Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 68

Daikin FTXS25D - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1

    Daikin FTXS25D - мнения

    Бихте ли споделили заслужава ли си този модел климатици? Има ли хора, които го ползват вече?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #2

    Re:Мнение за FTXS25D

    Здрасти biro...първо кажи какво помещение мислиш да климатизираш с този модел на Дайкин?!Иначе модела си заслужава, доста неща са изписани във форума, така че ако имаш желание, можеш да потърсиш. Номинала на отопление му е 3.4 kW, така че имай в предвид, че не е подходящ за помещение по голямо от 18-20 кв. метра...И отново с известни резерви, ако имаш топлозагуби...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #3

    Re:Мнение за FTXS25D

    Помещението е 14.5 квадтата с 2.48м таван, 2 вътрешни стени една външна стена с изолация (вътрешна и външна) голям прозорец и врата към балкон. Прозореца е ориентиран на север, изолираната външна стена е на запад. Има изолация на тавана, последен етаж с подпокривна кухина-гълъбарник, панелка. Сега ще погледна какво е писано за този модел. Идеята ми е да се възползвам от промоцията на ммц.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re:Мнение за FTXS25D

    Промоцията не е само в MMC. Може да провериш и в други фирми да не се минеш.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #5

    Re:Мнение за FTXS25D

    Аз само сайта на ММЦ знам като стане въпрос за дайкин, иначе не съм сигурен дали фирмата от която мисля да го взема наистина работи с ММЦ но общо взето цените им са същите. Става въпрос за Русе.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    43
    #6

    Re:Мнение за FTXS25D

    За това помещение този климатик ще ти върши повече от чудесна работа!

  8.  
     
  9. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #7

    Re:Daikin FTXS25D - мнения

    http://klimatici.viktorelektrik.com/
    Намерих за Русе тази фирма,не я знам но цените ми се виждат добри,интересно ,че не намирам модела ,който искаш ...би трябвало да е наличен и в промоция навсякъде...провери все пак.
    FTXS25D е климатика за теб, не се замисляй - няма проблеми ще останеш много доволен от него,дано само монтажа да е на ниво...успех

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #8

    Re:Daikin FTXS25D - мнения

    http://v-clima.com/
    Имат група и в Русе и цените им са добри...А когато става въпрос за Дайкин,има още и Атаро клима,Тери груп,Еър Клима и т.н.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #9

    Re:Daikin FTXS25D - мнения

    Подовия дайкин ми го слагаха екопроект и останах доволен, дойдоха 2 момчета, единия пробива другия държи тръбата на прахосмукачката под хилтито да не пада прах. Много време си играха да го монтират добре, накрая си събраха кашони, стиропор, удариха едно почистване на хола с прахосмукачка и си заминаха. Даже пари не ми взеха та се наложи да ходя да се срещам с шефа да му плащам, че ми беше неудобно чак.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    43
    #10

    Re:Daikin FTXS25D - мнения

    Чудесно, така трябва да се прави, а не да се нала след тях да боядисваш и да изпереш всичко

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    13
    #11

    Re:Daikin FTXS25D - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от biro
    Бихте ли споделили заслужава ли си този модел климатици? Има ли хора, които го ползват вече?
    Ако се колебаеш виж още едно сравнение за ATXS25E
    http://clima-design.bg/156,daikin-atxs25e.html

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на cameo
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Русе
    Мнения
    34
    #12

    Re:Daikin FTXS25D - мнения

    Виж тук /за Русе съм аз/ http://www.termo-klima.com/bul/marka...=8&maker_id=21

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #13

    Re:Daikin FTXS25D - мнения

    Искам да питам има ли някакви пластмасови втулки които се използват при монтажа за отвора, през който минават тръбите през стената?

    @HYPERMAN - с какво ATXS е по-добър от модела за който питам конкретно? Виждам, че този модел е правен за италианския пазар, там климатичните условия са съвсем други?!?

    Цитат Първоначално публикувано от cameo
    Виж тук /за Русе съм аз/ http://www.termo-klima.com/bul/marka...=8&maker_id=21
    Не виждам да предлагаш модела към който съм се насочил, а именно FTXS25D. В линка ти виждам по-новия G който е и по-скъп.

  17. Junior Member Аватара на cameo
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Русе
    Мнения
    34
    #14

    Re:Daikin FTXS25D - мнения

    biro ATXS25E БЕЗПЛАТЕН МОНТАЖ 1390лв. Този модел работи чудесно на топло. Като единствен недостатък , пукането при линейните разширения.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #15

    Re:Daikin FTXS25D - мнения

    ATXS25D=FTXS25D, а разликата между D и E е в лицевия панел, т.е. само в дизайна

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 14-08-10, 16:53
  2. DAIKIN FTXS25D или Fujitsu General ASHA09LGC
    От Ventsip във форум Климатици Daikin
    Отговори: 14
    Последно: 01-02-10, 22:11
  3. 2x(FTXS25D+2MXS50F) или 2x(FTXS25D+ARXS25F) - кое от тях?
    От barabata във форум Климатици Daikin
    Отговори: 18
    Последно: 20-01-10, 22:19
  4. Daikin FTXS25D - да или не ?
    От imrahil във форум Климатици Daikin
    Отговори: 24
    Последно: 14-08-08, 14:31
  5. ME MSZ-SV257T, Daikin FTXS25D, Toshiba RAS-2217D или Sanyo SAP-SK22T
    От curizo във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 21
    Последно: 07-02-08, 18:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе