Страница 19 от 19 ПърваПърва ... 9171819
Резултати от 271 до 275 от общо 275

Потресен съм от Дайкин ftyn35gxv1b

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #271

    Re:Потресен съм от Дайкин ftyn35gxv1b

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    ...нека направим така, аз заставам на 1м от работеща нокрия 9квт, а ти пред калорифер 9квт. Да видим кой ще издържи повече.
    Трябва да сте по "пищови" иначе не се брои

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #272

    Re:Потресен съм от Дайкин ftyn35gxv1b

    Тази тема се оказа доста полезна. Изясниха се важни неща, относно пазара на отоплителна техника, както и неподозирани качества на някои автомобили:
    1. Дайкин, Фуджи-Нокрия, Митсубиши са пълни боклуци и производителите им най нагло лъжат за отоплителните им качества. В Швеция не лъжат, там са 6кВт, а в България, щото сме тъпанари ни ги пробутват за 9кВт. Забравих да добавя и Нокрията на Дайкин, която пък въобще не си заслужава 2000лв. Туй нещо в Англия е даже по евтино.
    2. Калориферите са най добрите отоплителни уреди, особено ако нямате прозорци и врати и още не сте си измазали апартамента. За любителите на екстремни изживявания, могат да ги ползват и за печене на "пищови" от 1м. , нещо което нито един климатик не го може.
    2. Осака, Мидеа, Грии са страхотни машини. Производителите им не лъжат и ги дават без пари. Всъщност, може би послъгват малко, но в полза на клиента - едни 12ки могат да топлят по 40 -50м2 без никакъв проблем.
    4. Трабанта си е страхотна кола и върши абсолютно същата работа като Мерцедес, но е по икономичен. Защо не го произвеждат още това чудо на техниката?
    5. Европейският стандарт и норми за климатична техника са пълен бош лаф. В България отделената топлинна енергия се оценява по степента на изгорелите вежди заставайки на 1м и на 9м от отоплителното тяло!
    6. Италианското ДеЛонги е по добро от българското ДеЛонги - форевър!

    Пак повтарям, темата е много полезна предполагам, ще доведе до нови, още по изненадващи разкрития, относно критата досега истина за климатиците на нашия пазар. А и да добавя, аз не съм никакъв специалист, аз съм най обикновен консуматор на сирене от 10лв. затова и пиша такива глупости!

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #273

    Re:Потресен съм от Дайкин ftyn35gxv1b

    tony34al, Това са правилните заключения. Всеки, който си е купил класна машина е будала и се е минал жестоко. С четворно по-малко пари можеше да купи климатик слънце. Да са живи и здрави всички с това мислене. То гроздето затова е кисело.

  5. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #274

    Re:Потресен съм от Дайкин ftyn35gxv1b

    Mega това беше добър финал за тъй дълго обсъжданата тема:
    КАЛОРИФЕР-климатик.

  6. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #275

    Re:Потресен съм от Дайкин ftyn35gxv1b

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    Mega това беше добър финал за тъй дълго обсъжданата тема
    Позна!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 19 ПърваПърва ... 9171819

Подобни теми

  1. Отговори: 24
    Последно: 25-04-16, 21:06
  2. дайкин уруру сарара
    От vili74 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 16-02-12, 01:26
  3. 2 дайкин-а температура..
    От sasaem във форум Климатици Daikin
    Отговори: 22
    Последно: 27-02-11, 23:12
  4. Дайкин FTXS25G
    От stiliyan77 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 11
    Последно: 20-12-10, 15:11
  5. Дайкин или Фуджицу?
    От jororo1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 07-10-10, 00:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе