Страница 12 от 115 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1725
Like Tree856Одобрявам

Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    82
    #166

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Продължителният сигнал се чува на нулите ,благодаря tweeg!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    10
    #167

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    След доста четене из форумите и консулатции днес най-после си поръчах Daikin FTX50GV, утре ще идват да ми го монтират.Ще пиша какви са първите впечатления. Благодаря на всички за помоща за избора.

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #168

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Не си сбъркал, да ти е честита машината.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #169

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    машината е страхотна,но изисквай монтажа да е ПО УЧЕБНИК,а не да те мислят за балък.за всяко нещо,което ти откажат,да ти го напишат черно на бяло с подпис и печат.

  6. Junior Member Аватара на artanes
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    16
    #170

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    За тази температура,която искаш да подържаш,мисля ,че няма да съжаляваш за избора си

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    10
    #171

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    От няколко дни вече се наслаждавам на климатика, да не казвам голяма дума, но мисля че съм уцелил климатика.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #172

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    чакай да стане ТАТАРЛЪ-БАХАРЛЪ и тогава ще усетиш истинската му сила.и не го изключвай,а използвай ОКОТО-добра екстра.

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #173

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Talqnko, правилно си направил. Първо се чете после се купува. Защото има и такива, дето правят обратното. След това що писане пада ... Ако и монтажа ти е добър няма от какво да се тревожиш.

  11. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #174

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA
    машината е страхотна,но изисквай монтажа да е ПО УЧЕБНИК,а не да те мислят за балък.за всяко нещо,което ти откажат,да ти го напишат черно на бяло с подпис и печат.
    Извинявай, но тъй като не съм запознат с монтажите на климатици, в какво се изразява "монтаж по учебник"? Питам, тъй като мисля това лято да направя профилактика на моя Дайкин и тъй като ще свалят и външното и вътрешното тяло и реално после ще направят отново монтаж на климатика, искам този път да ги наблюдавам и да знам какво правят и какво да търся от тях.

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #175

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Цитат Първоначално публикувано от Ivan19
    ...в какво се изразява "монтаж по учебник"?
    Прочети тази и тази тема

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    25
    #176

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Значи февруари 2008 г. купих два климатика Дайкин: FTXG25 и FTXG35. Големият отиде в хола, а малкия в кухнята, защото в спалнята имаше вече един Хайер, конвенционален, ама го ползвахме и за отопление. Зимата 2009/2011, плащах по над 200-220 лв. ток, като тоя в кухнята бачкаше от време на време, доста рядко, а другите два нон стоп. Горкия Хайер, направо му идваше да вие при минусите навън. Обаче 2010/2011 направих смяна, махнах Хайер-а изобщо и преместих малкия Дайкин в спалнята. Най-голямата сметка от миналата зима по спомен беше 160 лв. Оцених какво значи инверторен климатик. Модела вече не е нов, но аз съм много доволен. Преди имах локално парно и не можехме да стоплим хола, радиаторите ли не бяха оразмерени, незнам. Откакто забучих на стената Дайкина, стаята се стопли. Да даде Господ, не ща да чувам за кюмбета, дърва, печки и т.н., въпреки че уюта който създават е несравним.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    27
    #177

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част


  16. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    174
    #178

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Привет,
    Някой може ли да даде информация къде да видя графики или характеристики, както и мнение за климатик Daikin S36KTRXS, Японски е за Японския пазар, параметрите са яки но дали има нещо скрито. Три дни чета по форуми но не открих коментари за него. Търсих оригинални параметри но всичко е на Японски. Иначе 7,9 KW за отопление, APF - 6.0. Удобно ли е да се купува такъв модел който не е за Европа?
    Европейският близък вариант FTXR42E е с по лоши параметри, неясно защо.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #179

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Здравей liubo_, напиши повече подробности за стаята, за желаната То и още много други, след което ще "завалят" предложенията

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    174
    #180

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Здравей gnf, Стаята е кухня/хол с обща квадратура 35 м2 свързани с голям свод. За нея се колебая между S36KTRXS и F40LTGRP. съответно 7,9 и 9,1 KW за топло, и APF 6 и на двата. За малките стаи от по 15 м2 се спрях на S25KTRXS 6,1 KW и APF 6,1. Интересува ме да се справят с топлото, за хладно вярвам няма да ме разочароват. Става въпрос за къща, изолация нямам още но ще правя вътрешна с гипс-картон. Имам и една идиотска идея при монтажа за да е по ефективно отоплението но нея ще споделя после, сега са ми интересни климатиците. Не намирам обаче никакви данни как се държат при низки температури.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 115 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 12-10-13, 22:00
  2. OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка
    От nach във форум Климатици Osaka
    Отговори: 38
    Последно: 17-08-11, 20:44
  3. Daikin - мнения за моделите на тази марка
    От kilikanzer1976 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 2554
    Последно: 14-12-10, 05:09
  4. Отговори: 64
    Последно: 20-07-09, 13:20
  5. Мнения за марка Bompani...
    От stsaki във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-08, 12:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе