и "Като не ти изнася - не влизай". Точно заради такива надменни реплики си отидоха стойностни хора, дето и на теб нееднократно са помагали и то не в Дъра-бъра.
    Край на Заяждането
    Black Adder прав си затова, че все едно по какви причини не съм могла да следя ежедневно темите. Но след като има тема, по която имам мнение, ако ще и отпреди месец да е, колкото и да е модерирана, нямам ли право да пиша в нея? Може би темите имат някаква давност, тоест пишеш ли в една тема след 1 седмица, значи нещо не си в крак с нещата и нямаш право на мнение?
    Ако поне малко ме познаваш никога няма да кажеш подобна глупост, че се държа надменно. Мисля, че е предлено ясно в какъв смисъл съм го казала. Ако мен не ме интересува примерно темата "Изграждане на мрежи и ...." аз просто не я чета. Точно това имах предвид. Когато един форум се посещава от толкова много хора, никога няма всички да бъдат удовлетворени. Всеки човек има свободата и правото си да избира къде да влиза и къде не, какво да чете и какво не. Но не може да налага на другите хора горепосочените неща. Моите уважения към те и приноса ти към форума, не искам да се заждам с теб, нито да се оправдавам, защото в крайна сметка всички сме тук да си помагаме и да споделяме опитаси ,а и от време на време по някоя студена бира да изпием.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #24

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от fanta orange
    да бе,аз темата за климатиците не я изпускам никак!
    Ти нали нямаше да се връщаш, малко като стилиян петров в националния отбор ставаш а

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #25

    Re: за форума

    Моля не се заяждайте.

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #26

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от fanta orange
    да бе,аз темата за климатиците не я изпускам никак!
    Изпускаш основната нишка на разговора. Поне едно да беше сложил...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #27

    Re: за форума

    Хората забравиха да си помагат в този форум.. Тъжен факт, но факт. Мнозинството си изопачи виждането за нещата тук и освен, че стана говорилня, форумът се превърна и в своеобразна боксова круша за тези, които не са на кеф, имат някакви комплекси, спали са лошо или просто природата ги е ощетила откъм личностни и умствени качества. Отделно, че потребителите, които все още са верни на каузата му, не могат да озаптят останалата част от пребиваващите враждебно настроени особи, нито пък модератори/администратори са в състояние да възстановят положителната нагласа у пишещите, както и добрия дух на взаимопомощ и любознателност, с които, предполагам, е стартирал и се е издигнал във времето Сетком.
    Най-краткото възможно определение, което мога да дам на проблема тук се изчерпва с една-единствена кратка фраза: масова несериозност и немърливост, трудно преодолима и трудно компенсираща се от усилията на малкото "качествени" потребители.
    Резултатът е една дума: Жалко.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #28

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от boishin
    E на това му се казва модераторско изказване! И винаги трябва да се цитира началника (админа)!
    Boishin, ако се замислиш - това говори добре за организацията на форума. Представяш ли си що за форум е когато модове и админи публично се хващат за гушата? Не че тук не се е случвало, но е много рядко и между другото това е една от много добрите страни на този форум. Както беше писал преди време Skynet: "модератор модератору око не вади"

    Относно псевдоактивността, шир потреба темите и въобще нивото на форума: то се определя от самите нас - от теб, от мен, от всички нас, които пишем тук. Ако не сме доволни от нивото, за което всеки има личен принос - няма какво да го коментираме, защото сами сме си виновни. Кому е нужна самокритиката в случая и най-вече - какво ще се постигне с нея? Безсмислени спорове, не е ли така? Тази тема не е довела до нищо добро дотук и си е чисто дъра-бъра и то негативно.
    Ако нещо пречи на форума, то това е негативизма в постовете. Какво толкова има, да не би имане да си делим?

    Аз лично ще се радвам всички ние да бъдем по-позитивни, да пишем за хубавите неща. Да влизаме тук с добро чувство, да стоим далеко от критики и самокритики.
    Ето една актуална глава от форума - "Хоби и свободно време" стои почти непипната. Сега е сезона на отпуските, всеки мисли къде може да отиде, търси отзиви. Там, в тази тема поне (ако не в IT темите) да пишем впечатленията си или препоръките за места за почивка е много по-помагащо за всички нас, отколкото да си търсим взаимно кусурите и да се нервим в нищо непомагаща тема.


    Р.S. Fanta orange например да драсне едно есе за Лазурният бряг или за това как се взимат билети за Айфеловата кула без да се чака ред на опашка! А MrMyr да опише достойнствата на северното ни черноморие пред южното. Ето как форума става помагащ

  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #29

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от fanta orange
    P.S.
    Скоро ще отскачам до Ница за няколко дни ,ако искаш мога да ти пратя снимки,и да ти разкажа как е минало,но не се надявай да пусна тема за Лазурния бряг.
    Да не забравиш да направиш снимки и да ги качиш някъде, за да ги видим и ние.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #30

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Boishin, ако се замислиш - това говори добре за организацията на форума. Представяш ли си що за форум е когато модове и админи публично се хващат за гушата? Не че тук не се е случвало, но е много рядко и между другото това е една от много добрите страни на този форум. Както беше писал преди време Skynet: "модератор модератору око не вади"

    roumen68, явно не си ме разбрал... не съм споменавал нищо за модератори и админи да се хващат за гушите, нито пък че във форума има всякакви ширпотреба теми.
    Прочети пак поста ми и може да се сетиш какво имам предвид.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Бисерите на форума :-)
    От gnf във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 21-01-14, 13:58
  2. Чат към форума
    От turist във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 02-03-10, 03:03
  3. Дарения за форума...
    От kod във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-08, 10:06
  4. Дарения за форума...
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-08, 10:06
  5. Как да търся във форума?
    От ivankrivodol във форум За Форума
    Отговори: 11
    Последно: 19-09-06, 02:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе