Страница 10 от 68 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 1012
Like Tree141Одобрявам

Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #136

    Отговор: Re: Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Не откривам настройка и има ли я как да виждам отговори на моите публикации както имаше в предния вариант на форума. Малко е лутане докато открия някой писал ли е в тема която съм коментирал. Мерси.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #137

    Отговор: Re: Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от blekota Виж публикацията
    Не откривам настройка и има ли я как да виждам отговори на моите публикации както имаше в предния вариант на форума. Малко е лутане докато открия някой писал ли е в тема която съм коментирал. Мерси.
    https://forum.setcombg.com/%D0%B7%D0...%80%D0%B8.html

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #138

    Отговор: Re: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    При мен препратката горе "Нови постове" изчезна. Сега вече е абсурд да търся в коя тема е писано и в коя не. Без "Нови постове" просто няма смисъл....

    ПС. Оправих се. Извинявам се за ОТ!
    Този пост е редактиран от tony34al; 22-09-12 в 08:23.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #139

    Отговор: Re: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Горното меню е променено и препратката нови постове е сменена с бутона Какво ново?
    Освен нови постове, тази секция има следните търсения:

    • Нови постове - показва новите постове спрямо конкретната потребителска сесия. Работи за 10 дни назад - тоест, ако не си влизал 8 дни ще покаже висчко ново от последното ти влизане. Но ако не си влизал от 12 дни - ще покаже новите теми за 10 дни, а не за 12 дни. Мисля, че 10 дни е достатъчно дълъг период, по-натам може би ще бъде намален на 7 дни.
    • Постовете днес - показва постовете, които са написани днес, без да се съобразява с конкретната сесия на потребителя и кога е влизал
    • Нови съобщения на групата - показва съобщения в групата, спрямо последното посещение на потребителя
    • Нови събития - показва нови събитоя от календара, , спрямо последното посещение на потребителя
    • Маркирай форумите като прочетени - маркира всички постове във форума като прочетени за конкретната сесия на потребителя


    В главното меню Форум има секция:
    Потребителска активност - тя показва не само новите постове, а и всякакви други действия във форума накуп - нови албуми, добавени снимки в новите албуми, потребителски съобщения, коментари за профили и други. Този тип търсене не е обвързано с конкретна потребителска сесия, а показва действията във форума за период на време назад.

    Също така, има дублиране на секцията нови постове.

    Добавена е Ajax функционалност, която с цифри пред Нови постове ви показва колко нови поста има от последното ви посещение и в колко теми са тези постове. Форматът е:
    5 | 3 - 5 нови поста, които са направени в 3 теми.




    Всяка от опциите има своето приложение и удобстов в конкретна ситуация и в комбинация с:
    Как да виждам теми, в които съм писал и има нови отговори?
    покрива всички възможни варианти и желания.


    С това, поне на мен ми се изчерпват идеите за добро и удобно оформяне на менютата.
    Ако имате идеи - вие сте на ход да ги споделите.

    Ще помоля само, преди да пишете да отделите време да използвате сегашната функционалност и чак след това да предлагате нововъведения.

  6. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #140

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    На какъв принцип се определя колко реда е подписа? Единственото което се опитвам да направя е да изтрия html символите за нов ред и получавам
    • Your signature contains too many lines and must be shortened. You may only have up to 1 line(s). Long text may have been implicitly wrapped, causing it to be counted as multiple lines.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #141

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Не съм настроил добре подписите за момента - ще променя настройките, ограниченията и възможностите в близките 2 седмици, така че те съветвам да не си губиш времето сега, а малко да изчакаш и след петнайсетина дни ако не се е оправило - пак да пишеш за да ме подсетиш

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    7
    #142

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    На мен не ми работи оригиналния акаунт, който ползвам от много години и трябваше да вляза с ФБ. Не мога и да си възстановя паролата по някаква причина.

  10. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #143

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Пак съм аз, с анкетите.
    Няма ли възможност да се вкарат едни grid-ове, както в WinRar, например, за да се проследяват по-лесно резултатите? На широкоекранен монитор ми се завива свят докато видя срещу даден избор колко гласа има.
    Прикачвам пример.

    grid_lines.jpg

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #144

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Да, разбирам. Не е удобно на голям дисплей.
    Това трябва да е относително лесно, някаква модификация в стила, но просто към момента имам по-съществени задачи, а почвам и да изпушвам.
    Записвам си в ту-ду листа, но както го виждам - след около месец ще му дойде времето
    Другият проблем е, че дотогава мога да забравя, така че - пиши отново ако не се оправи в близките седмици до месец...

  12. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #145

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Хе-хе, добре. Ще се радвам да бъде оправено.
    Не взимай толкова присърце всички request-и, недоволни винаги ще има. Форумчето е супер.

  13. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #146

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Изглежда сме се сдобили с нещо като репутация.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #147

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Да, форума има вградена система за репутация.
    Всички импортнати потребители са низвергнати, защото започват от 0
    А новорегистрираните получават 10 точки хендикап

    Но... в никакъв случай не бъркай репутациуята с това, което получи преди малко...
    Това е система за административни наказания, която смятам, че ще върши отлична работа...
    Не мисля, че е необходимо да я тестваш и да проверяваш как действа, когато точките набъбнат.

    Конкретното наказание само по себе си не ти влияе по никакъв начин и ще се нулира след определен период. Би се задействало само ако се сумира към други.

  16. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #148

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Да, форума има вградена система за репутация.
    Всички импортнати потребители са низвергнати, защото започват от 0
    А новорегистрираните получават 10 точки хендикап

    Но... в никакъв случай не бъркай репутациуята с това, което получи преди малко...
    Това е система за административни наказания, която смятам, че ще върши отлична работа...
    Не мисля, че е необходимо да я тестваш и да проверяваш как действа, когато точките набъбнат.

    Конкретното наказание само по себе си не ти влияе по никакъв начин и ще се нулира след определен период. Би се задействало само ако се сумира към други.
    Не знам какъв ефект търсиш като ме плашиш с наказания.Видях бутон с звездичка за оценка на пост, който не е наличен във всички подфоруми,затова предположих система за репутация на постове или потребители.
    Какво общо има тук тази система за наказания, според която аз съм вреден спамер?

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #149

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Приятелю badr, никой с нищо не те плаши.
    Просто публикува пост 5 минути след като получи лично съобщение, че си наказан и реших, че си останал с погрешно впечатление, че точките от наказанието имат нещо общо с рейтинг.

  18. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #150

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Поздравления за форума , от началото се бях отчаял с визията Сега вече започва да придобива вид , моля ако може да се върне бутона за нов отговор / когато по дадена тема има нови отговори / , който ме пращаше на първото непрочетено - сега има един но ме праща на последния отговор . долу в края на страницата имаше бутон който избирам раздел - сега трябва да натисна - горе или да скролвам до горе .
    Айде успех
    Този пост е редактиран от jonov; 24-09-12 в 08:27.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 68 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Нови бъгове, бързодействие...
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 238
    Последно: 16-04-13, 18:05
  2. съвет за оправяне на усилватели
    От jojobix във форум Аудиотехника
    Отговори: 9
    Последно: 14-12-12, 10:58
  3. Новият Форум
    От sorrowsad във форум Анкети
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-05, 00:17
  4. Оправени бъгове...
    От -CTPAX- във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-04, 12:10
  5. знаете ли XP бъгове :-))
    От Cko във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 19-02-03, 12:02

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе