Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 59 от общо 59

Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    13
    #46

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    Сигурен съм, че скоро ще опра до някой от вас. Ще направя още един опит с фирмата. Предполагам, че ще искат работят, когато е по топло. Без това е на много кофти място. Ванко сигурно ще ти пиша, ама да ги видим все пак. Аз също монтирам, но други работи и се старая, докато не стане добре, да не си тръгвам и като ме викат отивам и оправям проблема ...
    biro другата седмица ще ходя пак и ще пиша, но ми останаха очите в тоя климатик. Беше с две вътрешни тела и едно външно и външното не се чуваше дали работи .....

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    7
    #47

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    ще пробвам с плата и ако не стане като се оправи времето ще му удължа тръбите и ще го изместя малко на страни ще напиша какво е станало

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #48

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    абсолютно никакви неприятни шумове и вибрации няма при мен в панелката с този модел...
    монтиран е от един от активните участници във форума,особенно в темите за Дайкин ; )

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    7
    #49

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    и аз съм монтирал доста daikini от този модел и от други модели но за пръв път ми се случва такова нещо винаги са били без шумни никога съм нямал оплаквания от клиенти

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #50

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    драгомире, да не би да са някакви дефектни партиди? След като си монтирал и не е имало оплаквания значи ги монтираш правилно, но сега казваш че ти се е случило оплакване следователно има проблем в модела ли ?

  7. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #51

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    Цитат Първоначално публикувано от biro
    Съгласен съм. Дайкина започва да ми става противна марка.
    Ами противна ще ти е марката,след като е неграмотно монтиран климатика.

    "Вътре не се чуваше никакъв шум, а отвън трябваше почти да си допра ухото до тялото, за да разбера, че работи. "- ето така работи Дайкин и ако нещо не е както трябва - търсиш този дето ти е взел парите и си е оставил ръцете...
    И стига с тези дефектни партиди - търсите под вола теле.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #52

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    За да повярвате поне малко на думите на RKK,ще добавя,че е монтажник в една от големите фирми-вносители на Дайкин и през ръцете му са минали сигурно стотици подобни клими.

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    7
    #53

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    (Вътре не се чуваше никакъв шум, а отвън трябваше почти да си допра ухото до тялото, за да разбера, че работи. "- ето така работи Дайкин),,,,,,,,,напълно съм съгласен, както вече писах не се чува нито външното ,нито вътрешното тяло ,чува се само панела как вибрира не мога да кажа ,че съм монтирал стотици дайкини, но съм монтирал доста, този е първия които ми прави такъв номер.Монтирал съм 5mxs80 на метален парапет и нито дрънчи нито вибрира . За мен това са най добрите климатици .

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #54

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    Цитат Първоначално публикувано от vanko68
    За да повярвате поне малко на думите на RKK,ще добавя,че е монтажник в една от големите фирми-вносители на Дайкин и през ръцете му са минали сигурно стотици подобни клими.
    И коя е тя? ММЦ или Атаро?
    Цитат Първоначално публикувано от rimogardd
    За мен това са най добрите климатици .
    За мен също ноооо....................след Дайсейкая!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #55

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    И коя е тя? ММЦ или Атаро?
    Какво значение има за темата? Това е само факт,познаваме се лично,добър специалист е с 20 г стаж само в тази област.

    ...За мен също ноооо....................след Дайсейкая!...
    Докато вносителите не си пооправят ценовата политика към клиентите и към дилърите,това горното няма да е вярно.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #56

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    1.Не знаех че се познавате а да се доверяваш на човек само за това че работи при някой вносител според мен е неразумно.
    2.Разликата от 300лв.....Дайсейкая си я заслужава напълно.За ценовата политика към дилърите...предполагам че знаеш че процентите не са кои знае колко различни и колкото по-скъп толкова по-добре.
    Колкото до клиентите...цената не винаги е определяща(иначе щяхме да продаваме само Мидеи и Самсунзи).Съвсем наскоро имах клиент които се двуумеше между FTXS25 и DAISEIKAI 10 и въпреки че япончетата му излезнаха с 800 лв.по-скъпо(ставаше въпрос за 4 броя)взе точно тях и съм убеден че няма да съжалява за избора си.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #57

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    2-напротив,процентите са доста различни,става въпрос за разлики в пъти за различните марки!!! А относно клиентите- то е зор да се намерят за Мидея за 500 лв,камо ли за Дайкин и още повече за Дайсейкай. То по твоята логика щях само Урури да продавам и монтирам,ама не...

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #58

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела

    Щом така казваш няма да водя спорове защото избягахме доста от темата,но само ще вметна че за годините през които работим сме постигнали търговски отстъпки с фирмите които работим (а работим с всички видове"качествени" клими и много ментаци)като разликата в отстъпките при така наречените маркови клими варира в диапазона 0 - 4%(поне при нас)желая ти успех и много продадени Сарари(на които лично аз не съм фен)!!!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #59

    Re:Daikin FTXS25G - неприятно вибриране на панела


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Неприятно насичане на картината
    От Петър Младенов във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 30-01-14, 19:46
  2. Шум във вътрешното тяло на Daikin FTXS25G
    От sasooooooooo във форум Климатици Daikin
    Отговори: 50
    Последно: 13-05-12, 22:28
  3. Daikin FTXS25G или General Fujitsu ASHB09LD
    От shpaci във форум Климатици Daikin
    Отговори: 96
    Последно: 28-09-10, 14:22
  4. Daikin FTXS25G - неприятна миризма
    От lubopiten във форум Климатици Daikin
    Отговори: 8
    Последно: 16-07-10, 22:37
  5. Дефрост при Daikin FTXS25G
    От zaqza във форум Климатици Daikin
    Отговори: 55
    Последно: 03-02-10, 21:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе