Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 62

Нов дизайн

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #16

    Нов дизайн

    Да, наистина имах предвид форума. За страницата имам следната забележка (може и бъг да е). Картинките се виждат ето така :



    като сложа мишката в/у тях се променят и стават както трябва да изглеждат - така:





    Незнам дали е само при мен проблема или и при други.Досега всичко беше ОК.

    С уиндоус ХР SP1 + ъпдейтите на майкрософт съм.



    //EDIT: Като върна стария дизайн картинките си излизат нормално.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #17

    Нов дизайн

    добре е !






  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #18

    Нов дизайн

    Това е защото ти е бавен процесора. Новият дизайн прави проверка за процесор и ако е под 3000Mhz дава картинките двуцветно за да пести процесорна мощ. Направи си ъпгрейд!



    Хе, хехехехех. Това е ефект, а не дефект дете мое.

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #19

    Нов дизайн

    при мен не се показват скорелерите с ИЕ на заглавната страница

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #20

    Нов дизайн

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Това е защото ти е бавен процесора. Новият дизайн прави проверка за процесор и ако е под 3000Mhz дава картинките двуцветно за да пести процесорна мощ. Направи си ъпгрейд!



    Хе, хехехехех. Това е ефект, а не дефект дете мое.



    <div align="right">Originally posted by Danail Killer - 27/03/2004 : 14:42:10</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Danail Killer не е ли подобре да размените статусите OnMouseOver да е прозрачното е по-подразбиране да е с пълен цвят?

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #21

    Нов дизайн

    За Форума: Това вече е друга работа ! Gooood!



    За картинките : дали е ефект или дефект - зависи как го възприемат по-голямата част от читателите на страницата.


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #22

    Нов дизайн

    На мен новият дизайн ми харесва изключително много. Всяка година промените са към добро. Очаквам вече 2005-та ;Р

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #23

    Нов дизайн

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Danail Killer не е ли подобре да размените статусите OnMouseOver да е прозрачното е по-подразбиране да е с пълен цвят?

    <div align="right">Originally posted by DeathKnight*-*27/03/2004*:* 15:18:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не, какъв ще е смисъла тогава? Сега е ясен.

  11. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #24

    Нов дизайн

    Действително е по-добър дизайна. Това, че снимките са сиви докато не поставиш курсора отгоре нещо не ме кефи. Проблем (поне за мен) е скролирането на постовете във форума. Преди по-лесно можех да уцеля стрелката за скролиране на постовете и беше автоматично. Сега настава едно цъкане с мишката.



    P.S. И още нещо. Aко се ползва Mozilla Firefox, лентата с шорткътите в края на страницата се движи заедно със страницата.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #25

    Нов дизайн

    sorry Kredor ne raboti na ramdrive linux sym. Ne zanm dali az otkacham no. Predi na windows 2000 mashinata mi foruma beshe s noviq dizain no tuk ima hem noviq dizzin hem stariq ( pod tuk imam predvid na linuxa) inache kato cqlo disaina e dubyr i kato se svikne nqma problemi. :P keep the good work

  13. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #26

    Нов дизайн

    На мен много ми шаресва...супер е фона, а и логото....абе страшно си падам по изчистен дизайн и този определено ме радва повече от предишния, който според мен беше малко претрупан.

    Извинявайте, че не споделям бъгове и ли препоръки, но сега нямам време да разгледам по-подробно. Ще го направя ASAP


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #27

    Нов дизайн

    Общо взето ми харесва.Имам една забележка и две питания:

    1.Според мен страницата трябва да е малко по-контрастна.

    2.Според автора(на новата страница) Р4 2.8GHz СЛАБ процесор ли е(за момента),та ме кара да си купувам такъв на 3.0GHz за да виждам картинките в цвят,без допълнителни операции?!

    3.Вие да не сте скрити агенти на Intel или AMD?



    Знам какво ще отговорите - че това се прави в името на тези user-и,които имат по-слаби процесори.Добре де,ама летвата е в небето - какви са тези 3000MHz граница?И,честно казано,нямам впечатление,че user-ите в този форум работят с процесори на 500MHz.Така,че...easy,easy...[:P]

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #28

    Нов дизайн

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">какви са тези 3000MHz граница?

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Човека се пошегува не му се вързвай

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    96
    #29

    Нов дизайн

    [Wow!]Готин е новият дизайн сега е по-добре надграждане над старото само като чели е малко тежичак но не пречи мн това!

    Продалжавайте така все напред!

  18. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #30

    Нов дизайн

    Липсват ми сенките..

    Но всяко зло за добро...бях забравил как изглеждат другите скинове..



    @КрИс

    Този скин по-малък ли е по обем?

    Може ли аватарите да са маааалко по-големи?

    Този скин има ли други цветове?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SetCombG.com с променен дизайн
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 22-10-10, 20:09
  2. MixMan's Web - нов дизайн
    От MixMan във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 8
    Последно: 13-12-04, 22:34
  3. 2 уеб-дизайн въпроса...
    От Aquadark във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 14-05-04, 14:32
  4. HELP - WEB дизайн search ?
    От rado_boy във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 8
    Последно: 16-01-04, 21:18
  5. Новият дизайн
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 45
    Последно: 10-10-03, 19:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе